Rallijs Alūksne

Lotyšsko
13.1. - 14.1.2017
sníh

Kalle Rovanperä

TGS Worldwide
SP 0350

Risto Pietiläinen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Offerdalingen

Švédsko
14.1.2017
sníh

Jörgen Jonasson

Jörgen Jonasson
YEG815

Nicklas Jonasson

Jörgen Jonasson
Konečné umístění
Vše 1.
4WD 1.

Rallye Automobile Monte-Carlo

Monako
16.1. - 22.1.2017
asfalt / sníh

Andreas Mikkelsen

ŠKODA Motorsport

Anders Jæger

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 7.
WRC 2 1.
RC2 1.

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 8.
WRC 2 2.
RC2 2.

Armin Kremer

Baumschlager Rallye & Racing

Pirmin Winklhofer

BRR Baumschlager Rally & Rally Team
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport II
Konečné umístění
Vše 11.
RC2 4.

Matthieu Margaillan

Matthieu Margaillan

Mathilde Margaillan

Matthieu Margaillan
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Philippe Baffoun

Rally Service Racing

Bruno Larue

Philippe Baffoun
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Jérémy Crétien

Easy Rally

Lilian Jacquemoud

Jérémy Crétien
Konečné umístění
Vše 27.
RC2 11.

Z-Trofén

Švédsko
21.1.2017
sníh

Jörgen Jonasson

Jörgen Jonasson
YEG815

Nicklas Jonasson

Jörgen Jonasson
Konečné umístění
Vše 1.
4WD 1.

Arctic Lapland Rally

Finsko
26.1. - 28.1.2017
sníh

Teemu Asunmaa

Hannu's Rally Team

Jonne Halttunen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 1.

Marko Mänty

JTR Racing

Joni Mäkelä

Printsport
Konečné umístění
Vše 20.

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Reeta Hämäläinen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 7.

Jukka Ketomäki

Jukka Ketomäki

Jarkko Alanen

Printsport
Konečné umístění
Vše -

Ville Ruokanen

Printsport

Timo Pallari

Printsport
Konečné umístění
Vše 6.

Kees Burger

Kees Burger

Mikko Lukka

Jan Dohmen Rally Team
Konečné umístění
Vše 17.

Lars Stugemo

Lars Stugemo

Karl-Olof Lexe

Lars Stugemo
Konečné umístění
Vše 24.

Halls Winter Rally

Litva
27.1. - 28.1.2017
sníh

Dominykas Butvilas

Proracing
JMK 477

Renatas Vaitkevičius

Auto Partner Rally Team
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Martynas Samuitis

Martin Sport
JPH 015

Ramūnas Šaučikovas

ŠKODA AUTO Lithuania
Konečné umístění
Vše 7.
R5 3.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 9.
R5 4.

Mombasa Cement Rally

Keňa
27.1. - 28.1.2017
šotolina

Manvir Baryan

Manvir Baryan

Drew Sturrock

Multiple Racing Team
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Onkar Rai

Onkar Rai

Gareth Dawe

Kabras Sugar Racing
Konečné umístění
Vše -
R5 -

KNA Rally Finnskog

Norsko
28.1.2017
sníh

Ole Christian Veiby

EVEN Management

Stig Rune Skjærmoen

Ole Christian Veiby
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 5.
2 5.

Qatar International Rally

Katar
3.2. - 4.2.2017
šotolina

Nasser Al-Attiyah

Autotek Motorsport
SP 04-47

Matthieu Baumel

Nasser Al-Attiyah
Konečné umístění
Vše -
MERC -
RC2 -

Khalid Al-Suwaidi

Toksport WRT
SY6 21E

Marshall Clarke

Khalid Al-Suwaidi
Konečné umístění
Vše -
MERC -
RC2 -

Corrib Oil Galway International Rally

Irsko
4.2. - 5.2.2017
asfalt

Joseph McGonigle

Joseph McGonigle
SL2 75E

Ciarán Geaney

Joseph McGonigle
Konečné umístění
Vše 8.

Brendan Cumiskey

Brendan Cumiskey
SL1 96E

Ronan O'Kane

Brendan Cumiskey
Konečné umístění
Vše 10.

Svenskt Mästerskap Rally-Sprint

Švédsko
4.2. - 5.2.2017
sníh

Lars Stugemo

Lars Stugemo

Karl-Olof Lexe

Lars Stugemo
Konečné umístění
Vše 91.
4WD 25.

Jörgen Jonasson

Jörgen Jonasson
YEG815

Philip Jonasson

Jörgen Jonasson
Konečné umístění
Vše -
4WD -

Rallye Régional Portivechju Sud Corse

Francie
4.2. - 5.2.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Teddy Vilanova

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Antoine Casabianca

Rally Service Racing

Nicolas Saulnier

Antoine Casabianca
Konečné umístění
Vše 5.
R5 4.

Rally Sweden

Švédsko
9.2. - 12.2.2017
sníh

Henning Solberg

Sports Racing Technologies
AL- 111

Cato Menkerud

Henning Solberg
Konečné umístění
Vše 31.
RC2 15.

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport
11R 0329

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 9.
WRC 2 1.
RC2 1.

Ole Christian Veiby

EVEN Management

Stig Rune Skjærmoen

Printsport
Konečné umístění
Vše 11.
WRC 2 3.
RC2 3.

Jukka Ketomäki

Jukka Ketomäki

Jarkko Alanen

Jukka Ketomäki
Konečné umístění
Vše 18.
RC2 7.

Kjell Sandberg

Kjell Sandberg
SP 04-27

Göran Lönnmark

Kjell Sandberg
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Rallijs Sarma

Lotyšsko
11.2.2017
sníh

Kalle Rovanperä

TGS Worldwide
SP 0350

Risto Pietiläinen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Cambrian Rally

Spojené království
11.2.2017
šotolina / sníh

David Bogie

David Bogie
SP 04-03

Kevin Rae

David Bogie
Konečné umístění
Vše -

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Andrew Roughead

Thomas Preston
Konečné umístění
Vše -

Willie Loughman Forestry Rally

Irsko
12.2.2017
šotolina

Martin McCormack

Martin McCormack
SY6 46E

David Moynihan

Martin McCormack
Konečné umístění
Vše 5.

Brendan Cumiskey

Brendan Cumiskey
SL1 96E

Ronan O'Kane

Brendan Cumiskey
Konečné umístění
Vše 22.

Desi Henry

Desi Henry
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 4.

SM Vaakuna-ralli

Finsko
17.2. - 18.2.2017
sníh

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 3.

Teemu Asunmaa

Hannu's Rally Team

Jonne Halttunen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 2.

Marko Mänty

JTR Racing

Joni Mäkelä

Printsport
Konečné umístění
Vše -

Ville Ruokanen

Printsport

Timo Pallari

Printsport
Konečné umístění
Vše 12.

Kalle Rovanperä

TGS Worldwide

Risto Pietiläinen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 1.

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Reeta Hämäläinen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 9.

Kees Burger

Kees Burger

Mikko Lukka

Jan Dohmen Rally Team
Konečné umístění
Vše 32.

Alex Forsström

TGS Worldwide

Markus Määttänen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše -

Rally Circuit "Daniel Bonara"

Itálie
17.2. - 19.2.2017
asfalt

Mirko Zanardini

P.A. Racing
SL2 53E

Paolo Reccagni

P.A. Racing
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Riccardo Pederzani

Motorsport Italia
MOSP 1RT

Mirko Reto

Meteco Corse
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Luca Tosini

P.A. Racing
NM MS 276

Roberto Peroglio

New Turbo Mark
Konečné umístění
Vše 11.
R5 5.

Rallye Serras de Fafe

Portugalsko
18.2. - 19.2.2017
šotolina

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate Vodafone ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše 7.
RC2 7.

Diogo Salvi

Diogo Salvi
21 86SE

Carlos Magalhães

Diogo Salvi
Konečné umístění
Vše 8.
RC2 8.

Paulo Meireles

AR Vidal Racing
P 1570 BCS

Marcos Gonçalves

Paulo Meireles
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Vännäs-Plåt Rallyt

Švédsko
18.2.2017
sníh

Jörgen Jonasson

Jörgen Jonasson
YEG815

Philip Jonasson

Jörgen Jonasson
Konečné umístění
Vše 1.
4WD 1.

Arnold Clark Jurys Inn Snowman Rally

Spojené království
18.2.2017
šotolina

David Bogie

David Bogie
SP 04-03

Kevin Rae

David Bogie
Konečné umístění
Vše 1.

Ral·li Esprint Sant Julià

Španělsko
18.2. - 19.2.2017
asfalt

Albert Orriols

Albert Orriols
S 5937 BBZ

Lluís Pujolar

Escuderia Osona
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Primera fecha de Súper Prime

Paraguay
18.2.2017
šotolina

Pedro Fadul

Pedro Fadul

Hans Thiede

Pedro Fadul
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Fabrizio Zaldivar

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Blas Zapag

Blas Zapag

Diego Gimenez

Blas Zapag
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Segunda fecha de Súper Prime

Paraguay
19.2.2017
šotolina

Pedro Fadul

Pedro Fadul

Hans Thiede

Pedro Fadul
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Fabrizio Zaldivar

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Rally van Haspengouw

Belgie
24.2. - 25.2.2017
asfalt

Kris Princen

Bernard Munster Autosport
1-RTF-937

Peter Kaspers

Kris Princen
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Didier Bostoen

Autostal Duindistel
Konečné umístění
Vše 6.
RC2 6.

Benoît Allart

S.A.N. Mazuin
SL2 30E

Kevin Fernandez

Ecurie Bayard
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Autostal Duindistel
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Östersund Winter Rally

Švédsko
24.2. - 25.2.2017
sníh

Jörgen Jonasson

Jörgen Jonasson
YEG815

Nicklas Jonasson

Jörgen Jonasson
Konečné umístění
Vše 2.
4WD 2.

Lars Stugemo

Lars Stugemo

Karl-Olof Lexe

Lars Stugemo
Konečné umístění
Vše 8.
4WD 8.

Rallye National de la Côte Fleurie

Francie
24.2. - 25.2.2017
asfalt

Pierre Ragues

Pierre Ragues

Julien Pesenti

Pierre Ragues
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Mickaël Reydellet

Rally Service Racing

Thomas Chauffray

Mickaël Reydellet
Konečné umístění
Vše 3.
R5 2.

Nicolas Dupont

Rally Service Racing

Mickaël Fesquet

Nicolas Dupont
Konečné umístění
Vše 15.
R5 4.

Rally Ronde del Canavese

Itálie
25.2. - 26.2.2017
asfalt

Denis Colombini

Denis Colombini
NM 502 Z

Michele Ferrara

Denis Colombini
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Numedalsrally

Norsko
25.2.2017
sníh

Ole Christian Veiby

EVEN Management

Stig Rune Skjærmoen

Ole Christian Veiby
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

ADAC Saarland-Pfalz Rallye

Německo
3.3. - 4.3.2017
asfalt

Fabian Kreim

ŠKODA AUTO Deutschland
DA X 3232

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Dominik Dinkel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Christina Kohl

Brose Motorsport
Konečné umístění
Vše 5.
R5 5.

Sandro Wallenwein

Wallenwein Rallye Sport
S WT 401

Marcus Poschner

racepro motorsport
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP 04-41

Bjorn Degandt

Albert von Thurn und Taxis
Konečné umístění
Vše 6.
R5 6.

INA Rally Kumrovec

Chorvatsko
3.3. - 4.3.2017
asfalt

János Puskádi

Eurosol Racing Team Hungary
P-01854

Barnabás Gódor

Eurosol Racing Team Hungary
Konečné umístění
Vše 5.

Rallye National di u Paese Aiaccinu

Francie
3.3. - 5.3.2017
asfalt

Paul-Antoine Santoni

S.A. Motorsport Italia

Audrey Orphelin

Paul-Antoine Santoni
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Umberto Scandola

S.A. Motorsport Italia

Andrea Gaspari

Umberto Scandola
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Jean-Mathieu Leandri

Easy Rally

Anthony Gorguilo

Jean-Mathieu Leandri
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

Rally del Guairá

Paraguay
3.3. - 5.3.2017
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 208

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Pedro Fadul

Pedro Fadul

Hans Thiede

Pedro Fadul
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Rubén García

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Tiago Weiler

Tiago Weiler

Diego Cagnotti

Tiago Weiler
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Città di Arezzo - Ronde Valtiberina

Itálie
4.3. - 5.3.2017
šotolina

Tullio Versace

P.A. Racing
SL2 53E

Paolo Cargnelutti

Winners Rally Team
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rallye Régional de Printemps

Francie
4.3. - 5.3.2017
asfalt

Quentin Giordano

Sarrazin Motorsport

Vincent Landais

Quentin Giordano
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye Régional Baldomérien

Francie
4.3. - 5.3.2017
asfalt

David Salanon

P.A. Racing

Hervé Reocreux

David Salanon
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Dominique Subert

3D Autos

Jérôme Bard

Dominique Subert
Konečné umístění
Vše 4.
R5 3.

Rallye Régional du Pays Avallonnais

Francie
4.3. - 5.3.2017
asfalt

Laurent Lecki

Alésia Méca Sport

Jérémy Lamur

Laurent Lecki
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye Régional de Vaison la Romaine

Francie
4.3. - 5.3.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Teddy Vilanova

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Mullsjöcup 3

Švédsko
5.3.2017
sníh

Jörgen Jonasson

Jörgen Jonasson
YEG815

Philip Jonasson

Jörgen Jonasson
Konečné umístění
Vše 1.
4WD 1.

Rally Guanajuato Corona

Mexiko
9.3. - 12.3.2017
šotolina

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport
11R 0309

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 10.
WRC 2 1.
RC2 1.

Hubert Ptaszek

Tagai Racing Technology
KN S 088

Maciej Szczepaniak

ORLEN Team
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Benito Guerra

Motorsport Italia
SL2 90E

Borja Rozada

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše 12.
WRC 2 3.
RC2 3.

Tahko SM-Ralli

Finsko
10.3. - 11.3.2017
sníh

Teemu Asunmaa

Hannu's Rally Team

Jonne Halttunen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 1.

Marko Mänty

JTR Racing

Joni Mäkelä

Printsport
Konečné umístění
Vše 4.

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Reeta Hämäläinen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 6.

Alex Forsström

TGS Worldwide

Eetu-Pekka Hellsten

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 13.

Kees Burger

Kees Burger

Mikko Lukka

Jan Dohmen Rally Team
Konečné umístění
Vše 12.

Rali de Castelo Branco

Portugalsko
11.3. - 12.3.2017
asfalt

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate Vodafone ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Rallye Régional de l'Or - Pays de Jumilhac

Francie
11.3.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Jérémy Cenci

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Malcolm Wilson Rally

Spojené království
11.3.2017
šotolina

David Bogie

David Bogie
SP 04-03

Kevin Rae

David Bogie
Konečné umístění
Vše 1.

Desi Henry

Desi Henry
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 57.

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Andrew Roughead

Thomas Preston
Konečné umístění
Vše 12.

LBC-Ruschen

Švédsko
11.3.2017
sníh

Kjell Sandberg

Kjell Sandberg
SP 04-27

Göran Lönnmark

Kjell Sandberg
Konečné umístění
Vše 3.
4WD 3.

Lars Stugemo

Lars Stugemo

Karl-Olof Lexe

Lars Stugemo
Konečné umístění
Vše 8.
4WD 8.

Mayo Stages Rally

Irsko
12.3.2017
asfalt

Joseph McGonigle

Joseph McGonigle
SL2 75E

Ciarán Geaney

Joseph McGonigle
Konečné umístění
Vše 1.

Rallye Le Touquet Pas-de-Calais

Francie
16.3. - 18.3.2017
asfalt

Pierre Roché

Team FJ

Martine Roché

Team FJ
Konečné umístění
Vše 10.
R5 8.

Pierre Ragues

Pierre Ragues

Julien Pesenti

RTTC - YACCO
Konečné umístění
Vše 8.
R5 6.

Vincent Dubert

Team FJ

Alexandre Coria

Team FJ
Konečné umístění
Vše 5.
R5 3.

Quentin Giordano

Sarrazin Motorsport

Thomas Roux

Sébastien Loeb Racing
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Mickaël Reydellet

Rally Service Racing

Thomas Chauffray

Mickaël Reydellet
Konečné umístění
Vše 11.
R5 9.

Safari Rally

Keňa
17.3. - 18.3.2017
šotolina

Manvir Baryan

Manvir Baryan
KCK 222G

Drew Sturrock

Multiple Racing Team
Konečné umístění
Vše 9.
ARC 3.
RC2 9.

Onkar Rai

Onkar Rai
KCK 888V

Gareth Dawe

Kabras Sugar Racing
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Rebenland Rallye

Rakousko
17.3. - 18.3.2017
asfalt

Raimund Baumschlager

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 4

Pirmin Winklhofer

BRR - Baumschlager Rallye & Racing
Konečné umístění
Vše 1.

Marijan Griebel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Stefan Kopczyk

BRR - Baumschlager Rallye & Racing
Konečné umístění
Vše -

Andreas Aigner

Eurosol Racing Team Hungary
SP 04-71

Ilka Minor

Andreas Aigner
Konečné umístění
Vše 5.

Thomas Wallenwein

Wallenwein Rallye Sport
S WT 401

Jennifer Lerch

race pro Motorsport
Konečné umístění
Vše 22.

Herock Spa Rally

Belgie
17.3. - 18.3.2017
asfalt

Kris Princen

Bernard Munster Autosport
1-RTF-937

Peter Kaspers

Kris Princen
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Benoît Allart

S.A.N. Mazuin
SL2 30E

Kevin Fernandez

Bayard
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Didier Bostoen

Duindistel
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Guillaume Dilley

Bernard Munster Autosport
1-RVK-490

Stéphane Prévot

Guillaume Dilley
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Duindistel
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Rally Il Ciocco e Valle del Serchio

Itálie
17.3. - 19.3.2017
asfalt

Umberto Scandola

S.A. Motorsport Italia
FF 413CM

Guido D'Amore

Car Racing
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Alessandro Perico

P.A. Racing
NM MS 276

Mauro Turati

Team Autoservice Sport
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Andrea Nucita

DP Autosport
SY6 39E

Marco Vozzo

Phoenix
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Luca Artino

Race Art Technology
TI·201922

Andrea Gabelloni

ART-Motorsport
Konečné umístění
CR 1.

Rallye National Pays du Gier

Francie
17.3. - 18.3.2017
asfalt

Nicolas Althaus

EB Technologies

Alain Ioset

Nicolas Althaus
Konečné umístění
Vše 5.
R5 4.

Thibault Habouzit

3D Autos

Sandra Fargier

Thibault Habouzit
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Brick & Steel Border Counties Rally

Spojené království
17.3. - 18.3.2017
šotolina

David Bogie

David Bogie
SP 04-03

Kevin Rae

David Bogie
Konečné umístění
Vše -

Fredrik Åhlin

Fredrik Åhlin
YES324

Torstein Eriksen

Fredrik Åhlin
Konečné umístění
Vše 1.

Desi Henry

Desi Henry
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše -

Martin McCormack

Martin McCormack
SY6 46E

David Moynihan

Martin McCormack
Konečné umístění
Vše -

Rallye Internacional Sierra Morena

Španělsko
17.3. - 18.3.2017
asfalt

Pedro Burgo

Pedro Burgo
S 0304 BCB

Marcos Burgo

ACSM Rallye Team
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Rallye National du Vallon de Marcillac

Francie
17.3. - 19.3.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Jérémy Cenci

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Christian de Boussac

Christian de Boussac Rallye Experience

Anne de Boussac

Christian de Boussac
Konečné umístění
Vše -
R5 -

R5+ Cassovia Rally

Slovensko
17.3. - 18.3.2017
asfalt

Martin Koči

Keane Motorsport
SL2 73E

Lukáš Kostka

L Racing - Styllex
Konečné umístění
Vše 1.

Quality Hotel Clonakilty West Cork Rally

Irsko
18.3. - 19.3.2017
asfalt

Joseph McGonigle

Joseph McGonigle
SL2 75E

Ciarán Geaney

Joseph McGonigle
Konečné umístění
Vše 5.

Brendan Cumiskey

Brendan Cumiskey
SL1 96E

Ronan O'Kane

Brendan Cumiskey
Konečné umístění
Vše 7.

Zuiderzeerally

Nizozemsko
18.3.2017
asfalt

Hermen Kobus

Kobus Tuning Rallyteam
1-PED-236

Erik de Wild

Hermen Kobus
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Rallye National de Haute Provence

Francie
18.3. - 19.3.2017
asfalt

Matthieu Margaillan

Matthieu Margaillan

Alexandre Chioso

Matthieu Margaillan
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rallye de Meuse

Francie
18.3. - 19.3.2017
asfalt

Adrien Cereda

Rally Service Racing

Jean-Baptiste Salsmann

Adrien Cereda
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

A123 Teszt Rallye az RRC Kupáért

Maďarsko
18.3. - 19.3.2017
asfalt

Sándor Ollé

Sándor Ollé
SP 0 113

Zsolt Tóth

TMC Rallysport
Konečné umístění
Vše 2.
4WD 2.

Péter Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-79

Tamás Szőke

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše 1.
4WD 1.

László Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-20

Imre Tóth

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše 4.
4WD 4.

Tercera fecha de Súper Prime

Paraguay
19.3.2017
šotolina

Pedro Fadul

Pedro Fadul

Hans Thiede

Pedro Fadul
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Fabrizio Zaldivar

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Blas Zapag

Blas Zapag

Diego Gimenez

Blas Zapag
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

JANČA Valašská rally Valmez

Česká republika
24.3. - 26.3.2017
asfalt

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0329

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Jan Černý

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Petr Černohorský

Mogul ŠKODA ACA Racing
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0358

František Rajnoha

Klokočka ŠKODA Czech National Team
Konečné umístění
Vše 10.
2 9.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 8.
2 7.

Karel Trojan

Korno Motorsport
01R 0339

Petr Chlup

Korno Motorsport v AČR
Konečné umístění
Vše 11.
2 10.

Daniel Landa

Racing 21
01R 0337

Julius Gál

Racing 21
Konečné umístění
Vše -
2 -

Rallye Régional des Vignes de Régnié

Francie
24.3. - 25.3.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Matthieu Belhacene

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Guy Fiori

Rally Service Racing

Julien Tavera

Guy Fiori
Konečné umístění
Vše 5.
R5 3.

Rally dei Laghi

Itálie
25.3. - 26.3.2017
asfalt

Filippo Pensotti

S.A. Motorsport Italia
FF 413CM

Gabriele Falzone

Valcuvia Corse
Konečné umístění
Vše 5.
R5 1.

Corrado Pinzano

P.A. Racing
SL2 53E

Roberta Passone

New Driver's Team
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rally Sprint Bralos "Tasos Kapelas"

Řecko
25.3. - 26.3.2017
asfalt

Diamantis Tzampazis

Tzampazis Racing Team

Giorgos Polizois

Diamantis Tzampazis
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Azores Airlines Rallye

Portugalsko
30.3. - 1.4.2017
šotolina

Marijan Griebel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Stefan Kopczyk

Marijan Griebel
Konečné umístění
Vše 2.
ERC 2.
RC2 2.

Ralfs Sirmacis

Sports Racing Technologies
GH- 888

Artūrs Šimins

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 7.
ERC 7.
RC2 7.

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 5.
ERC 5.
RC2 5.

Jan Černý

AR Vidal Racing
P 2594 BCT

Petr Černohorský

ACCR Czech Team
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP 04-41

Bjorn Degandt

Albert von Thurn und Taxis
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše 6.
ERC 6.
RC2 6.

Bruno Magalhães

ARC Sport
68·SR·84

Hugo Magalhães

Bruno Magalhães
Konečné umístění
Vše 1.
ERC 1.
RC2 1.

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate Vodafone ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše 10.
ERC 10.
RC2 10.

Diogo Salvi

Diogo Salvi
NM 906 Z

Carlos Magalhães

Diogo Salvi
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Tess Rally Brasov

Rumunsko
30.3. - 1.4.2017
asfalt

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 04 PRT

Tudor Mârza

Prorally Team Brasov
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Rally Trans Itapúa

Paraguay
31.3. - 2.4.2017
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 2.
CODASUR 2.
RC2 2.

Pedro Fadul

Pedro Fadul

Hans Thiede

Pedro Fadul
Konečné umístění
Vše -
CODASUR -
RC2 -

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Edgardo Galindo

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše -
CODASUR -
RC2 -

Tiago Weiler

Tiago Weiler

Diego Cagnotti

Tiago Weiler
Konečné umístění
Vše 4.
CODASUR 4.
RC2 4.

Didier Arias

Didier Arias

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše 3.
CODASUR 3.
RC2 3.

Marcos Ligato

Gustavo Saba
BSU 208

Rubén García

Marcos Ligato
Konečné umístění
Vše 1.
CODASUR 1.
RC2 1.

L Racing Rally Rožňava

Slovensko
31.3. - 1.4.2017
asfalt

Grzegorz Grzyb

MM Rally Team
KE S 119

Jakub Wróbel

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Martin Koči

Wevers Sport
SP 04-77

Lukáš Kostka

L Racing Styllex
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Jaroslav Melichárek

Kresta Racing
01R 0332

Erik Melichárek

MELICO Racing
Konečné umístění
Vše 7.
2 5.

Igor Drotár

MM Rally Team
KE S 125

Tomáš Plachý

Drotár autosport
Konečné umístění
Vše 10.
2 7.

Rallye Sanremo

Itálie
31.3. - 1.4.2017
asfalt

Alessandro Perico

P.A. Racing
NM MS 276

Mauro Turati

Team Autoservice Sport
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Umberto Scandola

S.A. Motorsport Italia
FF 413CM

Guido D'Amore

Scuderia Car Racing
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Andrea Nucita

DP Autosport
SY6 39E

Marco Vozzo

Phoenix
Konečné umístění
Vše 38.
RC2 9.

Uğur Soylu

Colombi Racing Team
FF 140TR

Aras Dinçer

Uğur Soylu
Konečné umístění
Leggenda 12.

HELL Miskolc Rallye

Maďarsko
31.3. - 2.4.2017
asfalt

Norbert Herczig

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 5

Igor Bacigál

ŠKODA Rally Team Hungaria
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Ferenc Vincze

Attila Bazsó
SP 03-57

Attila Bazsó

Š-Motorsport
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

János Balogh

János Balogh
SP 04-67

Dániel Holczer

ŠKODA Rallye Club / Energy RT
Konečné umístění
Vše -
2 -

Péter Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-79

Tamás Szőke

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše 4.
2 4.

László Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-20

Imre Tóth

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše 9.
2 9.

Sándor Ollé

Sándor Ollé
SP 0 113

Zsolt Tóth

TMC Rallysport
Konečné umístění
Vše -
2 -

József Trencsényi

Eurosol Racing Team Hungary
SP 04-71

Gábor Verba

Extrém Sport Team
Konečné umístění
Vše 10.
2 10.

Rallye Terre des Causses

Francie
31.3. - 2.4.2017
šotolina

Quentin Gilbert

Tagai Racing Technology

Renaud Jamoul

Quentin Gilbert
Konečné umístění
Vše 4.
R5 1.

Jean Pascal Besson

Easy Rally

Patrice Roissac

Jean Pascal Besson
Konečné umístění
Vše 23.
R5 6.

Rallye National Epernay Vins de Champagne

Francie
31.3. - 2.4.2017
asfalt

Jérôme Galpin

Team FJ

Anne Galpin

Jérôme Galpin
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Jean-Luc Roché

Team FJ

Olivier Bacle

Jean-Luc Roché
Konečné umístění
Vše 12.
R5 2.

Rallye du Pays de Grasse Fleurs et Parfums

Francie
31.3. - 1.4.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Jérémy Cenci

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Rallye Régional Denis HOARAU

Francie
1.4.2017
asfalt

Idris Gangate

EB Technologies

Souka Zaneguy

Idris Gangate
Konečné umístění
Vše 4.
R5 2.

Che Guevara Energy Drink Tour de Corse

Francie
6.4. - 9.4.2017
asfalt

Andreas Mikkelsen

ŠKODA Motorsport

Anders Jæger

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 7.
WRC 2 1.
RC2 1.

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 16.
WRC 2 7.
RC2 9.

Ole Christian Veiby

Printsport

Stig Rune Skjærmoen

Printsport
Konečné umístění
Vše 14.
WRC 2 5.
RC2 7.

Martin Koči

Keane Motorsport

Lukáš Kostka

Styllex - L Racing
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Alberto Marchetti

Roger Tuning
21 97SE

Mario Scalmani

Alberto Marchetti
Konečné umístění
Vše 30.
RC2 13.

Stéphane Sarrazin

Sarrazin Motorsport

Jacques-Julien Renucci

Stéphane Sarrazin
Konečné umístění
Vše 9.
RC2 3.

Guy Fiori

Rally Service Racing

Julien Tavera

Guy Fiori
Konečné umístění
Vše 51.
RC2 17.

Jérémie Toedtli

Easy Rally

Antoine Paque

Jérémie Toedtli
Konečné umístění
Vše 12.
RC2 5.

Ageus Rallysprint

Česká republika
7.4. - 8.4.2017
asfalt

Filip Nivette

Kresta Racing
11R 0288

Kamil Heller

Filip Nivette
Konečné umístění
Vše -

Tomáš Kostka

MM Rally Team
KE S 125

Ladislav Kučera

Tomáš Kostka
Konečné umístění
Vše 1.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 4.

Zdeněk Pokorný

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Richard Lasevič

Zdeněk Pokorný
Konečné umístění
Vše 14.

Jaroslav Melichárek

Kresta Racing
01R 0332

Erik Melichárek

Melico Racing
Konečné umístění
Vše 5.

Lavanttal Rallye

Rakousko
7.4. - 8.4.2017
asfalt

Raimund Baumschlager

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 4

Pirmin Winklhofer

BRR-Baumschlager Rallye & Racing Team
Konečné umístění
Vše -

Andreas Aigner

Eurosol Racing Team Hungary
SP 04-71

Ilka Minor

Andreas Aigner
Konečné umístění
Vše 2.

ADAC Hessen Rallye Vogelsberg

Německo
7.4. - 8.4.2017
asfalt

Fabian Kreim

ŠKODA AUTO Deutschland
DA X 3232

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Dominik Dinkel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Christina Kohl

Brose Motorsport
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Sandro Wallenwein

Wallenwein Rallye Sport
S WT 401

Marcus Poschner

race:pro motorsport
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

TAC Rally

Belgie
7.4. - 8.4.2017
asfalt

Kris Princen

Bernard Munster Autosport
1-RVK-490

Peter Kaspers

Kris Princen
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Benoît Allart

S.A.N. Mazuin
SL2 30E

Kevin Fernandez

Bayard
Konečné umístění
Vše 8.
RC2 5.

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Cindy Cokelaere

Duindistel
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Duindistel
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Liburna Terra

Itálie
7.4. - 8.4.2017
šotolina

Luca Hoelbling

S.A. Motorsport Italia
SL2 28E

Mauro Grassi

Car Racing
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Alfredo De Dominicis

Motorsport Italia
MOSP 1RT

Emanuele Inglesi

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše 10.
R5 8.

Massimiliano Tonso

P.A. Racing
SL2 53E

Massimo Bizzocchi

Peks Team
Konečné umístění
Vše 6.
R5 5.

Rally Internazionale Lirenas

Itálie
7.4. - 9.4.2017
asfalt

Luca Rossetti

DP Autosport
SY6 39E

Eleonora Mori

Promo Sport Racing
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Tonino Di Cosimo

Colombi Racing Team
FF 140TR

Paolo Francescucci

Tonino Di Cosimo
Konečné umístění
Vše 6.
R5 4.

Corrado Pinzano

P.A. Racing
NM MS 276

Roberta Passone

New Driver's Team
Konečné umístění
Vše 5.
R5 3.

Critérium Jurassien

Švýcarsko
7.4. - 8.4.2017
asfalt

Nicolas Althaus

EB Technologies
BB-607-ET

Alain Ioset

Lugano Racing Team
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Abbey Hotel Moonraker Forestry Rally

Irsko
8.4.2017
šotolina

Desi Henry

Desi Henry
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 4.

Somerset Stages Rally

Spojené království
8.4.2017
šotolina

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Andrew Roughead

Thomas Preston
Konečné umístění
Vše 9.

Rallye Régional du Frontonnais

Francie
8.4. - 9.4.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Matthieu Belhacene

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Christian de Boussac

Christian de Boussac Rallye Experience

Anne de Boussac

Christian de Boussac
Konečné umístění
Vše 17.
R5 3.

Rallye National de la Fougère

Francie
14.4. - 16.4.2017
asfalt

Jean-Luc Roché

Team FJ

Pierre Roché

Jean-Luc Roché
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Paul Gauthier

Paul Gauthier / David Salanon

Christophe Couttier

Paul Gauthier
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Christian de Boussac

Christian de Boussac Rallye Experience

Anne de Boussac

Christian de Boussac
Konečné umístění
Vše 19.
R5 3.

Rallye Régional du Pays d'Olliergues

Francie
15.4. - 16.4.2017
asfalt

Thibault Habouzit

3D Autos

Fiona Perraud

Thibault Habouzit
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Jérémy Cenci

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Motors Rally Show

Itálie
16.4. - 17.4.2017
asfalt

Marco Miraglia

P.A. Racing
SL2 53E

Anna Colombo

P.A. Racing
Konečné umístění
Vše 8.
R5 6.

Raffaele Rinaldi

Colombi Racing Team
FF 140TR

Luca Pieri

Raffaele Rinaldi
Konečné umístění
Vše 3.
R5 1.

Targa Florio - Rally Internazionale di Sicilia

Itálie
19.4. - 22.4.2017
asfalt

Umberto Scandola

S.A. Motorsport Italia
FF 413CM

Guido D'Amore

Scuderia Car Racing
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Andrea Nucita

DP Autosport
SY6 39E

Marco Vozzo

Team Automob. Phoenix
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
AL- 111

Yaroslav Fedorov

Džo Labuckas
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rallye Lyon - Charbonnières - Rhône

Francie
20.4. - 22.4.2017
asfalt

Pierre Roché

Team FJ

Martine Roché

Team FJ
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Vincent Dubert

Team FJ

Alexandre Coria

Team FJ
Konečné umístění
Vše 8.
R5 5.

Quentin Giordano

Sarrazin Motorsport

Antoine Paque

Sébastien Loeb Racing
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Ludovic Gal

Team FJ

Olivier Belot

Team FJ
Konečné umístění
Vše 10.
R5 7.

Fabrice Bect

Team FJ

Arnaud Michal

Team FJ
Konečné umístění
Vše 13.
R5 10.

Julien Saunier

Rally Service Racing

Frédéric Vauclare

Julien Saunier
Konečné umístění
Vše 12.
R5 9.

Loïc Bisson

Easy Rally

Geoffrey Combe

Loïc Bisson
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Jérémy Crétien

Easy Rally

Xavier Rouchouze

Jérémy Crétien
Konečné umístění
Vše 17.
R5 12.

Rallye Šumava Klatovy

Česká republika
21.4. - 22.4.2017
asfalt

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0325

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Jan Černý

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Petr Černohorský

Mogul ŠKODA ACA Racing
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0358

František Rajnoha

Klokočka ŠKODA Czech National Team
Konečné umístění
Vše 8.
2 7.

Jan Sýkora

Sýkora Racing
01R 0335

Štěpán Palivec

Jan Sýkora
Konečné umístění
Vše -
2 -

Karel Trojan

Korno Motorsport
01R 0339

Petr Chlup

Korno Motorsport v AČR
Konečné umístění
Vše 11.
2 8.

Daniel Landa

Korda Racing
SP 04-77

Pavel Zalabák

Spirit 21
Konečné umístění
Vše 34.
2 9.

Rajd Świdnicki - KRAUSE

Polsko
21.4. - 23.4.2017
asfalt

Filip Nivette

Kresta Racing
11R 0288

Kamil Heller

Filip Nivette
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Dominykas Butvilas

Proracing
JMK 477

Renatas Vaitkevičius

Auto Partner Rally Team
Konečné umístění
Vše 5.
2 5.

Marcin Gagacki

Oponeo Motorsport
CB 086GC

Marcin Bilski

Marcin Gagacki
Konečné umístění
Vše 4.
2 4.

Rallye Casino Espinho

Portugalsko
21.4. - 22.4.2017
asfalt

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate Vodafone ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Rally Gotland

Švédsko
21.4. - 22.4.2017
šotolina

Martin Hagman

Riflex Sport
YFO389

Lotta Lundqvist

Riflex Sport
Konečné umístění
Vše 13.
4WD 7.

Lars Stugemo

Lars Stugemo
YFO335

Karl-Olof Lexe

Lars Stugemo
Konečné umístění
Vše 4.
4WD 4.

Rally Prealpi Orobiche

Itálie
22.4. - 23.4.2017
asfalt

Alessandro Perico

P.A. Racing
NM MS 276

Mauro Turati

Team Autoservice Sport
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Marco Colombi

Colombi Racing Team
FF 140TR

Angelica Rivoir

Colombi Racing Team
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rally della Valdinievole

Itálie
22.4. - 23.4.2017
asfalt

Luca Artino

Race Art Technology
TI·201922

David Demari

Art Motorsport
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Gabriele Tognozzi

P.A. Racing
SL2 53E

Francesco Pinelli

Jolly Club
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rally del Tartufo

Itálie
22.4. - 23.4.2017
asfalt

Patrick Gagliasso

Roger Tuning
21 97SE

Dario Beltramo

Eurospeed
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Saygılı Rulman Ege Rallisi

Turecko
22.4. - 23.4.2017
asfalt

Burak Çukurova

Topp Cars Rally Team
SP 04-20

Vedat Bostancı

BC Vision Motor Sport
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Uğur Soylu

Topp Cars Rally Team
SP 04-79

Aras Dinçer

BC Vision Motor Sport
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Rallye Régional des Gueules Noires

Francie
22.4.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Jérémy Cenci

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Lark in the Park Stages Rally

Irsko
22.4.2017
asfalt

Joseph McGonigle

Joseph McGonigle
SL2 75E

Ciarán Geaney

Joseph McGonigle
Konečné umístění
Vše 2.

McDonald & Munro Speyside Stages

Spojené království
22.4.2017
šotolina

David Bogie

David Bogie
SP 04-03

Andrew Roughead

David Bogie
Konečné umístění
Vše 1.

Desi Henry

Desi Henry
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 2.

Four Seasons Hotel Monaghan Stages Rally

Irsko
23.4.2017
asfalt

Brendan Cumiskey

Brendan Cumiskey
SL1 96E

Ronan O'Kane

Brendan Cumiskey
Konečné umístění
Vše -

YPF Rally Argentina

Argentina
27.4. - 30.4.2017
šotolina

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport
11R 0309

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 10.
WRC 2 1.
RC2 1.

Benito Guerra

Motorsport Italia
SL2 90E

Daniel Cué

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše 12.
WRC 2 3.
RC2 3.

Hubert Ptaszek

Tagai Racing Technology
KN S 088

Maciej Szczepaniak

ORLEN Team
Konečné umístění
Vše 14.
WRC 2 5.
RC2 5.

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 13.
WRC 2 4.
RC2 4.

Juan Carlos Alonso

Gustavo Saba
BSU 208

Matias Mercadal

Juan Carlos Alonso
Konečné umístění
Vše 11.
WRC 2 2.
RC2 2.

International Rally of Whangarei

Nový Zéland
28.4. - 30.4.2017
šotolina

Gaurav Gill

Race Torque Engineering
1EZC·783

Stéphane Prévot

Team MRF
Konečné umístění
Vše 1.
APRC 1.
RC2 1.

Ole Christian Veiby

Race Torque Engineering
1EZC·784

Stig Rune Skjærmoen

Team MRF
Konečné umístění
Vše 2.
APRC 2.
RC2 2.

Rally Prešov

Slovensko
28.4. - 29.4.2017
asfalt

Grzegorz Grzyb

MM Rally Team
KE S 119

Jakub Wróbel

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Igor Drotár

MM Rally Team
KE S 125

Tomáš Plachý

Drotár Autošport
Konečné umístění
Vše 7.
2 7.

Jaroslav Melichárek

Kresta Racing
01R 0332

Erik Melichárek

Melico Racing
Konečné umístění
Vše 5.
2 5.

OPEL Wechselland Rallye

Rakousko
28.4. - 29.4.2017
asfalt

Wolfgang Scherleithner

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Gerald Winter

BRR-Baumschlager Rallye & Racing Team
Konečné umístění
Vše 16.

Rallye de Wallonie

Belgie
28.4. - 30.4.2017
asfalt

Benoît Allart

S.A.N. Mazuin
SL2 30E

Kevin Fernandez

Ecurie Bayard
Konečné umístění
Vše 58.
RC2 19.

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Didier Bostoen

Autostal Duindistel
Konečné umístění
Vše 11.
RC2 10.

Xavier Bouche

Bernard Munster Autosport
1-RVK-490

Laurent Royer

Ecurie Bayard
Konečné umístění
Vše 7.
RC2 7.

Ghislain de Mevius

Ghislain de Mevius
1-SEY-955

Johan Jalet

Ghislain de Mevius
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Edwin Schilt

Wevers Sport
SP 05-08

Lisette Bakker

Wevers Sport
Konečné umístění
Vše 12.
RC2 11.

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Autostal Duindistel
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Steelvent Ózd Rally

Maďarsko
28.4. - 30.4.2017
asfalt

Norbert Herczig

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 5

Igor Bacigál

ŠKODA RT.H-Herczig Rallye
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Ferenc Vincze

Attila Bazsó
SP 03-57

Attila Bazsó

Š-Motorsport
Konečné umístění
Vše 5.
2 5.

Péter Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-79

Tamás Szőke

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše -
2 -

László Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-20

Imre Tóth

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše 6.
2 6.

József Trencsényi

Extrém Sport Team
01R 0369

Gábor Verba

Extrém Sport Team
Konečné umístění
Vše 11.
2 10.

Sándor Ollé

Sándor Ollé
SP 0 113

Zsolt Tóth

TMC Rallysport
Konečné umístění
Vše -
2 -

Cartell.ie International Rally of the Lakes

Irsko
28.4. - 30.4.2017
asfalt

Joseph McGonigle

Joseph McGonigle
SL2 75E

Ciarán Geaney

Joseph McGonigle
Konečné umístění
Vše 4.

Brendan Cumiskey

Brendan Cumiskey
SL1 96E

Ronan O'Kane

Brendan Cumiskey
Konečné umístění
Vše 6.

Ral.li Ciutat d'Igualada

Španělsko
28.4. - 29.4.2017
asfalt

Albert Orriols

Albert Orriols
S 5937 BBZ

Lluís Pujolar

Escuderia Osona
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye National de Lozère

Francie
28.4. - 30.4.2017
asfalt

Jean-Luc Roché

Team FJ

David Brocourt

Jean-Luc Roché
Konečné umístění
Vše 9.
R5 1.

Rallye National de la Lys

Francie
28.4. - 30.4.2017
asfalt

Yves Saint Requier

Yves Saint Requier

François Gilbert

Yves Saint Requier
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Rallye National Côte des Nacres Costa Serena

Francie
28.4. - 30.4.2017
asfalt

Jean-Mathieu Leandri

Easy Rally

Anthony Gorguilo

Jean-Mathieu Leandri
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Antoine Casabianca

Rally Service Racing

Tony Barichella

Antoine Casabianca
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

Rally Città di Casarano

Itálie
29.4. - 30.4.2017
asfalt

Fernando Primiceri

Colombi Racing Team
FF 140TR

Mauro Plantera

Casarano Rally Team
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Marco Timo

3Antenne Sport Racing
TI·201948

Salvatore Invidia

Casarano Rally Team
Konečné umístění
Vše 3.
R5 2.

Rally dei Nuraghi e del Vermentino

Itálie
29.4. - 30.4.2017
šotolina

Giuseppe Dettori

P.A. Racing
SL2 53E

Carlo Pisano

Team Autoservice
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Pirelli International Rally

Spojené království
29.4. - 30.4.2017
šotolina

Fredrik Åhlin

Fredrik Åhlin
YES324

Torstein Eriksen

Fredrik Åhlin
Konečné umístění
Vše 1.

David Bogie

David Bogie
SP 04-03

Kevin Rae

David Bogie
Konečné umístění
Vše 4.

Martin McCormack

Martin McCormack
SY6 46E

David Moynihan

Martin McCormack
Konečné umístění
Vše 3.

Desi Henry

Desi Henry
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše -

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Andrew Roughead

Thomas Preston
Konečné umístění
Vše 8.

Rali Sical

Portugalsko
29.4. - 30.4.2017
asfalt

Tiago Azevedo

ARC Sport
68·SR·84

Mário Castro

Tiago Azevedo
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Rallye Régional de la Guirlande

Francie
29.4. - 30.4.2017
asfalt

Paul Gauthier

Paul Gauthier / David Salanon

Maureen Sauteur

Paul Gauthier
Konečné umístění
Vše 12.
R5 2.

Rallye National de l'Escarène

Francie
29.4. - 30.4.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Jérémy Cenci

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Hässleholms GP

Švédsko
30.4.2017
asfalt

Lars Stugemo

Lars Stugemo
YFO335

Karl-Olof Lexe

Lars Stugemo
Konečné umístění
Vše 2.
4WD 2.

Rally Islas Canarias

Španělsko
4.5. - 6.5.2017
asfalt

Bruno Magalhães

ARC Sport
S 5702 BBZ

Hugo Magalhães

Bruno Magalhães
Konečné umístění
Vše 3.
ERC 3.
RC2 3.

Marijan Griebel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Stefan Kopczyk

Marijan Griebel
Konečné umístění
Vše 10.
ERC 10.
RC2 10.

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 11.
ERC 11.
RC2 11.

Jan Černý

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Petr Černohorský

ACCR Czech Team
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Sylvain Michel

2C Compétition
11R 0143

Jérôme Degout

Sylvain Michel
Konečné umístění
Vše 8.
ERC 8.
RC2 8.

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP 04-41

Bjorn Degandt

Albert von Thurn und Taxis
Konečné umístění
Vše 14.
ERC 14.
RC2 14.

Grzegorz Grzyb

Eurosol Racing Team Hungary
SP 04-71

Przemysław Zawada

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Botka-Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 19.
ERC 19.
RC2 19.

Massimiliano Rendina

Motorsport Italia
MOSP 1RT

Emanuele Inglesi

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Pedro Burgo

Pedro Burgo
S 0304 BCB

Marcos Burgo

ACSM Rallye Team
Konečné umístění
Vše 13.
ERC 13.
RC2 13.

Yeray Lemes

RaceSeven
S 9706 BBZ

Daniel Sosa

Auto Laca Competición
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

BT Transilvania Rally powered by Ford

Rumunsko
4.5. - 6.5.2017
asfalt

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 083135

Tudor Mârza

CS ProRally Team BV
Konečné umístění
Vše 4.
2 4.

Stefan Göttig

Stefan Göttig
KS R 397

Natalie Solbach-Schmidt

KMCK e. V, im ADAC
Konečné umístění
Vše 50.
2 7.

Rallye Elba - Trofeo Bardahl

Itálie
4.5. - 6.5.2017
asfalt

Ilario Bondioni

DP Autosport
SY6 45E

Elia Ungaro

DP Autosport
Konečné umístění
Vše 14.
R5 6.

Alberto Roveta

P.A. Racing
NM MS 276

Nicolò Gonella

Rally Team
Konečné umístění
Vše 11.
R5 4.

Rally Vyškov

Česká republika
5.5. - 6.5.2017
asfalt

Zdeněk Pokorný

Korda Racing
SP 04-77

Richard Lasevič

Zdeněk Pokorný
Konečné umístění
Vše 12.

ADAC Rallye "Rund um die Sulinger Bärenklaue"

Německo
5.5. - 6.5.2017
asfalt

Fabian Kreim

ŠKODA AUTO Deutschland
DA X 3232

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Dominik Dinkel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Christina Kohl

Brose Motorsport
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Hermen Kobus

Kobus Tuning Rallyteam
1-PED-236

Erik de Wild

Hermen Kobus
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rally Opatija

Chorvatsko
5.5. - 6.5.2017
asfalt

Thomas Wallenwein

Wallenwein Rallye Sport
S WT 401

Jennifer Lerch

Race Pro Motorsport
Konečné umístění
Vše 8.

Podbrdské setkání legend

Česká republika
6.5. - 7.5.2017
asfalt

Jan Sýkora

Sýkora Racing
01R 0335

Pavel Matuška

Jan Sýkora
Konečné umístění
Vše 1.

Björn Waldegårds Minne

Švédsko
6.5.2017
šotolina

Martin Hagman

Riflex Sport
YFO389

Mathias Waldegård

Riflex Sport
Konečné umístění
Vše 2.
4WD 2.

Majpokalen

Švédsko
6.5.2017
šotolina

Kjell Sandberg

Kjell Sandberg
SP 04-27

Göran Lönnmark

Kjell Sandberg
Konečné umístění
Vše 3.
4WD 3.

Rally Sørland

Norsko
6.5.2017
šotolina

Ole Christian Veiby

EVEN Management

Stig Rune Skjærmoen

Ole Christian Veiby
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

TerraWise Ralli

Finsko
6.5.2017
šotolina

Marko Mänty

JTR Racing

Joni Mäkelä

Printsport
Konečné umístění
Vše 2.

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Mikko Lukka

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 3.

Leptines Rally

Belgie
6.5. - 7.5.2017
asfalt

Achiel Boxoen

SXM Compétition
SK 2220

Freddy Loix

Achiel Boxoen
Konečné umístění
Vše 3.

Rally Adriatico

Itálie
12.5. - 14.5.2017
šotolina

Umberto Scandola

S.A. Motorsport Italia
FF 413CM

Guido D'Amore

Scuderia Car Racing
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Luca Hoelbling

S.A. Motorsport Italia
SL2 28E

Mauro Grassi

Scuderia Car Racing
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Alfredo De Dominicis

Motorsport Italia
SL2 90E

Emanuele Inglesi

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše 10.
R5 9.

Rallye Villa de Adeje BP Tenerife 'Trofeo Cicar'

Španělsko
12.5. - 13.5.2017
asfalt

Pedro Burgo

Pedro Burgo
S 0304 BCB

Marcos Burgo

ACSM Rallye Team
Konečné umístění
Vše 4.
R5 3.

Adrián García

RaceSeven
S 9706 BBZ

Israel Pereira

Escuderia Villa de Adeje
Konečné umístění
Vše 6.
R5 5.

Rallye Antibes Côte d'Azur

Francie
12.5. - 14.5.2017
asfalt

Pierre Roché

Team FJ

Martine Roché

Team FJ
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Quentin Giordano

Sarrazin Motorsport

Valentin Sarreaud

Sébastien Loeb Racing
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

Thibault Durbec

Team FJ

Jacques-Julien Renucci

RTTC - YACCO
Konečné umístění
Vše 9.
R5 6.

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Jérémy Cenci

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye National Dijon Côte d'Or

Francie
12.5. - 14.5.2017
asfalt

Benjamin Mosson

Alésia Méca Sport

Matthieu Bole-Richard

Benjamin Mosson
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Nicolas Roux

Nicolas Roux

Nathalie Roux

Nicolas Roux
Konečné umístění
Vše 21.
R5 3.

Raiply Eldoret Rally

Keňa
12.5. - 13.5.2017
šotolina

Manvir Baryan

Manvir Baryan
KCK 222G

Drew Sturrock

Multiple Racing Team
Konečné umístění
Vše 5.
RC2 5.

Onkar Rai

Onkar Rai
KCK 888V

Gareth Dawe

Kabras Sugar Racing
Konečné umístění
Vše 6.
RC2 6.

Rallye de Dieppe - Normandie

Francie
12.5. - 14.5.2017
asfalt

Eric Roussel

Rally Service Racing

Etienne Roussel

Eric Roussel
Konečné umístění
Vše 8.
R5 3.

Rallye National du Val d'Ance

Francie
12.5. - 13.5.2017
asfalt

Thibault Habouzit

3D Autos

Sandra Fargier

Thibault Habouzit
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Damien Gouttefangeas

Rally Service Racing

Pierre Decouzon

Damien Gouttefangeas
Konečné umístění
Vše 13.
R5 2.

Rallye National de Saint-Joseph

Francie
12.5. - 14.5.2017
asfalt

Idris Gangate

EB Technologies

Souka Zaneguy

Idris Gangate
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Christophe Vassor

BR-Performance

Olivier Corre

Christophe Vassor
Konečné umístění
Vše 4.
R5 2.

Rally Città di Varallo e Borgosesia

Itálie
13.5. - 14.5.2017
asfalt

Corrado Pinzano

P.A. Racing
NM MS 276

Marco Zegna

New Driver's Team
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Abbey Hotel Donegal Forest Stages Rally

Irsko
13.5.2017
šotolina

Martin McCormack

Martin McCormack
SY6 46E

David Moynihan

Martin McCormack
Konečné umístění
Vše 1.

Plains Rally

Spojené království
13.5.2017
šotolina

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Andrew Roughead

Thomas Preston
Konečné umístění
Vše 9.

Rallye Régional du Printemps de Bords

Francie
13.5. - 14.5.2017
asfalt

Nicolas Hernandez

Gilles Hernandez

Julien Pesenti

Nicolas Hernandez
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Vodafone Rally de Portugal

Portugalsko
18.5. - 21.5.2017
šotolina

Andreas Mikkelsen

ŠKODA Motorsport
11R 0323

Anders Jæger

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport
11R 0329

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 11.
WRC 2 1.
RC2 1.

Benito Guerra

Motorsport Italia
MOSP 1RT

Daniel Cué

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše 32.
WRC 2 11.
RC2 14.

Quentin Gilbert

Tagai Racing Technology
KN S 090

Renaud Jamoul

Quentin Gilbert
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Miguel Campos

AR Vidal Racing
1234 JYM

António Costa

Miguel Campos
Konečné umístění
Vše 16.
WRC 2 4.
RC2 4.

Hubert Ptaszek

Tagai Racing Technology
KN S 093

Maciej Szczepaniak

ORLEN Team
Konečné umístění
Vše 24.
WRC 2 9.
RC2 10.

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše 22.
RC2 8.

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate Vodafone ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Diogo Salvi

Diogo Salvi
NM RS 303

Carlos Magalhães

Diogo Salvi
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Erechim Rally Brasil

Brazílie
19.5. - 21.5.2017
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mussano

Saba Competicion
Konečné umístění
Vše 2.
CODASUR 2.
RC2 2.

Marcos Ligato

Gustavo Saba
BSU 208

Rubén García

Saba Competicion
Konečné umístění
Vše 1.
CODASUR 1.
RC2 1.

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Hector Nunes

KIA Rally Team
Konečné umístění
Vše 3.
CODASUR 3.
RC2 3.

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Edgardo Galindo

MZR Rally
Konečné umístění
Vše 4.
CODASUR 4.
RC2 4.

Blas Zapag

Blas Zapag

Enrique Fratta

Copetrol Rally Team
Konečné umístění
Vše -
CODASUR -
RC2 -

Rallye Český Krumlov

Česká republika
19.5. - 20.5.2017
asfalt

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0325

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Jan Černý

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Petr Černohorský

Mogul ŠKODA ACA Racing
Konečné umístění
Vše 4.
2 4.

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0358

František Rajnoha

Klokočka ŠKODA Czech National Team
Konečné umístění
Vše 5.
2 5.

Matthias Kahle

Kahle Motorsport
K KM 85

Christian Doerr

Matthias Kahle
Konečné umístění
Vše 15.
2 10.

Karel Trojan

Korno Motorsport
01R 0339

Petr Chlup

Korno Motorsport v AČR
Konečné umístění
Vše -
2 -

Daniel Landa

Racing 21
01R 0337

Pavel Zalabák

Spirit 21
Konečné umístění
Vše -
2 -

M6 LOG ISEUM Rallye

Maďarsko
19.5. - 21.5.2017
šotolina

Norbert Herczig

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Igor Bacigál

ŠKODA Rally Team Hungaria
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Ferenc Vincze

Attila Bazsó
SP 03-57

Attila Bazsó

Š-Motorsport
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Péter Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-79

Tamás Szőke

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše 4.
2 4.

József Trencsényi

Extrém Sport Team
01R 0369

Gábor Verba

Extrém Sport Team
Konečné umístění
Vše 9.
2 9.

Zoltán Szabó

Eurosol Racing Team Hungary
SP 04-71

Krisztián Szabó

Eurosol Racing Team Hungary
Konečné umístění
Vše -
2 -

RSAC Scottish Rally

Spojené království
19.5. - 20.5.2017
šotolina

Fredrik Åhlin

Fredrik Åhlin
YES324

Torstein Eriksen

Fredrik Åhlin
Konečné umístění
Vše -

David Bogie

David Bogie
SP 04-03

Kevin Rae

David Bogie
Konečné umístění
Vše 1.

Martin McCormack

Martin McCormack
SY6 46E

David Moynihan

Martin McCormack
Konečné umístění
Vše 3.

Desi Henry

Desi Henry
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 5.

Sezoensrally

Belgie
19.5. - 20.5.2017
asfalt / šotolina

Kris Princen

Bernard Munster Autosport
1-RVK-490

Peter Kaspers

Kris Princen
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Benoît Allart

S.A.N. Mazuin
SL2 30E

Kevin Fernandez

Bayard
Konečné umístění
Vše 5.
RC2 4.

Achiel Boxoen

SXM Compétition
SK 2220

Jasper Vermeulen

Duindistel
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Gert Broekaert

Duindistel
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Riihimäki-ralli

Finsko
19.5. - 20.5.2017
šotolina

Teemu Asunmaa

Hannu's Rally Team

Jonne Halttunen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 3.

Marko Mänty

JTR Racing

Joni Mäkelä

Printsport
Konečné umístění
Vše 1.

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Reeta Hämäläinen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 4.

Juuso Nordgren

TGS Worldwide

Mikael Korhonen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 2.

Jukka Kasi

Printsport

Henri Ania

Printsport
Konečné umístění
Vše 7.

Kees Burger

Kees Burger

Rebecca van der Marel

Jan Dohmen Rally Team
Konečné umístění
Vše 13.

Rally Talsi

Lotyšsko
19.5. - 20.5.2017
šotolina

Kalle Rovanperä

TGS Worldwide
SP 0350

Risto Pietiläinen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
AL- 111

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Benediktas Vanagas

Nacionalinis Automobilių Klubas
JPH 015

Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė

General Financing team Pitlane
Konečné umístění
Vše 7.
R5 4.

Rally Bulgaria

Bulharsko
19.5. - 21.5.2017
asfalt

Burak Çukurova

CS ProRally Team Brașov
BV 02 PRT

Vedat Bostancı

BCVision Motorsport
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Uğur Soylu

Topp Cars Rally Team
SP 04-20

Aras Dinçer

BCVision Motorsport
Konečné umístění
Vše 9.
RC2 4.

Rally Internazionale del Taro

Itálie
19.5. - 21.5.2017
asfalt

Luca Rossetti

DP Autosport
SY6 45E

Eleonora Mori

Promo Sport Racing
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Corrado Pinzano

P.A. Racing
NM MS 276

Marco Zegna

New Drivers Team
Konečné umístění
Vše 8.
R5 4.

Giacomo Scattolon

P.A. Racing
SL2 53E

Paolo Zanini

Road Runner
Konečné umístění
Vše 6.
R5 3.

Rallye National de la Vallée du Cher

Francie
19.5. - 21.5.2017
asfalt

Laurent Fauguet

Rally Service Racing

Philippe Petitjean

Laurent Fauguet
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Nicolas Hernandez

Gilles Hernandez

Kévin Bronner

Nicolas Hernandez
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Paul Gauthier

Paul Gauthier / David Salanon

Annie Gauthier

Paul Gauthier
Konečné umístění
Vše 15.
R5 4.

Rallye Régional de la Matheysine

Francie
19.5. - 20.5.2017
asfalt

Michel Giraldo

Roger Tuning

Thierry Muscat

Michel Giraldo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Thierry Pascal

Rally Service Racing

Dimitri Girardi

Thierry Pascal
Konečné umístění
Vše 3.
R5 2.

Rally Bellunese

Itálie
20.5. - 21.5.2017
asfalt

Giorgio De Tisi

3Antenne Sport Racing
TI·201948

Rudy Pollet

CAR Racing
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Violenrallyt

Švédsko
20.5.2017
šotolina

Kjell Sandberg

Kjell Sandberg
SP 04-27

Göran Lönnmark

Kjell Sandberg
Konečné umístění
Vše 7.
4WD 5.

Lars Stugemo

Lars Stugemo
YFO335

Karl-Olof Lexe

Lars Stugemo
Konečné umístění
Vše -
4WD -

Rallye Régional du Val Dadou

Francie
20.5. - 21.5.2017
asfalt

Christian de Boussac

Christian de Boussac Rallye Experience

Anne de Boussac

Christian de Boussac
Konečné umístění
Vše 24.
R5 2.

Rallye Régional de Mézidon-Canon

Francie
20.5. - 21.5.2017
asfalt

Pierre Ragues

Pierre Ragues

Julien Pesenti

Pierre Ragues
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye-Sprint de Haillot

Belgie
24.5. - 25.5.2017
asfalt

Adrian Fernémont

S.A.N. Mazuin
SL2 30E

Samuel Maillen

Adrian Fernémont
Konečné umístění
Vše 2.

South Swedish Rally

Švédsko
25.5. - 27.5.2017
šotolina

Lars Stugemo

Lars Stugemo
YFO335

Karl-Olof Lexe

Lars Stugemo
Konečné umístění
Vše 7.
4WD 5.

Martin Hagman

Riflex Sport
YFO389

Lotta Lundqvist

Riflex Sport
Konečné umístění
Vše 14.
4WD 8.

Rallye de la Coutellerie et du Tire-Bouchon

Francie
25.5.2017
asfalt

Stéphane Andre

Rally Service Racing

Stéphane Peyronel

Stéphane Andre
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Dominique Subert

3D Autos

Jérôme Bard

Dominique Subert
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Gaspard Metifiot

Rally Service Racing

Eric Costechareyre

Gaspard Metifiot
Konečné umístění
Vše 7.
R5 3.

National Capital Rally

Austrálie
26.5. - 28.5.2017
šotolina

Gaurav Gill

Race Torque Engineering
1EZC·783

Stéphane Prévot

Team MRF
Konečné umístění
Vše 2.
APRC 2.
RC2 2.

Ole Christian Veiby

Race Torque Engineering
1EZC·784

Stig Rune Skjærmoen

Team MRF
Konečné umístění
Vše 1.
APRC 1.
RC2 1.

AvD-Sachsen-Rallye

Německo
26.5. - 27.5.2017
asfalt

Fabian Kreim

ŠKODA AUTO Deutschland
DA X 3232

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Dominik Dinkel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 4

Christina Kohl

Brose Motorsport
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Sandro Wallenwein

Wallenwein Rallye Sport
S WT 401

Marcus Poschner

race:pro motorsport
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

Rajd Gdańsk Baltic Cup

Polsko
26.5. - 28.5.2017
šotolina

Filip Nivette

Kresta Racing
11R 0288

Kamil Heller

Filip Nivette
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Marcin Gagacki

Oponeo Motorsport
CB 086GC

Marcin Bilski

Marcin Gagacki
Konečné umístění
Vše 7.
2 6.

Dominykas Butvilas

Proracing
JMK 477

Renatas Vaitkevičius

Auto Partner Rally Team
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

ELE Rally

Nizozemsko
26.5. - 27.5.2017
asfalt

Hermen Kobus

Kobus Tuning Rallyteam
1-PED-236

Erik de Wild

Erik de Wild
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Neste Harju Rally

Estonsko
26.5. - 27.5.2017
šotolina

Jukka Hiltunen

Jukka Hiltunen

Jarkko Kalliolepo

Jukka Hiltunen
Konečné umístění
Vše -

Mait Maarend

ALM Motorsport Management

Mihkel Kapp

ALM Motorsport
Konečné umístění
Vše -

Rally 1000 Miglia

Itálie
26.5. - 27.5.2017
asfalt

Efrem Bianco

DP Autosport
SY6 39E

Dino Lamonato

DP Autosport
Konečné umístění
Vše 8.
R5 1.

Ilario Bondioni

DP Autosport
SY6 45E

Elia Ungaro

DP Autosport
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Gianluigi Niboli

P.A. Racing
NM MS 276

Manuel Fenoli

P.A. Racing
Konečné umístění
Vše 10.
R5 3.

Rally Città di Torino

Itálie
26.5. - 27.5.2017
asfalt

Alessandro Gino

Roger Tuning
21 97SE

Marco Ravera

Gino WRC Team
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rallye Tatry

Slovensko
26.5. - 27.5.2017
asfalt

Martin Koči

Korda Racing
SP 04-77

Filip Schovánek

Styllex motorsport
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Grzegorz Grzyb

MM Rally Team
KE S 119

Bogusław Browiński

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Igor Drotár

MM Rally Team
KE S 125

Tomáš Plachý

Drotár Autošport
Konečné umístění
Vše 7.
2 6.

Rallye National du Saint-Émilion

Francie
26.5. - 28.5.2017
asfalt

Jérôme Galpin

Team FJ

Anne Galpin

Jérôme Galpin
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Jean-Luc Roché

Team FJ

Alexandra Robin

Jean-Luc Roché
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Jean Galpin

Team FJ

Françoise Galpin

Jean Galpin
Konečné umístění
Vše 4.
R5 2.

Paul Gauthier

Paul Gauthier / David Salanon

Ludovic Moreau

Paul Gauthier
Konečné umístění
Vše 8.
R5 3.

Christian de Boussac

Christian de Boussac Rallye Experience

Anne de Boussac

Christian de Boussac
Konečné umístění
Vše 56.
R5 5.

Rally del Matese - Rally del Medio Volturno

Itálie
27.5. - 28.5.2017
asfalt

Fabio Gianfico

Colombi Racing Team
FF 140TR

Liberato Mongillo

Rush Motorsport
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rallye Régional de la Croisette

Francie
27.5.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Matthieu Belhacene

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

ORC Canal Rally

Belgie
27.5. - 28.5.2017
asfalt

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Cindy Cokelaere

Melissa Debackere
Konečné umístění
Vše 1.

Rallye National de Lorraine

Francie
27.5. - 28.5.2017
asfalt

Quentin Giordano

Sarrazin Motorsport

Valentin Salmon

Quentin Giordano
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rally Empordà

Španělsko
27.5.2017
asfalt

Albert Orriols

Albert Orriols
S 5937 BBZ

Lluís Pujolar

Esc. Osona
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Hotel Kilmore Cavan Stages Rally

Irsko
28.5.2017
asfalt

Martin McCormack

Martin McCormack
SY6 46E

David Moynihan

Martin McCormack
Konečné umístění
Vše 3.

Regional Aregua - Lambare

Paraguay
28.5.2017
šotolina

Pedro Fadul

Pedro Fadul

Hans Thiede

Pedro Fadul
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Rallye du Chablais

Švýcarsko
1.6. - 3.6.2017
asfalt

Jérémie Toedtli

Easy Rally
WW-160-QK

Antoine Paque

Ecurie des 3 Chevrons
Konečné umístění
Vše 9.
RC2 8.

Pierre-Manuel Jenot

Race Art Technology
TI·201922

Slobodan Milosavljevic

Pierre-Manuel Jenot
Konečné umístění
Vše 12.
RC2 10.

SEAJETS Acropolis Rally

Řecko
2.6. - 4.6.2017
šotolina

Bruno Magalhães

ARC Sport
68·SR·84

Hugo Magalhães

Bruno Magalhães
Konečné umístění
Vše 2.
ERC 2.
RC2 2.

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
AL- 111

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Grzegorz Grzyb

Eurosol Racing Team Hungary
SP 04-71

Jakub Wróbel

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše 3.
ERC 3.
RC2 3.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Botka - Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP 04-41

Bjorn Degandt

Albert von Thurn und Taxis
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Yorgo Philippedes

Motorsport Italia
SL2 90E

Leonidas Maheras

Team Greece
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Sokrates Tsolakidis

Eurosol Racing Team Hungary
SP 05-29

Haris Dimos

Sokrates Tsolakidis
Konečné umístění
Vše 5.
ERC 5.
RC2 5.

The Most RALLY

Česká republika
2.6. - 3.6.2017
asfalt

Zdeněk Pokorný

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Richard Lasevič

Zdeněk Pokorný
Konečné umístění
Vše 8.

Raliul Aradului

Rumunsko
2.6. - 3.6.2017
šotolina

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 02 PRT

Tudor Mârza

Dan Gîrtofan
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Rally del Salento

Itálie
2.6. - 4.6.2017
asfalt

Umberto Scandola

S.A. Motorsport Italia
FF 413CM

Guido D'Amore

Car Racing
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Fernando Primiceri

Colombi Racing Team
FF 140TR

Mauro Plantera

Casarano Rally Team
Konečné umístění
CR 1.

Rallye Régional du Marquenterre

Francie
2.6. - 3.6.2017
asfalt

Yves Saint Requier

Yves Saint Requier

François Gilbert

Yves Saint Requier
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye National du Pays Viganais

Francie
2.6. - 4.6.2017
asfalt

Fabiano Lo Fiego

3D Autos

Angelo Lo Fiego

Fabiano Lo Fiego
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Ronde de la Giraglia

Francie
2.6. - 3.6.2017
asfalt

Jean-Mathieu Leandri

Easy Rally

Anthony Gorguilo

Jean-Mathieu Leandri
Konečné umístění
Vše 5.
R5 3.

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Fabrice Gordon

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 3.
R5 1.

Rallye National des Vins Mâcon

Francie
2.6. - 4.6.2017
asfalt

Laurent Lecki

Alésia Méca Sport

Jérémy Lamur

Laurent Lecki
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Jean-Luc Roché

Team FJ

Olivier Bacle

Jean-Luc Roché
Konečné umístění
Vše 11.
R5 6.

Nicolas Hernandez

Gilles Hernandez

Julien Pesenti

Nicolas Hernandez
Konečné umístění
Vše 4.
R5 3.

Thierry Monnet

Rally Service Racing

Cédric Hugonnot

Thierry Monnet
Konečné umístění
Vše 3.
R5 2.

Nicolas Roux

Nicolas Roux

Nathalie Roux

Nicolas Roux
Konečné umístění
Vše 10.
R5 5.

Rallye National du Laragnais

Francie
2.6. - 4.6.2017
asfalt

Matthieu Margaillan

Matthieu Margaillan

Mathilde Margaillan

Matthieu Margaillan
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rally Città di Maniago

Itálie
3.6. - 4.6.2017
asfalt

Luca Vicario

P.A. Racing
NM MS 276

Stefano Doneddu

Overboost Sport
Konečné umístění
Vše 4.
R5 3.

Rally de Santaní

Paraguay
3.6. - 4.6.2017
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Pedro Fadul

Pedro Fadul

Hans Thiede

Pedro Fadul
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Edgardo Galindo

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Tiago Weiler

Tiago Weiler

Diego Cagnotti

Tiago Weiler
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Didier Arias

Didier Arias

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Blas Zapag

Blas Zapag

Enrique Fratta

Blas Zapag
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Heda Gästabudstrofén

Švédsko
3.6.2017
šotolina

Kjell Sandberg

Kjell Sandberg
SP 04-27

Göran Lönnmark

Kjell Sandberg
Konečné umístění
Vše 3.
4WD 3.

Jezzine Rally by OMT

Libanon
3.6. - 4.6.2017
asfalt

Rodolphe Asmar

Motortune Racing
KI 807 DU

Ziad Chehab

Rodolphe Asmar
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Abdo Feghali

Motortune Racing
SP 03-92

Marc Haddad

Abdo Feghali
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Circuit of Munster Stages Rally

Irsko
4.6.2017
asfalt

Desi Henry

Desi Henry
SL2 36E

John Rowan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 7.

John Mulholland

John Mulholland
SP 04-67

Jeff Case

John Mulholland
Konečné umístění
Vše 33.

Rally Italia Sardegna

Itálie
8.6. - 11.6.2017
šotolina

Ole Christian Veiby

Printsport
A·5943

Stig Rune Skjærmoen

Printsport
Konečné umístění
Vše 11.
WRC 2 2.
RC2 3.

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0331

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport II
Konečné umístění
Vše 10.
WRC 2 1.
RC2 2.

Giuseppe Dettori

P.A. Racing
SL2 53E

Carlo Pisano

Giuseppe Dettori
Konečné umístění
Vše 21.
RC2 7.

Kees Burger

Kees Burger
A·5959

Mikko Lukka

Kees Burger
Konečné umístění
Vše 32.
RC2 11.

Rallye du Limousin Nouvelle-Aquitaine

Francie
8.6. - 10.6.2017
asfalt

Pierre Roché

Team FJ

Martine Roché

Team FJ
Konečné umístění
Vše 7.
R5 6.

Quentin Giordano

Sarrazin Motorsport

Valentin Salmon

Sébastien Loeb Racing
Konečné umístění
Vše 5.
R5 4.

Jean-Sébastien Vigion

Team FJ

Kévin Parent

RTTC - YACCO
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Fabiano Lo Fiego

3D Autos

Romain Roche

Fabiano Lo Fiego
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rallye Vidreiro Centro de Portugal

Portugalsko
9.6. - 10.6.2017
asfalt

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate Vodafone ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Székesfehérvár Rallye

Maďarsko
9.6. - 11.6.2017
asfalt

Norbert Herczig

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Igor Bacigál

ŠKODA Rally Team Hungaria
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Ferenc Vincze

Attila Bazsó
SP 03-57

Attila Bazsó

Š-Motorsport
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Péter Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-79

Tamás Szőke

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše 6.
2 6.

József Trencsényi

Extrém Sport Team
01R 0369

Gábor Verba

Extrém Sport Team
Konečné umístění
Vše 9.
2 9.

László Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-20

Imre Tóth

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše 7.
2 7.

Zoltán Lencse

Zoltán Lencse / Zsolt Marozsi
BA S 210

Tamás Hofbauer

Trg System
Konečné umístění
Vše -
2 -

SM O.K. Auto-ralli

Finsko
9.6. - 10.6.2017
šotolina

Kalle Rovanperä

TGS Worldwide

Risto Pietiläinen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 1.

Teemu Asunmaa

Hannu's Rally Team

Jonne Halttunen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše -

Marko Mänty

JTR Racing

Joni Mäkelä

Printsport
Konečné umístění
Vše 3.

Juuso Nordgren

TGS Worldwide

Mikael Korhonen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 2.

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Reeta Hämäläinen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 7.

Jukka Kasi

Printsport

Henri Ania

Printsport
Konečné umístění
Vše 12.

Rallye de Ourense

Španělsko
9.6. - 10.6.2017
asfalt

Pedro Burgo

Pedro Burgo
S 0304 BCB

Marcos Burgo

ACSM Rallye Team
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Rally Valli Ossolane

Itálie
9.6. - 11.6.2017
asfalt

Fabrizio Margaroli

P.A. Racing
NM MS 276

Andrea Dresti

Rally & CO
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Grégoire Hotz

Race Art Technology
TI·201922

Pietro Ravasi

Lugano Racing Team
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

Massimo Margaroli

3Antenne Sport Racing
TI·201948

Mario Cerutti

Rally & CO
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rally Bilmetro

Švédsko
9.6. - 10.6.2017
šotolina

Lars Stugemo

Lars Stugemo
YFO335

Karl-Olof Lexe

Lars Stugemo
Konečné umístění
Vše 16.
4WD 10.

Martin Hagman

Riflex Sport
YFO389

Lotta Lundqvist

Riflex Sport
Konečné umístění
Vše 8.
4WD 7.

WOODSTOXX - MOTUL Rally van Wervik

Belgie
9.6. - 10.6.2017
asfalt

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Arne Dekeyser

Melissa Debackere
Konečné umístění
Vše 3.

Achiel Boxoen

SXM Compétition
SK 2220

Frédéric Miclotte

Achiel Boxoen
Konečné umístění
Vše 10.

Rallye Régional du Lochois

Francie
9.6. - 10.6.2017
asfalt

Paul Gauthier

Paul Gauthier / David Salanon

Annie Gauthier

Paul Gauthier
Konečné umístění
Vše 4.
R5 2.

Jean-Luc Roché

Team FJ

Alexandra Robin

Jean-Luc Roché
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye Régional du Val d'Orain

Francie
9.6. - 10.6.2017
asfalt

Cédric Rabasse

Alésia Méca Sport

Sabrina Rabasse

Cédric Rabasse
Konečné umístění
Vše 3.
R5 1.

ValPista Rally Experience

Itálie
10.6. - 11.6.2017
asfalt

Giovanni Baiano

Colombi Racing Team
FF 140TR

Vladimiro Grandi

Evo Rally
Konečné umístění
Vše 10.
R5 2.

Cyprus Rally

Kypr
16.6. - 18.6.2017
asfalt / šotolina

Bruno Magalhães

ARC Sport
68·SR·84

Hugo Magalhães

Bruno Magalhães
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
GH- 888

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 30.
ERC 30.
RC2 24.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Botka-Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 23.
ERC 23.
RC2 20.

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP 04-41

Bjorn Degandt

Albert von Thurn und Taxis
Konečné umístění
Vše 5.
ERC 5.
RC2 5.

Charalambos Timotheou

Motorsport Italia
SL2 90E

Antonis Chrysostomou

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše 17.
ERC 17.
RC2 17.

AGROTEC PETRONAS Syntium rally Hustopeče

Česká republika
16.6. - 17.6.2017
asfalt

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0325

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport
11R 0329

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 5.
2 5.

Martin Koči

Keane Motorsport
CJ 019969

Filip Schovánek

Styllex Motorsport
Konečné umístění
Vše 7.
2 6.

Grzegorz Grzyb

MM Rally Team
KE S 119

Jakub Wróbel

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše 10.
2 9.

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0358

František Rajnoha

Klokočka ŠKODA Czech National Team
Konečné umístění
Vše -
2 -

Igor Drotár

MM Rally Team
KE S 125

Tomáš Plachý

Drotár Autosport
Konečné umístění
Vše 22.
2 16.

Karel Trojan

Korno Motorsport
01R 0339

Petr Chlup

Korno Motorsport v AČR
Konečné umístění
Vše 15.
2 13.

Zdeněk Pokorný

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Richard Lasevič

Zdeněk Pokorný
Konečné umístění
Vše 24.
2 17.

Daniel Landa

Racing 21
01R 0337

Pavel Zalabák

Spirit 21
Konečné umístění
Vše 17.
2 15.

Žemaitijos ralis

Litva
16.6. - 17.6.2017
šotolina

Benediktas Vanagas

Nacionalinis Automobilių Klubas
JPH 015

Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė

General Financing Team Pitlane
Konečné umístění
Vše 3.
4WD 3.

Raliul Moldovei Bacău

Rumunsko
16.6. - 17.6.2017
šotolina

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 02 PRT

Tudor Mârza

Prorally Team Brasov
Konečné umístění
Vše 28.
RC2 6.

Joule Donegal International Rally

Irsko
16.6. - 18.6.2017
asfalt

Joseph McGonigle

Joseph McGonigle
SL2 75E

Ciarán Geaney

Joseph McGonigle
Konečné umístění
Vše -

John Mulholland

John Mulholland
SP 04-67

Jeff Case

John Mulholland
Konečné umístění
Vše 11.

Fly540, RSC Rally

Keňa
16.6. - 17.6.2017
šotolina

Manvir Baryan

Manvir Baryan
KCK 222F

Drew Sturrock

Multiple Racing Team
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Onkar Rai

Onkar Rai
KCK 888V

Gareth Dawe

Kabras Sugar Racing
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Rallye National des Bornes

Francie
16.6. - 17.6.2017
asfalt

Jérémy Crétien

Easy Rally

Lilian Jacquemoud

Jérémy Crétien
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Ludovic Gal

Team FJ

Olivier Belot

Ludovic Gal
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Florian Duret

Roger Tuning

Stéphanie Generaux

Florian Duret
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

Rallye National Nice Jean Behra

Francie
16.6. - 17.6.2017
asfalt

Julien-Alexandre Courchet

Rally Service Racing

Romain Pagnon

Julien-Alexandre Courchet
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Aurskog-Høland Rally

Norsko
17.6.2017
šotolina

Ole Christian Veiby

EVEN Management

Stig Rune Skjærmoen

Ole Christian Veiby
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Rally di Alba

Itálie
17.6. - 18.6.2017
asfalt

Marco Colombi

Colombi Racing Team
FF 140TR

Angelica Rivoir

Marco Colombi
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Rally Rose'n Bowl

San Marino
17.6. - 18.6.2017
asfalt

Uğur Soylu

P.A. Racing
NM MS 276

Aras Dinçer

Uğur Soylu
Konečné umístění
Vše 9.
R5 3.

Toivakka-Ralli

Finsko
17.6.2017
šotolina

Ari Saxberg

Saxspeed

Pekka Leppälä

Printsport
Konečné umístění
Vše 13.

Ypres Rally

Belgie
22.6. - 24.6.2017
asfalt

Kris Princen

Bernard Munster Autosport
1-RVK-490

Peter Kaspers

Kris Princen
Konečné umístění
Vše 8.
RC2 8.

Bryan Bouffier

Bernard Munster Autosport
1-RTF-937

Gilbert Dini

Bryan Bouffier
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Fredrik Åhlin

Fredrik Åhlin
YES324

Torstein Eriksen

Fredrik Åhlin
Konečné umístění
Vše 27.
RC2 20.

Hermen Kobus

Kobus Tuning Rallyteam
1-PED-236

Erik de Wild

Hermen Kobus
Konečné umístění
Vše 5.
RC2 5.

David Bogie

David Bogie
SP 04-03

Andrew Roughead

David Bogie
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Martin McCormack

Martin McCormack
SY6 46E

David Moynihan

Martin McCormack
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Achiel Boxoen

SXM Compétition
SK 2220

Jasper Vermeulen

Autostal Duindistel
Konečné umístění
Vše 17.
RC2 15.

Desi Henry

Desi Henry
SL2 36E

John Rowan

Macsport
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Stuart Loudon

Thomas Preston
Konečné umístění
Vše 37.
RC2 25.

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Autostal Duindistel
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

ADAC Rallye Stemweder Berg

Německo
23.6. - 24.6.2017
asfalt

Fabian Kreim

ŠKODA AUTO Deutschland
DA X 3232

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Dominik Dinkel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 4

Christina Kohl

Brose Motorsport
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Uğur Soylu

Toksport WRT
SL1 96E

Aras Dinçer

Toksport WRT
Konečné umístění
Vše 15.
R5 6.

Rally della Marca

Itálie
23.6. - 24.6.2017
asfalt

Efrem Bianco

DP Autosport
SY6 39E

Dino Lamonato

DP Autosport
Konečné umístění
Vše 5.
R5 1.

Ilario Bondioni

DP Autosport
SY6 45E

Elia Ungaro

DP Autosport
Konečné umístění
Vše 8.
R5 2.

Rally Ronde del Ticino

Švýcarsko
23.6. - 24.6.2017
asfalt

Grégoire Hotz

Race Art Technology
TI·201922

Pietro Ravasi

Lugano Racing
Konečné umístění
Vše 5.
R5 4.

Franco Bernardazzi

3Antenne Sport Racing
TI·201948

Massimo Suter

Lugano Racing
Konečné umístění
Vše 8.
R5 6.

Rallye National de Savoie-Chautagne

Francie
23.6. - 24.6.2017
asfalt

Sylvain Michel

2C Compétition

Anthony Gorguilo

Sylvain Michel
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Romain Guillerot

Alésia Méca Sport

Matthieu Bole-Richard

Romain Guillerot
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rallye National du Gard - Alès Agglomération

Francie
23.6. - 25.6.2017
asfalt

Thibault Habouzit

3D Autos

Fiona Perraud

Thibault Habouzit
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Mathieu Arzeno

Rally Service Racing

Romain Roche

Mathieu Arzeno
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye Régional des Vins de Chinon et du Véron

Francie
23.6. - 25.6.2017
asfalt

Pierre Roché

Team FJ

Christophe Baudry

Pierre Roché
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Jérôme Galpin

Team FJ

Anne Galpin

Jérôme Galpin
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rallye Régional du Brionnais

Francie
23.6. - 24.6.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Matthieu Belhacene

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Thierry Monnet

Rally Service Racing

Cédric Hugonnot

Thierry Monnet
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Schneebergland Rallye

Rakousko
24.6.2017
šotolina

Christian Mrlik

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Jasmin Kramer

BRR Baumschlager Rallye & Racing Team
Konečné umístění
Vše -

Zoltán Szabó

Eurosol Racing Team Hungary
SP 04-71

Krisztián Szabó

Zoltán Szabó
Konečné umístění
Vše 5.

Rally de la República

Paraguay
24.6. - 25.6.2017
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Pedro Fadul

Pedro Fadul

Hans Thiede

Pedro Fadul
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Edgardo Galindo

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Tiago Weiler

Tiago Weiler

Diego Cagnotti

Tiago Weiler
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Blas Zapag

Blas Zapag

Enrique Fratta

Blas Zapag
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Rally di Caltanissetta

Itálie
24.6. - 25.6.2017
asfalt

Francesco Laganà

Colombi Racing Team
FF 140TR

Elena Giovenale

Francesco Laganà
Konečné umístění
Vše 3.
R5 2.

Rallye Régional du Sidobre

Francie
24.6. - 25.6.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Matthieu Belhacene

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Christian de Boussac

Christian de Boussac Rallye Experience

Anne de Boussac

Christian de Boussac
Konečné umístění
Vše 22.
R5 2.

Ravens Rock Rally

Irsko
25.6.2017
asfalt

Brendan Cumiskey

Brendan Cumiskey
VW15 WRC

Ronan O'Kane

Brendan Cumiskey
Konečné umístění
Vše 4.

ORLEN Rally Poland

Polsko
29.6. - 2.7.2017
šotolina

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport
11R 0329

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport II
Konečné umístění
Vše 13.
WRC 2 2.
RC2 2.

Benito Guerra

Motorsport Italia
SL2 90E

Daniel Cué

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše 17.
WRC 2 4.
RC2 5.

Ole Christian Veiby

Printsport
A·5983

Stig Rune Skjærmoen

Printsport
Konečné umístění
Vše 12.
WRC 2 1.
RC2 1.

Hubert Ptaszek

Tagai Racing Technology
KN S 093

Maciej Szczepaniak

ORLEN Team
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Quentin Gilbert

Tagai Racing Technology
KN S 088

Renaud Jamoul

Quentin Gilbert
Konečné umístění
Vše 15.
WRC 2 3.
RC2 4.

Raul Jeets

Topp Cars Rally Team
SP 04-79

Kuldar Sikk

Tehase Auto
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Shell V-Power Pearl of Africa Uganda Rally

Uganda
30.6. - 1.7.2017
šotolina

Manvir Baryan

Manvir Baryan
KCK 222F

Drew Sturrock

Multiple Racing Team
Konečné umístění
Vše 1.
ARC 1.
RC2 1.

Rally Troia

Turecko
30.6. - 2.7.2017
asfalt

Burak Çukurova

Botka Rally Team
SP 05-38

Vedat Bostancı

BC Vision Motorsport
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Uğur Soylu

Topp Cars Rally Team
SP 04-20

Aras Dinçer

BC Vision Motorsport
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Ral·li Osona

Španělsko
30.6. - 2.7.2017
asfalt

Albert Orriols

Albert Orriols
S 5937 BBZ

Lluís Pujolar

Escuderia Osona
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rallye Terre de Langres Haute-Marne

Francie
30.6. - 2.7.2017
šotolina

Jean Pascal Besson

Easy Rally

Patrice Roissac

Jean Pascal Besson
Konečné umístění
Vše 13.
R5 3.

Rallye National de Saint Marcellin

Francie
30.6. - 1.7.2017
asfalt

Fabrice Bect

Team FJ

Geoffrey Combe

Fabrice Bect
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye Régional de la Côte Roannaise

Francie
30.6. - 1.7.2017
asfalt

David Salanon

Paul Gauthier / David Salanon

Jérôme Cave

David Salanon
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Mathieu Arzeno

Rally Service Racing

Romain Roche

Mathieu Arzeno
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Julien-Alexandre Courchet

Rally Service Racing

Romain Pagnon

Julien-Alexandre Courchet
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Rallye Régional Celavo / Prunelli

Francie
30.6. - 1.7.2017
asfalt

Jean-Mathieu Leandri

Easy Rally

Anthony Gorguilo

Jean-Mathieu Leandri
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rally Bohemia

Česká republika
1.7. - 2.7.2017
asfalt

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0325

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Jan Černý

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Petr Černohorský

Mogul ŠKODA ACA Racing
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0358

Markéta Skácelová

Klokočka ŠKODA Czech National Team
Konečné umístění
Vše 8.
2 7.

Roman Kresta

Kresta Racing
01R 0332

Petr Starý

Mogul Racing Team
Konečné umístění
Vše 5.
2 5.

Jan Sýkora

Sýkora Racing
01R 0335

Štěpán Palivec

Jan Sýkora
Konečné umístění
Vše 10.
2 9.

Karel Trojan

Korno Motorsport
01R 0339

Petr Chlup

Korno Motorsport v AČR
Konečné umístění
Vše 12.
2 10.

Daniel Landa

Racing 21
01R 0337

Pavel Zalabák

Spirit 21
Konečné umístění
Vše -
2 -

Jiří Tošovský

Kresta Racing
11R 0288

Tomáš Plachý

Jiří Tošovský
Konečné umístění
Vše 24.
2 12.

Camunia Rally

Itálie
1.7. - 2.7.2017
asfalt

Luca Tosini

P.A. Racing
NM MS 276

Roberto Peroglio

New Turbomark
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Ilario Bondioni

DP Autosport
SY6 45E

Maria Panteghini

New Turbomark
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye Aveyron Rouergue Occitanie

Francie
6.7. - 8.7.2017
asfalt

Pierre Roché

Team FJ

Martine Roché

Team FJ
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Quentin Giordano

Sarrazin Motorsport

Kévin Parent

Sébastien Loeb Racing
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Ludovic Gal

Team FJ

Olivier Belot

Team FJ
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Jean-Sébastien Vigion

Team FJ

Valentin Sarreaud

RTTC - Yacco
Konečné umístění
Vše 5.
R5 5.

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Jérémy Cenci

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 7.
R5 6.

Rally de San Juan

Argentina
7.7. - 9.7.2017
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 1.
CODASUR 1.
RC2 1.

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar
BXC 788

Edgardo Galindo

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše -
CODASUR -
RC2 -

Juan Carlos Alonso

Gustavo Saba
BSU 208

Matias Ramos

Juan Carlos Alonso
Konečné umístění
Vše -
CODASUR -
RC2 -

Veszprém Rallye

Maďarsko
7.7. - 9.7.2017
šotolina

Norbert Herczig

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Igor Bacigál

ŠKODA Rally Team Hungaria
Konečné umístění
Vše 4.
2 4.

Ferenc Vincze

Attila Bazsó
SP 03-57

Attila Bazsó

Š-Motorsport
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Balázs Benik

Eurosol Racing Team Hungary
SP 05-29

Bence Rácz

Eurosol Racing Team Hungary
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Péter Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-79

Tamás Szőke

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

László Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-20

Imre Tóth

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše 8.
2 7.

József Trencsényi

Extrém Sport Team
01R 0369

Gábor Verba

Extrém Sport Team
Konečné umístění
Vše 11.
2 10.

Róbert Bútor

Róbert Bútor
SP 05-35

Róbert Tagai

Dynamic Rallye Team
Konečné umístění
Vše 19.
2 12.

Sándor Ollé

Sándor Ollé
SP 0 113

Zsolt Tóth

TMC Rallyesport
Konečné umístění
Vše -
2 -

Zoltán Lencse

Zoltán Lencse / Zsolt Marozsi
BA S 210

Tamás Hofbauer

TRG System
Konečné umístění
Vše 20.
2 13.

János Puskádi

Eurosol Racing Team Hungary
SP 04-71

Barnabás Gódor

Eurosol Racing Team Hungary
Konečné umístění
Vše 17.
2 11.

Károly Vizelli

Korda Racing
SP 04-77

Péter Nagy

Korda Racing
Konečné umístění
Vše 10.
2 9.

Rally Internazionale del Casentino

Itálie
7.7. - 8.7.2017
asfalt

Luca Rossetti

DP Autosport
SY6 45E

Eleonora Mori

Promo Sport Racing
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Giacomo Scattolon

P.A. Racing
SL2 53E

Paolo Zanini

Road Runner Team
Konečné umístění
Vše 9.
R5 3.

Giuseppe Di Palma

P.A. Racing
NM MS 276

Bernier Cobra

Promo Sport Racing
Konečné umístění
Vše 7.
R5 2.

Thomas Wallenwein

Wallenwein Rallye Sport
S WT 401

Jennifer Lerch

Thomas Wallenwein
Konečné umístění
Vše 30.
R5 9.

Rallye de Ferrol

Španělsko
7.7. - 8.7.2017
asfalt

Pedro Burgo

Pedro Burgo
S 0304 BCB

Marcos Burgo

ACSM Rallye Team
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Rallye National des Vins de Vouvray

Francie
7.7. - 9.7.2017
asfalt

Nicolas Hernandez

Gilles Hernandez

Julien Pesenti

Nicolas Hernandez
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rallye de Bourgogne - Côte Chalonnaise

Francie
7.7. - 9.7.2017
asfalt

Guy Mottard

Alésia Méca Sport

Delphine Zambetti

Guy Mottard
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Philippe Baffoun

Rally Service Racing

Gwenaël Bernard

Philippe Baffoun
Konečné umístění
Vše 6.
R5 2.

Nicolas Roux

Nicolas Roux

Nathalie Roux

Nicolas Roux
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Nicky Grist Stages 100

Spojené království
8.7. - 9.7.2017
asfalt / šotolina

Fredrik Åhlin

Fredrik Åhlin
YES324

Torstein Eriksen

Fredrik Åhlin
Konečné umístění
Vše 1.

GTC Rally

Nizozemsko
8.7. - 9.7.2017
asfalt

Hermen Kobus

Kobus Tuning Rallyteam
1-PED-236

Erik de Wild

Hermen Kobus
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Slottssprinten Rally

Švédsko
8.7.2017
šotolina

Jörgen Jonasson

Jörgen Jonasson
YEG815

Nicklas Jonasson

Jörgen Jonasson
Konečné umístění
Vše 2.
4WD 2.

Lars Stugemo

Lars Stugemo
YFO335

Karl-Olof Lexe

Lars Stugemo
Konečné umístění
Vše -
4WD -

Kjell Sandberg

Kjell Sandberg
SP 04-27

Stefan Ahl

Kjell Sandberg
Konečné umístění
Vše 4.
4WD 4.

LOTUS Rallye

Portugalsko
8.7. - 9.7.2017
šotolina

Diogo Salvi

Diogo Salvi
NM RS 303

Carlos Magalhães

Diogo Salvi
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Cedar's Rally

Libanon
8.7. - 9.7.2017
asfalt

Roger Feghali

Motortune Racing
KI 807 DU

Joseph Matar

Roger Feghali
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Abdo Feghali

Motortune Racing
SP 03-92

Marc Haddad

Abdo Feghali
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Rallye Régional du Béarn

Francie
8.7.2017
asfalt

Paul Gauthier

Paul Gauthier / David Salanon

Ludovic Moreau

Paul Gauthier
Konečné umístění
Vše 10.
R5 1.

Sligo Stages Rally

Irsko
9.7.2017
asfalt

Desi Henry

Desi Henry
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 2.

Brendan Cumiskey

Brendan Cumiskey
VW15 WRC

Ronan O'Kane

Brendan Cumiskey
Konečné umístění
Vše 6.

Rally Lubeník

Slovensko
14.7. - 15.7.2017
asfalt

Grzegorz Grzyb

MM Rally Team
KE S 119

Jakub Wróbel

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše -
2 -

Martin Koči

Keane Motorsport
CJ 019975

Filip Schovánek

Styllex motorsport
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Igor Drotár

MM Rally Team
KE S 125

Tomáš Plachý

Drotár Autošport
Konečné umístění
Vše 6.
2 5.

Raliul Perla Harghitei

Rumunsko
14.7. - 15.7.2017
asfalt

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 02 PRT

Tudor Mârza

Dan Gîrtofan
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Zsolt Marozsi

Zoltán Lencse / Zsolt Marozsi
BA S 210

Péter Mihalik

Zsolt Marozsi
Konečné umístění
Vše 8.
2 5.

Dávid Botka

Botka Rally Team
SP 05-38

Ramón Ferencz

Dávid Botka
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

San Marino Rally

San Marino
14.7. - 16.7.2017
šotolina

Umberto Scandola

S.A. Motorsport Italia
FF 413CM

Guido D'Amore

Car Racing
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Luca Hoelbling

S.A. Motorsport Italia
SL2 28E

Mauro Grassi

Movisport
Konečné umístění
Vše 5.
R5 5.

Autoglym ralli

Finsko
14.7. - 15.7.2017
šotolina

Ole Christian Veiby

Printsport

Stig Rune Skjærmoen

Printsport
Konečné umístění
Vše 2.

Juuso Nordgren

TGS Worldwide

Mikael Korhonen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše -

Marko Mänty

JTR Racing

Joni Mäkelä

Printsport
Konečné umístění
Vše 7.

Jari Huttunen

Printsport

Antti Linnaketo

Printsport
Konečné umístění
Vše -

Kees Burger

Kees Burger

Mikko Lukka

Jan Dohmen Rally Team
Konečné umístění
Vše 14.

Lars Stugemo

Lars Stugemo
YFO335

Karl-Olof Lexe

Printsport
Konečné umístění
Vše 31.

Kari Hämäläinen

?

Arto Kapanen

Printsport
Konečné umístění
Vše 6.

Rallye Régional Le Mans

Francie
14.7. - 15.7.2017
asfalt

Nicolas Hernandez

Gilles Hernandez

Alexia Desnoyer

Nicolas Hernandez
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye Sprint de Solre Saint Géry

Belgie
20.7. - 21.7.2017
asfalt

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Cindy Cokelaere

Melissa Debackere
Konečné umístění
Vše 1.

Rallye Weiz

Rakousko
21.7. - 22.7.2017
asfalt

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše -

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0358

Markéta Skácelová

ACCR Czech Team
Konečné umístění
Vše 6.

Dominik Dinkel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Christina Kohl

Brose Motorsport
Konečné umístění
Vše 4.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 9.

Yeşil Bursa Rallisi

Turecko
21.7. - 23.7.2017
šotolina

Burak Çukurova

Topp Cars Rally Team
SP 04-20

Vedat Bostancı

BC Vision Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Uğur Soylu

Topp Cars Rally Team
SP 04-79

Aras Dinçer

BC Vision Motorsport
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Rallye National Montagne Noire

Francie
21.7. - 23.7.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Jérémy Cenci

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Michel Bonfils

2C Compétition

René Belleville

Michel Bonfils
Konečné umístění
Vše 5.
R5 2.

Rallye Régional de Matour

Francie
21.7. - 22.7.2017
asfalt

Thierry Monnet

Rally Service Racing

Thomas Monnet

Thierry Monnet
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye National de Saintonge

Francie
21.7. - 23.7.2017
asfalt

Stéphane Andre

Rally Service Racing

Samuel Passetemps

Stéphane Andre
Konečné umístění
Vše 3.
R5 2.

Rallijs Latvija

Lotyšsko
22.7. - 23.7.2017
asfalt / šotolina

Kalle Rovanperä

TGS Worldwide
SP 0350

Risto Pietiläinen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Benediktas Vanagas

Nacionalinis Automobilių Klubas
JPH 015

Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė

General Financing team Pitlane
Konečné umístění
Vše 4.
R5 3.

Moscato Rally - Rally delle Langhe

Itálie
22.7. - 23.7.2017
asfalt

Patrick Gagliasso

Roger Tuning
21 97SE

Enrico Ghietti

Turismotor's
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Simone Fornara

P.A. Racing
SL2 53E

Paolo Urban

Scuderia Speed Fire
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rally Città di Schio

Itálie
22.7. - 23.7.2017
asfalt

Efrem Bianco

DP Autosport
SY6 39E

Dino Lamonato

DP Autosport
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Luciano Cobbe

P.A. Racing
NM MS 276

Fabio Turco

Meteco Corse
Konečné umístění
Vše 4.
R5 3.

Neste Rally Finland

Finsko
27.7. - 30.7.2017
šotolina

Ole Christian Veiby

Printsport

Stig Rune Skjærmoen

Printsport
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Quentin Gilbert

Tagai Racing Technology

Renaud Jamoul

Quentin Gilbert
Konečné umístění
Vše 14.
WRC 2 2.
RC2 4.

Juuso Nordgren

TGS Worldwide

Mikael Korhonen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 36.
WRC 2 9.
RC2 16.

Jari Huttunen

Printsport

Antti Linnaketo

Printsport
Konečné umístění
Vše 11.
WRC 2 1.
RC2 1.

Umberto Scandola

S.A. Motorsport Italia

Michele Ferrara

S.A. Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše 37.
WRC 2 10.
RC2 17.

Raul Jeets

Sports Racing Technologies

Kuldar Sikk

Team Tehase Auto
Konečné umístění
Vše 22.
WRC 2 6.
RC2 10.

Teemu Asunmaa

Hannu's Rally Team

Jonne Halttunen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 13.
RC2 3.

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Reeta Hämäläinen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Jukka Kasi

Printsport

Henri Ania

Jukka Kasi
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Kees Burger

Kees Burger

Mikko Lukka

Kees Burger
Konečné umístění
Vše 23.
RC2 11.

Jukka Metsälä

Jukka Ketomäki

Sari Ohra-aho

Jukka Metsälä
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Lars Stugemo

Lars Stugemo

Karl-Olof Lexe

Lars Stugemo
Konečné umístění
Vše 39.
RC2 18.

Zoltán Szabó

Eurosol Racing Team Hungary

Krisztián Szabó

Zoltán Szabó
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Ari Saxberg

Saxspeed

Pekka Leppälä

Ari Saxberg
Konečné umístění
Vše 28.
RC2 12.

Rally Pačejov

Česká republika
28.7. - 29.7.2017
asfalt

Jaromír Tarabus

MM Rally Team
KE S 125

Daniel Trunkát

Jaromír Tarabus
Konečné umístění
Vše 2.

Martin Koči

Racing 21
01R 0358

Filip Schovánek

Styllex Motorsport
Konečné umístění
Vše 3.

Jan Sýkora

Sýkora Racing
01R 0335

Štěpán Palivec

Jan Sýkora
Konečné umístění
Vše 6.

Matthias Kahle

Kahle Motorsport
K KM 85

Christian Doerr

Matthias Kahle
Konečné umístění
Vše 7.

Zdeněk Pokorný

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Richard Lasevič

Zdeněk Pokorný
Konečné umístění
Vše 19.

Patrik Rujbr

Patrik Rujbr
01R 0376

Veronika Římalová

TNT Počernice
Konečné umístění
Vše 10.

Tour Auto OPEL - Rallye de la Réunion

Francie
28.7. - 30.7.2017
asfalt

Idris Gangate

EB Technologies

Souka Zaneguy

Idris Gangate
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Christophe Vassor

BR-Performance

Olivier Corre

Christophe Vassor
Konečné umístění
Vše 5.
R5 2.

Rally de Alto Paraná

Paraguay
28.7. - 30.7.2017
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Pedro Fadul

Pedro Fadul

Hans Thiede

Pedro Fadul
Konečné umístění
Vše 7.
RC2 7.

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar
BXC 788

Edgardo Galindo

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Tiago Weiler

Tiago Weiler

Diego Cagnotti

Tiago Weiler
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Didier Arias

Didier Arias

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše 11.
RC2 9.

Blas Zapag

Blas Zapag

Enrique Fratta

Blas Zapag
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Rallye Régional de la Fourme

Francie
28.7. - 29.7.2017
asfalt

Dominique Subert

3D Autos

Nicolas Chevarin

Dominique Subert
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rallye National de la Plaine

Francie
28.7. - 29.7.2017
asfalt

Thierry Chkondali

Rally Service Racing

Sébastien Raviot

Thierry Chkondali
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

McNulty Motors Tyrone Stages Rally

Spojené království
29.7.2017
asfalt

Desi Henry

Desi Henry
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 1.

Martin McCormack

Martin McCormack
SY6 46E

Barney Mitchell

Martin McCormack
Konečné umístění
Vše 2.

John Mulholland

John Mulholland
SP 04-67

Jeff Case

John Mulholland
Konečné umístění
Vše 23.

Rajd Rzeszowski

Polsko
3.8. - 5.8.2017
asfalt

Bruno Magalhães

ARC Sport
39·TH·48

Hugo Magalhães

Bruno Magalhães
Konečné umístění
Vše 9.
ERC 9.
RC2 9.

Marijan Griebel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 4

Stefan Kopczyk

Marijan Griebel
Konečné umístění
Vše 3.
ERC 3.
RC2 3.

Grzegorz Grzyb

MM Rally Team
KE S 119

Bogusław Browiński

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše 4.
ERC 4.
RC2 4.

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP 04-41

Bjorn Degandt

Albert von Thurn und Taxis
Konečné umístění
Vše 15.
ERC 15.
RC2 15.

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
GH- 888

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Sylvain Michel

2C Compétition
11R 0143

Jérôme Degout

Sylvain Michel
Konečné umístění
Vše 5.
ERC 5.
RC2 5.

Jan Černý

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Petr Černohorský

ACCR Czech Team
Konečné umístění
Vše 12.
ERC 12.
RC2 12.

Filip Nivette

Kresta Racing
11R 0288

Kamil Heller

Filip Nivette
Konečné umístění
Vše 11.
ERC 11.
RC2 11.

Dávid Botka

Botka Rally Team
SP 05-38

Márk Mesterházi

Botka-Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 13.
ERC 13.
RC2 13.

Massimiliano Rendina

Motorsport Italia
SL2 90E

Emanuele Inglesi

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Dominykas Butvilas

Proracing
JMK 477

Renatas Vaitkevičius

Auto Partner Rally Team
Konečné umístění
RSMP 15.

Marcin Gagacki

Oponeo Motorsport
CB 086GC

Paweł Drahan

Marcin Gagacki
Konečné umístění
RSMP 7.

Rali Vinho Madeira

Portugalsko
3.8. - 5.8.2017
asfalt

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate Vodafone ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše 6.
RC2 6.

Miguel Campos

AR Vidal Racing
1234 JYM

António Costa

Miguel Campos
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Stefan Göttig

Stefan Göttig
KS R 397

Natalie Solbach-Schmidt

KMCK e. V. im ADAC
Konečné umístění
Vše 12.
RC2 12.

S-DMV Thüringen Rallye

Německo
3.8. - 5.8.2017
asfalt

Fabian Kreim

ŠKODA AUTO Deutschland
DA X 3232

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Dominik Dinkel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Christina Kohl

Brose Motorsport
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Sandro Wallenwein

Wallenwein Rallye Sport
S WT 401

Marcus Poschner

racepro motorsport
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

Oryx Energies Rally of Tanzania

Tanzanie
4.8. - 6.8.2017
šotolina

Manvir Baryan

Manvir Baryan
KCK 222F

Drew Sturrock

Multiple Racing Team
Konečné umístění
Vše 1.
ARC 1.
RC2 1.

Int. M6 LOG Baranya Kupa

Maďarsko
4.8. - 6.8.2017
asfalt

Zsolt Marozsi

Zoltán Lencse / Zsolt Marozsi
BA S 210

Péter Mihalik

Corse Attack Rally Team
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Milano Rally Show

Itálie
4.8. - 5.8.2017
asfalt

Alessandro Perico

P.A. Racing
SL2 53E

Mauro Turati

Team Autoservice Sport
Konečné umístění
Vše 4.
R5 1.

Samsonas Rally Rokiškis

Litva
4.8. - 5.8.2017
šotolina

Benediktas Vanagas

Nacionalinis Automobilių Klubas
JPH 015

Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė

General Financing team Pitlane
Konečné umístění
Vše 6.
4WD 6.

Rally Internazionale della Ciociaria

Itálie
5.8. - 6.8.2017
asfalt

Emanuele Giannetti

Colombi Racing Team
FF 140TR

Marco Lepore

Emanuele Giannetti
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rally del Tirreno

Itálie
5.8. - 6.8.2017
asfalt

Salvatore Riolo

P.A. Racing
NM MS 276

Gianfrancesco Rappa

CST Sport
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

MJM Group Dogleap Tarmac Rally Stages

Spojené království
5.8.2017
asfalt

Joseph McGonigle

Joseph McGonigle
SL2 75E

Ciarán Geaney

Joseph McGonigle
Konečné umístění
Vše 2.

Rallye National de Fourmies en Avesnois

Francie
5.8. - 6.8.2017
asfalt

Yves Saint Requier

Yves Saint Requier

François Gilbert

Yves Saint Requier
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Rallye Régional du Trièves

Francie
5.8. - 6.8.2017
asfalt

Michel Giraldo

Roger Tuning

Méryl Giraldo

Michel Giraldo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

International Rally of Johor

Malajsie
11.8. - 13.8.2017
šotolina

Gaurav Gill

Race Torque Engineering
1EZC·783

Stéphane Prévot

Team MRF
Konečné umístění
Vše 2.
APRC 2.
RC2 2.

Ole Christian Veiby

Race Torque Engineering
11R 0290

Stig Rune Skjærmoen

Team MRF
Konečné umístění
Vše 1.
APRC 1.
RC2 1.

Yuya Sumiyama

Cusco Racing
1EZC·784

Takahiro Yasui

Cusco Racing
Konečné umístění
Vše 5.
RC2 5.

Rally Acosta Ñu

Paraguay
11.8. - 13.8.2017
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Pedro Fadul

Pedro Fadul

Hans Thiede

Pedro Fadul
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar
BXC 788

Edgardo Galindo

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Tiago Weiler

Tiago Weiler

Diego Cagnotti

Tiago Weiler
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Blas Zapag

Blas Zapag

Fernando Zuleta

Blas Zapag
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Grampian Forest Rally

Spojené království
12.8.2017
šotolina

David Bogie

David Bogie
SP 04-03

Kevin Rae

David Bogie
Konečné umístění
Vše 1.

Rallye Régional 24 Dordogne Périgord

Francie
12.8. - 13.8.2017
asfalt

Paul Gauthier

Paul Gauthier / David Salanon

Annie Gauthier

Paul Gauthier
Konečné umístění
Vše 9.
R5 2.

Yves Arnaudeau

Rally Service Racing

Aymeric Larribiere

Yves Arnaudeau
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Rally van Staden

Belgie
14.8. - 15.8.2017
asfalt

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Vincent Verschueren
Konečné umístění
Vše 2.

ADAC Rallye Deutschland

Německo
17.8. - 20.8.2017
asfalt

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport
11R 0329

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 12.
WRC 2 3.
RC2 3.

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0331

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 11.
WRC 2 2.
RC2 2.

Benito Guerra

Motorsport Italia
SL2 90E

Daniel Cué

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše 18.
WRC 2 9.
RC2 9.

Quentin Gilbert

Tagai Racing Technology
KN S 088

Renaud Jamoul

Quentin Gilbert
Konečné umístění
Vše 13.
WRC 2 4.
RC2 4.

Marijan Griebel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 4

Stefan Kopczyk

BRR Baumschlager Rallye und Racing
Konečné umístění
Vše 17.
WRC 2 8.
RC2 8.

Bernhard ten Brinke

Wevers Sport
SP 05-23

Davy Thierie

Adapta WRT
Konečné umístění
Vše 20.
WRC 2 11.
RC2 11.

Edwin Schilt

Wevers Sport
SP 05-08

Lisette Bakker

Styllex motorsport
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Fabian Kreim

ŠKODA AUTO Deutschland
DA X 3232

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Patrik Rujbr

Patrik Rujbr
01R 0376

Veronika Římalová

Patrik Rujbr
Konečné umístění
Vše 35.
RC2 18.

John Mulholland Motors Ulster Rally

Spojené království
18.8. - 19.8.2017
asfalt

Fredrik Åhlin

Fredrik Åhlin
YES324

Torstein Eriksen

Fredrik Åhlin
Konečné umístění
Vše 2.

Martin McCormack

Martin McCormack
SY6 46E

David Moynihan

Martin McCormack
Konečné umístění
Vše 4.

Desi Henry

Desi Henry
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 5.

Joseph McGonigle

Joseph McGonigle
SL2 75E

Ciarán Geaney

Joseph McGonigle
Konečné umístění
Vše 7.

John Mulholland

John Mulholland
SP 04-67

Jeff Case

John Mulholland
Konečné umístění
Vše 48.

Kolsvarundan

Švédsko
18.8. - 19.8.2017
šotolina

Jörgen Jonasson

Jörgen Jonasson
YEG815

Nicklas Jonasson

Jörgen Jonasson
Konečné umístění
Vše 3.
4WD 3.

Lars Stugemo

Lars Stugemo
YFO335

Karl-Olof Lexe

Sunnyside Experience
Konečné umístění
Vše 7.
4WD 7.

Martin Hagman

Riflex Sport
YFO389

Jörgen Fornander

Riflex Sport
Konečné umístění
Vše 33.
4WD 12.

Fredrik Alsdal

Fredrik Alsdal

Ida Bood

Fredrik Alsdal
Konečné umístění
Vše 35.
4WD 14.

Rallye National du Boulonnais

Francie
18.8. - 20.8.2017
asfalt

Yves Saint Requier

Yves Saint Requier

François Gilbert

Yves Saint Requier
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rally Konsmo

Norsko
19.8.2017
šotolina

Ole Christian Veiby

EVEN Management

Stig Rune Skjærmoen

Ole Christian Veiby
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Rallye Régional de Chartreuse

Francie
19.8. - 20.8.2017
asfalt

Benjamin Perrin

Roger Tuning

Quentin Perrin

Benjamin Perrin
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rallye Régional de Saint-Germain-La-Campagne

Francie
19.8. - 20.8.2017
asfalt

Pierre Ragues

Pierre Ragues

Julien Pesenti

Pierre Ragues
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye Régional des 12 Travaux d'Hercule

Francie
19.8. - 20.8.2017
asfalt

Nicolas Hernandez

Gilles Hernandez

Kévin Bronner

Nicolas Hernandez
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Barum Czech Rally Zlín

Česká republika
25.8. - 27.8.2017
asfalt

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0325

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
ERC 1.
RC2 1.

Bruno Magalhães

ARC Sport
39·TH·48

Hugo Magalhães

Bruno Magalhães
Konečné umístění
Vše 9.
ERC 9.
RC2 9.

Marijan Griebel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 4

Stefan Kopczyk

Marijan Griebel
Konečné umístění
Vše 6.
ERC 6.
RC2 6.

Grzegorz Grzyb

MM Rally Team
KE S 119

Jakub Wróbel

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Roman Kresta

Kresta Racing
01R 0332

Petr Starý

Mogul Racing Team
Konečné umístění
Vše 3.
ERC 3.
RC2 3.

Pavel Valoušek

Keane Motorsport
CJ 15 WRC

Veronika Havelková

Icari Rally Team
Konečné umístění
Vše 8.
ERC 8.
RC2 8.

Martin Koči

MM Rally Team
KE S 125

Filip Schovánek

Rallytechnology
Konečné umístění
Vše 7.
ERC 7.
RC2 7.

Tomáš Kostka

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Ladislav Kučera

BRR - Baumschlager Rallye & Racing Team
Konečné umístění
Vše 4.
ERC 4.
RC2 4.

Jan Černý

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Petr Černohorský

ACCR Czech Team
Konečné umístění
Vše 12.
ERC 12.
RC2 12.

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 14.
ERC 14.
RC2 14.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Botka-Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 17.
ERC 17.
RC2 17.

Dávid Botka

Botka Rally Team
SP 05-38

Márk Mesterházi

Botka-Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP 04-41

Bjorn Degandt

Albert von Thurn und Taxis
Konečné umístění
Vše 45.
ERC 42.
RC2 29.

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0358

Markéta Skácelová

Klokočka ŠKODA Czech National Team
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Daniel Landa

Korda Racing
SP 04-77

Pavel Zalabák

Spirit 21
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Rally Sudamericano Santa Cruz de la Sierra

Bolívie
25.8. - 27.8.2017
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 2.
CODASUR 2.
RC2 2.

Marcos Ligato

Gustavo Saba
BSU 208

Rubén García

Marcos Ligato
Konečné umístění
Vše 1.
CODASUR 1.
RC2 1.

Rally of Lebanon

Libanon
25.8. - 27.8.2017
asfalt

Roger Feghali

Motortune Racing
KI 807 DU

Joseph Matar

Roger Feghali
Konečné umístění
Vše 1.
MERC 1.
RC2 1.

Abdo Feghali

Toksport WRT
SP 04-47

Marc Haddad

Abdo Feghali
Konečné umístění
Vše -
MERC -
RC2 -

Gilbert Bannout

Toksport WRT
SL1 96E

Maxime Vilmot

Gilbert Bannout
Konečné umístění
Vše 2.
MERC 2.
RC2 2.

Rally del Friuli Venezia Giulia

Itálie
25.8. - 26.8.2017
asfalt

Efrem Bianco

DP Autosport
SY6 39E

Dino Lamonato

DP Autosport
Konečné umístění
Vše 11.
R5 4.

Rudy Michelini

P.A. Racing
SL2 53E

Michele Perna

Movisport
Konečné umístění
Vše 8.
R5 2.

Paolo Oriella

DP Autosport
SY6 45E

Sandra Tommasini

Rally Team
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rallye Terre de Lozère Sud de France

Francie
25.8. - 27.8.2017
šotolina

Jean Pascal Besson

Easy Rally

Patrice Roissac

Jean Pascal Besson
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Lõuna-Eesti Ralli

Estonsko
25.8. - 26.8.2017
šotolina

Raul Jeets

Sports Racing Technologies
KU-1529

Andrus Toom

Team Tehase Auto
Konečné umístění
Vše 8.

Kalle Rovanperä

TGS Worldwide
SP 0350

Jonne Halttunen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 3.

Rallye National d'Autun Sud-Morvan

Francie
25.8. - 27.8.2017
asfalt

Julien-Alexandre Courchet

Rally Service Racing

Romain Pagnon

Julien-Alexandre Courchet
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Christophe Vaison

Vaison Racing

Frédéric Deziré

Christophe Vaison
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Mänttä 200-Ajo

Finsko
26.8.2017
šotolina

Tomi Tukiainen

Promotorsport

Mikko Pohjanharju

Printsport
Konečné umístění
Vše 1.

Rallye Régional des Monts de Vaucluse

Francie
26.8. - 27.8.2017
asfalt

Thibault Habouzit

3D Autos

Sandra Fargier

Thibault Habouzit
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Bányásznapi Oroszlány Rallye

Maďarsko
26.8. - 27.8.2017
asfalt

Zoltán Lencse

Zoltán Lencse / Zsolt Marozsi
BA S 210

Annamária Kovács

TRG System
Konečné umístění
Vše 2.

Rallye Mont-Blanc Morzine

Francie
31.8. - 2.9.2017
asfalt

Quentin Giordano

Sarrazin Motorsport

Kévin Parent

Sébastien Loeb Racing
Konečné umístění
Vše 3.
R5 2.

Charles Martin

Team FJ

Thierry Salva

RTTC - YACCO
Konečné umístění
Vše 4.
R5 3.

Pierre Roché

Team FJ

Martine Roché

Team FJ
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Ludovic Gal

Team FJ

Olivier Belot

Team FJ
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Fabrice Bect

Team FJ

Arnaud Michal

Team FJ
Konečné umístění
Vše 10.
R5 7.

Michel Giraldo

2C Compétition

Méryl Giraldo

Michel Giraldo
Konečné umístění
Vše 8.
R5 5.

Matthieu Margaillan

Matthieu Margaillan

Mathilde Margaillan

Matthieu Margaillan
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Pascal Favrat

Vaison Racing

Jean-Luc Duval

Pascal Favrat
Konečné umístění
Vše 18.
R5 9.

Benjamin Perrin

Easy Rally

Grégory Deloche

Benjamin Perrin
Konečné umístění
Vše 27.
R5 12.

Denis Baillif

EB Technologies

Patricia Pages

Denis Baillif
Konečné umístění
Vše 22.
R5 11.

Julien-Alexandre Courchet

Rally Service Racing

Gilles Combe

Julien-Alexandre Courchet
Konečné umístění
Vše 17.
R5 8.

ConXioN Omloop van Vlaanderen

Belgie
1.9. - 2.9.2017
asfalt

Kris Princen

Bernard Munster Autosport
1-RVK-490

Peter Kaspers

Kris Princen
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Achiel Boxoen

SXM Compétition
SK 2220

Jasper Vermeulen

Achiel Boxoen
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Vincent Verschueren
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Rally Sliven

Bulharsko
1.9. - 3.9.2017
asfalt

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 02 PRT

Tudor Mârza

C.S. ProRally Team Brașov
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

DeutschMann Rallye Trebišov

Slovensko
1.9. - 2.9.2017
asfalt

Martin Koči

Keane Motorsport
CJ 15 WRC

Filip Schovánek

Styllex motorsport
Konečné umístění
Vše 2.
2 1.

Grzegorz Grzyb

MM Rally Team
KE S 119

Jakub Wróbel

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše 3.
2 2.

Igor Drotár

MM Rally Team
KE S 125

Tomáš Plachý

Drotár autosport
Konečné umístění
Vše 6.
2 5.

Rallye des Alpes du Mont Blanc

Itálie
1.9. - 2.9.2017
asfalt

Patrick Gagliasso

Roger Tuning
21 97SE

Enrico Ghietti

Eurospeed
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Rallye Régional Velay Auvergne

Francie
1.9. - 2.9.2017
asfalt

Thibault Habouzit

3D Autos

Sandra Fargier

Thibault Habouzit
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Stéphane Abrial

Rally Service Racing

Isabelle Sicard

Stéphane Abrial
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rally della Lanterna - Rally Val d'Aveto

Itálie
2.9. - 3.9.2017
asfalt

Giuseppe Roberto Bevacqua

Colombi Racing Team
FF 140TR

Silvia Gallotti

Essei Rally Team
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rally di Reggello - Città di Firenze

Itálie
2.9. - 3.9.2017
asfalt

Marco Gianesini

P.A. Racing
NM MS 276

Marco Bergonzi

Top Rally
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Strömkarlsrallyt

Švédsko
2.9.2017
šotolina

Kjell Sandberg

Kjell Sandberg
SP 04-27

Göran Lönnmark

Kjell Sandberg
Konečné umístění
Vše 2.
4WD 2.

EventSigns Woodpecker Stages Rally

Spojené království
2.9.2017
šotolina

Thomas Preston

Thomas Preston
SP 05-41

Stuart Loudon

Thomas Preston
Konečné umístění
Vše 7.

Trailer Parts and Spares Lakeland Stages Rally

Spojené království
2.9.2017
šotolina

Derek McGarrity

KG Motorsport
SL2 80E

Noel O'Sullivan

Derek McGarrity
Konečné umístění
Vše 4.

Pohjanmaa Ralli

Finsko
2.9. - 3.9.2017
šotolina

Teemu Asunmaa

Hannu's Rally Team

Jonne Halttunen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 1.

Jukka Kasi

Printsport

Henri Ania

Printsport
Konečné umístění
Vše 5.

Jukka Ketomäki

Jukka Ketomäki

Kai Risberg

Jukka Ketomäki
Konečné umístění
Vše 2.

Marko Mänty

JTR Racing

Joni Mäkelä

Printsport
Konečné umístění
Vše 3.

Cotnari Rally Iași

Rumunsko
7.9. - 9.9.2017
šotolina

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 02 PRT

Tudor Mârza

Dan Gîrtofan
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Zsolt Marozsi

Zoltán Lencse / Zsolt Marozsi
BA S 210

Péter Mihalik

Zsolt Marozsi
Konečné umístění
Vše 6.
2 4.

Rwanda Mountain Gorilla Rally

Rwanda
8.9. - 9.9.2017
šotolina

Manvir Baryan

Manvir Baryan
KCK 222F

Drew Sturrock

Multiple Racing Team
Konečné umístění
Vše 1.
ARC 1.
RC2 1.

PETROL Rally Nova Gorica

Slovinsko
8.9. - 9.9.2017
asfalt

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

János Puskádi

Eurosol Racing Team Hungary
SP 05-80

Barnabás Gódor

Eurosol Racing Team Hungary
Konečné umístění
Vše 8.
R5 8.

ADAC Rallye Niedersachsen

Německo
8.9. - 9.9.2017
asfalt

Fabian Kreim

ŠKODA AUTO Deutschland
DA X 3232

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Dominik Dinkel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Christina Kohl

Brose Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

DHL Rally Elektrėnai

Litva
8.9. - 9.9.2017
šotolina

Benediktas Vanagas

Nacionalinis Automobilių Klubas
JPH 015

Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė

General Financing team Pitlane
Konečné umístění
Vše -
R5 -

East Sweden Rally

Švédsko
8.9. - 9.9.2017
šotolina

Pontus Tidemand

Kjell Sandberg
SP 04-27

Jonas Andersson

Pontus Tidemand
Konečné umístění
Vše 1.
4WD 1.

Lars Stugemo

Lars Stugemo
YFO335

Karl-Olof Lexe

Sunnyside Experience
Konečné umístění
Vše -
4WD -

Martin Hagman

Riflex Sport
YFO389

Göran Schönqvist

Riflex Sport
Konečné umístění
Vše 5.
4WD 3.

Fredrik Alsdal

Fredrik Alsdal

Ida Bood

Fredrik Alsdal
Konečné umístění
Vše 31.
4WD 11.

Rajd Dolnośląski

Polsko
8.9. - 9.9.2017
asfalt

Filip Nivette

Kresta Racing
11R 0288

Kamil Heller

Filip Nivette
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Dominykas Butvilas

Proracing
JMK 477

Renatas Vaitkevičius

Auto Partner Rally Team
Konečné umístění
Vše 26.
2 4.

İTO İstanbul Rallisi

Turecko
8.9. - 10.9.2017
šotolina

Burak Çukurova

Topp Cars Rally Team
SP 04-79

Vedat Bostancı

BC Vision Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Erkan Güral

Topp Cars Rally Team
SP 04-20

Burak Koçoğlu

BC Vision Motorsport
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 3.

SM Oili Jalonen Ralli

Finsko
8.9. - 9.9.2017
šotolina

Teemu Asunmaa

Hannu's Rally Team

Jonne Halttunen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 4.

Marko Mänty

JTR Racing

Joni Mäkelä

Printsport
Konečné umístění
Vše -

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Reeta Hämäläinen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše -

Jussi Vainionpää

Printsport

Mika Juntunen

Printsport
Konečné umístění
Vše 7.

Jukka Kasi

Printsport

Henri Ania

Printsport
Konečné umístění
Vše 11.

Kari Hämäläinen

?

Arto Kapanen

Printsport
Konečné umístění
Vše 10.

Rallye Internazionale San Martino

Itálie
8.9. - 9.9.2017
asfalt

Efrem Bianco

DP Autosport
SY6 39E

Dino Lamonato

DP Autosport
Konečné umístění
Vše 6.
R5 1.

Rudy Michelini

P.A. Racing
SL2 53E

Michele Perna

Movisport
Konečné umístění
Vše 7.
R5 2.

Paolo Oriella

DP Autosport
SY6 45E

Sandra Tommasini

Rally Team
Konečné umístění
Vše 26.
R5 7.

Gianluigi Niboli

P.A. Racing
11R 0362

Manuel Fenoli

P.A. Racing
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rallye le Béthunois

Francie
8.9. - 10.9.2017
asfalt

Yves Saint Requier

Yves Saint Requier

François Gilbert

Yves Saint Requier
Konečné umístění
Vše 5.
R5 2.

Rallye Régional de la Vésubie

Francie
8.9. - 9.9.2017
asfalt

Anthony Fotia

Roger Tuning

Magali Bortot

Anthony Fotia
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye International Ain-Jura

Francie
8.9. - 9.9.2017
asfalt

Jean Pascal Besson

Easy Rally

Frédéric Buellet

Jean Pascal Besson
Konečné umístění
Vše 11.
R5 5.

Jean-Luc Roché

Team FJ

David Brocourt

Jean-Luc Roché
Konečné umístění
Vše 9.
R5 4.

Rally Il Nido dell'Aquila

Itálie
9.9. - 10.9.2017
šotolina

Luca Hoelbling

S.A. Motorsport Italia
FF 413CM

Mauro Grassi

Scuderia Car Racing
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

Rally Porta del Gargano

Itálie
9.9. - 10.9.2017
asfalt

Salvatore Riolo

P.A. Racing
NM MS 276

Gianfrancesco Rappa

CST Sport
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Pietro Azzarone

Colombi Racing Team
FF 140TR

Paolo De Filippo

Biella Corse
Konečné umístění
Vše 3.
R5 2.

Rallye du Pays de Saint-Yrieix

Francie
9.9. - 10.9.2017
asfalt

Paul Gauthier

Paul Gauthier / David Salanon

Ludovic Moreau

Paul Gauthier
Konečné umístění
Vše 6.
R5 1.

Rallye National de Lisieux

Francie
9.9. - 10.9.2017
asfalt

Pierre Ragues

Pierre Ragues

Julien Pesenti

Pierre Ragues
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye Régional du Picodon

Francie
9.9. - 10.9.2017
asfalt

Jérémy Fargier

3D Autos

Yoan Pourtier

Jérémy Fargier
Konečné umístění
Vše 5.
R5 1.

Aarova Rallysprint

Belgie
10.9.2017
asfalt

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Gert Broekaert

Vincent Verschueren
Konečné umístění
Vše 2.

Steven Vergalle

Bernard Munster Autosport
1-RTF-937

Michel Van Welden

Steven Vergalle
Konečné umístění
Vše 14.

Frédéric Miclotte

SXM Compétition
SK 2220

Jourdan Serderidis

Frédéric Miclotte
Konečné umístění
Vše 3.

KNA Kongsvinger Rallysprint

Norsko
10.9.2017
asfalt

Ole Christian Veiby

EVEN Management

Sjur Strand

Ole Christian Veiby
Konečné umístění
Vše 8.

Shiraz International Rally

Írán
13.9. - 15.9.2017
šotolina

Vojtěch Štajf

Sýkora Racing
01R 0335

Markéta Skácelová

Spirit 21
Konečné umístění
Vše 2.
MERC 2.
RC2 2.

Daniel Landa

Racing 21
01R 0337

Pavel Zalabák

Spirit 21
Konečné umístění
Vše -
MERC -
RC2 -

Rally Princesa de Asturias - Ciudad de Oviedo

Španělsko
14.9. - 16.9.2017
asfalt

Pedro Burgo

Pedro Burgo
S 0304 BCB

Marcos Burgo

ACSM Rallye Team
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

138.com Rally Isle of Man

Spojené království
14.9. - 16.9.2017
asfalt

Fredrik Åhlin

Fredrik Åhlin
YES324

Torstein Eriksen

Fredrik Åhlin
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Rally di Roma Capitale

Itálie
15.9. - 17.9.2017
asfalt

Bruno Magalhães

ARC Sport
39·TH·48

Hugo Magalhães

Bruno Magalhães
Konečné umístění
Vše 3.
ERC 3.
RC2 3.

Grzegorz Grzyb

MM Rally Team
KE S 119

Jakub Wróbel

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše 4.
ERC 4.
RC2 4.

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP 04-41

Bjorn Degandt

Albert von Thurn und Taxis
Konečné umístění
Vše 26.
ERC 26.
RC2 12.

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 8.
ERC 8.
RC2 8.

Jan Černý

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Petr Černohorský

ACCR Czech Team
Konečné umístění
Vše 6.
ERC 6.
RC2 6.

Tonino Di Cosimo

Motorsport Italia
SL2 90E

Paolo Francescucci

Tonino Di Cosimo
Konečné umístění
Vše 10.
ERC 10.
RC2 10.

Umberto Scandola

S.A. Motorsport Italia
SL2 28E

Guido D'Amore

Car Racing
Konečné umístění
CIR 2.

Rally Hokkaido

Japonsko
15.9. - 17.9.2017
šotolina

Gaurav Gill

Race Torque Engineering
1EZC·783

Stéphane Prévot

Team MRF
Konečné umístění
Vše 1.
APRC 1.
RC2 1.

Ole Christian Veiby

Race Torque Engineering
11R 0290

Stig Rune Skjærmoen

Team MRF
Konečné umístění
Vše 16.
APRC 3.
RC2 15.

Yuya Sumiyama

Cusco Racing
1EZC·784

Takahiro Yasui

Cusco Racing
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Rallye National de Bourbon

Francie
15.9. - 17.9.2017
asfalt

Christophe Vassor

BR-Performance

Olivier Corre

Christophe Vassor
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Idris Gangate

EB Technologies

Souka Zaneguy

Idris Gangate
Konečné umístění
Vše 3.
R5 1.

Eurol Hellendoorn Rally

Nizozemsko
15.9. - 16.9.2017
asfalt

Hermen Kobus

Kobus Tuning Rallyteam
1-PED-236

Erik de Wild

Hermen Kobus
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 2.

Bernhard ten Brinke

Wevers Sport
SP 05-23

Davy Thierie

Bernhard ten Brinke
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 1.

Jörgen Jonasson

Jörgen Jonasson
YEG815

Nicklas Jonasson

Jörgen Jonasson
Konečné umístění
Vše 5.
RC2 4.

Rally Internazionale delle Valli Cuneesi

Itálie
15.9. - 16.9.2017
asfalt

Nicolas Althaus

P.A. Racing
NM MS 276

Alain Ioset

Lugano Racing
Konečné umístění
Vše 6.
R5 5.

Patrick Gagliasso

Roger Tuning
21 97SE

Dario Beltramo

Turismotors
Konečné umístění
Vše 23.
R5 10.

Marco Colombi

Colombi Racing Team
FF 140TR

Angelica Rivoir

Marco Colombi
Konečné umístění
Vše 5.
R5 4.

Rali Além Mar / Ilha Lilás

Portugalsko
15.9. - 16.9.2017
asfalt

Tiago Azevedo

AR Vidal Racing
1234 JYM

Mário Castro

Tiago Azevedo
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Rallye Régional des Camisards

Francie
15.9. - 16.9.2017
asfalt

Kévin Constanty

Olivier Constanty

Pauline Bardoux

Kévin Constanty
Konečné umístění
Vše 5.
R5 3.

Thibault Habouzit

3D Autos

Samuel Teissier

Thibault Habouzit
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye National de Corté Centre-Corse

Francie
15.9. - 17.9.2017
asfalt

Jean-Mathieu Leandri

Team FJ

Anthony Gorguilo

Jean-Mathieu Leandri
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Pierre Campana

Rally Service Racing

Henri Venturini

Pierre Campana
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Paul Mariani

Rally Service Racing

Jean-François Pergola

Paul Mariani
Konečné umístění
Vše 3.
R5 2.

Rally Girona

Španělsko
15.9. - 17.9.2017
asfalt

Albert Orriols

Albert Orriols
S 4707 BCB

Lluís Pujolar

Esc. Osona
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rally D.E.TH.

Řecko
16.9. - 17.9.2017
asfalt

Sokrates Tsolakidis

Eurosol Racing Team Hungary
SP 05-29

Haris Dimos

Sokrates Tsolakidis
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Clare Stages Rally

Irsko
17.9.2017
asfalt

Joseph McGonigle

Joseph McGonigle
SL2 75E

Ciarán Geaney

Joseph McGonigle
Konečné umístění
Vše -

Rali de Mortágua

Portugalsko
22.9. - 23.9.2017
šotolina

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
9SE 2875

Miguel Ramalho

BP Ultimate Vodafone ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Diogo Salvi

Diogo Salvi
NM RS 303

Carlos Magalhães

Diogo Salvi
Konečné umístění
Vše 5.
RC2 5.

Carlos Vieira

RaceSeven
P 3922 BCV

Jorge Carvalho

Sports&You
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Rally Coppa Valtellina

Itálie
22.9. - 23.9.2017
asfalt

Luca Rossetti

DP Autosport
SY6 45E

Mirko Franzi

Promo Sport Racing
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Giacomo Scattolon

P.A. Racing
11R 0362

Paolo Zanini

Road Runner Team
Konečné umístění
Vše 4.
R5 2.

Corrado Pinzano

P.A. Racing
SL2 53E

Marco Zegna

New Driver's Team
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Marco Gianesini

P.A. Racing
NM MS 276

Sabrina Fay

Top Rally
Konečné umístění
Vše 5.
R5 3.

Ilario Bondioni

DP Autosport
SY6 39E

Elia Ungaro

DP Autosport
Konečné umístění
Naz. -

Matteo Colombera

3Antenne Sport Racing
TI·201948

Maurizio Moroni

Nico Racing
Konečné umístění
Naz. 2.

Rallye National du Suran

Francie
22.9. - 23.9.2017
asfalt

Nicolas Roux

Nicolas Roux

Nathalie Roux

Nicolas Roux
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Jérémy Crétien

Easy Rally

Lilian Jacquemoud

Jérémy Crétien
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye du Pays de Fayence

Francie
22.9. - 24.9.2017
asfalt

Mathieu Arzeno

Rally Service Racing

Romain Roche

Mathieu Arzeno
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Matthieu Belhacene

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rally Hedemarken

Norsko
23.9.2017
šotolina

Ole Christian Veiby

EVEN Management

Stig Rune Skjærmoen

Ole Christian Veiby
Konečné umístění
Vše 2.
2 1.

McKelvey Asbestos Bushwhacker Rally

Spojené království
23.9.2017
šotolina

Desi Henry

Desi Henry
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 1.

Derek McGarrity

KG Motorsport
SL2 80E

James O'Reilly

Derek McGarrity
Konečné umístění
Vše 5.

Rally dei 5 Comuni

Itálie
23.9. - 24.9.2017
asfalt

Gabriele Passaseo

Colombi Racing Team
FF 140TR

Pasquale Fiorito

Salento Motori
Konečné umístění
Vše 3.
R5 2.

McRae Gravel Challenge

Spojené království
23.9.2017
šotolina

David Bogie

David Bogie
SP 04-03

Damien Connolly

David Bogie
Konečné umístění
Vše 1.

Palm Trees Rally

Kypr
23.9. - 24.9.2017
asfalt / šotolina

Simos Galatariotis

Galatariotis Rally Team
AA439-17

Antonis Ioannou

Petrolina Eni Racing Team
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Transchaco Rally

Paraguay
24.9. - 2.10.2017
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 208

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Pedro Fadul

Pedro Fadul

Hans Thiede

Pedro Fadul
Konečné umístění
Vše 9.
RC2 7.

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar
BXC 788

Edgardo Galindo

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Tiago Weiler

Tiago Weiler

Gerardo Weiler

Tiago Weiler
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Blas Zapag

Blas Zapag

Enrique Fratta

Blas Zapag
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Croatia Rally

Chorvatsko
28.9. - 30.9.2017
asfalt

Krisztián Hideg

Korda Racing
SP 04-77

István Kerék

Delta Sport
Konečné umístění
Vše 5.
R5 5.

Dávid Botka

Botka Rally Team
SP 05-38

Márk Mesterházi

Botka Rally Team
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 6.
R5 6.

Škoda Rallye Liezen

Rakousko
29.9. - 30.9.2017
asfalt

Dominik Dinkel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Christina Kohl

Brose Motorsport
Konečné umístění
Vše 5.

Christian Mrlik

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Jasmin Kramer

BRR - Baumschlager Rallye & Racing Team
Konečné umístění
Vše 8.

Stefan Göttig

Stefan Göttig
KS R 397

Natalie Solbach-Schmidt

KMCK e. V. im ADAC
Konečné umístění
Vše 16.

Andreas Kainer

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 4

Benedikt Hofmann

BRR - Baumschlager Rallye & Racing Team
Konečné umístění
Vše 10.

Andreas Aigner

Eurosol Racing Team Hungary
SP 05-80

Ilka Minor

Andreas Aigner
Konečné umístění
Vše 2.

East Belgian Rally

Belgie
29.9. - 30.9.2017
asfalt

Kris Princen

Bernard Munster Autosport
1-RVK-490

Peter Kaspers

Kris Princen
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Ghislain de Mevius

Ghislain de Mevius
1-SEY-955

Johan Jalet

Ghislain de Mevius
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Achiel Boxoen

SXM Compétition
SK 2220

Jasper Vermeulen

Achiel Boxoen
Konečné umístění
Vše 8.
RC2 7.

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Vincent Verschueren
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Rajd Nadwiślański

Polsko
29.9. - 1.10.2017
asfalt

Filip Nivette

Kresta Racing
11R 0288

Kamil Heller

Filip Nivette
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Rallye Villa de Llanes

Španělsko
29.9. - 30.9.2017
asfalt

Pedro Burgo

Pedro Burgo
S 0304 BCB

Marcos Burgo

ACSM Rallye Team
Konečné umístění
Vše 4.
R5 3.

Rally Classic Druskininkai

Litva
29.9. - 30.9.2017
šotolina

Benediktas Vanagas

Nacionalinis Automobilių Klubas
JPH 015

Aisvydas Paliukėnas

Benediktas Vanagas
Konečné umístění
Vše 4.

Acesigns Cork "20" International Rally

Irsko
29.9. - 1.10.2017
asfalt

Joseph McGonigle

Joseph McGonigle
SL2 75E

Ciarán Geaney

Joseph McGonigle
Konečné umístění
Vše 3.

RealPark - Lake City Rally

Finsko
29.9. - 30.9.2017
šotolina

Teemu Asunmaa

Hannu's Rally Team

Jonne Halttunen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 3.

Marko Mänty

JTR Racing

Joni Mäkelä

Printsport
Konečné umístění
Vše 15.

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Reeta Hämäläinen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 5.

Eerik Pietarinen

TGS Worldwide

Juhana Raitanen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 1.

Jukka Kasi

Printsport

Henri Ania

Printsport
Konečné umístění
Vše 7.

Kari Hämäläinen

?

Arto Kapanen

Printsport
Konečné umístění
Vše -

Pasi Lyytikäinen

TGS Worldwide

Mika Rantasalo

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 38.

Rally in Costa Smeralda - Sardegna

Itálie
29.9. - 30.9.2017
šotolina

Luca Hoelbling

S.A. Motorsport Italia
FF 413CM

Mauro Grassi

Car Racing
Konečné umístění
Vše 5.
R5 5.

Giuseppe Dettori

P.A. Racing
SL2 53E

Carlo Pisano

Team Autoservice sport
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Pablo Biolghini

3Antenne Sport Racing
TI·201948

Michele Ferrara

Team Autoservice sport
Konečné umístění
Vše 7.
R5 7.

Vittorio Musselli

Colombi Racing Team
FF 140TR

Luca Pischedda

Porto Cervo Racing
Konečné umístění
Vše 8.
R5 8.

Rally Città di Bassano

Itálie
29.9. - 30.9.2017
asfalt

Thomas Wallenwein

Wallenwein Rallye Sport
S WT 401

Jennifer Lerch

racepro motorsport
Konečné umístění
Vše 11.
R5 1.

Rallye Cœur de France

Francie
29.9. - 30.9.2017
asfalt

Quentin Giordano

Sarrazin Motorsport

Kévin Parent

Sébastien Loeb Racing
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Charles Martin

Team FJ

Thierry Salva

RTTC - YACCO
Konečné umístění
Vše 4.
R5 3.

Jérôme Galpin

Team FJ

Anne Galpin

Team FJ
Konečné umístění
Vše 48.
R5 7.

Jean-Luc Roché

Team FJ

Olivier Bacle

Team FJ
Konečné umístění
Vše 12.
R5 6.

Ronde Nationale de Quarré les Tombes

Francie
29.9. - 1.10.2017
asfalt

Christophe Vaison

Vaison Racing

Frédéric Deziré

Christophe Vaison
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Teddy Stique

Rally Service Racing

Laurent Piquet

Teddy Stique
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Új Ház Centrum Léta-Ker Kupa Rallye

Maďarsko
30.9. - 1.10.2017
asfalt

Péter Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-79

Tamás Szőke

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše 1.

László Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-20

Imre Tóth

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše 2.

Rally Appennino Reggiano

Itálie
30.9. - 1.10.2017
asfalt

Pietro Penserini

Metior Sport
NM MS 276

Gabriele Romei

X Race Sport
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

Rally Team 971

Itálie
30.9. - 1.10.2017
asfalt

Olivier Burri

Roger Tuning
21 97SE

Jean-Jacques Ferrero

Eurospeed
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Stefano Giorgioni

P.A. Racing
11R 0362

Roberta Passone

Meteco Corse
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Rally Sigtuna

Švédsko
30.9.2017
šotolina

Kjell Sandberg

Kjell Sandberg
SP 04-27

Göran Lönnmark

Kjell Sandberg
Konečné umístění
Vše 1.
4WD 1.

Martin Hagman

Riflex Sport
YFO389

Jörgen Fornander

Riflex Sport
Konečné umístění
Vše 3.
4WD 2.

Rally Flôr do Alentejo - Cidade de Serpa

Portugalsko
30.9.2017
šotolina

Diogo Salvi

Diogo Salvi
NM RS 303

Carlos Magalhães

Sports & You
Konečné umístění
Vše 2.

Rallijsprints Saldus

Lotyšsko
30.9.2017
šotolina

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 1.
4WD 1.

Trackrod Forest Stages

Spojené království
30.9.2017
šotolina

Thomas Preston

Thomas Preston
SP 05-41

Stuart Loudon

Thomas Preston
Konečné umístění
Vše 3.

Multiple Hauliers Guru Nanak Rally

Keňa
30.9. - 1.10.2017
šotolina

Manvir Baryan

Manvir Baryan
KCK 222F

Drew Sturrock

Multiple Racing Team
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Onkar Rai

Onkar Rai
KCK 888V

Gareth Dawe

Kabras Sugar Racing
Konečné umístění
Vše 5.
RC2 5.

Rallye Régional du Cantal

Francie
30.9. - 1.10.2017
asfalt

Marc Habouzit

3D Autos

Thibault Habouzit

Marc Habouzit
Konečné umístění
Vše 8.
R5 1.

Rallye National Charlemagne Golden Palace

Francie
30.9. - 1.10.2017
asfalt

Melissa Debackere

Autosport Debackere

Arne Dekeyser

Melissa Debackere
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Yves Saint Requier

Yves Saint Requier

François Gilbert

Yves Saint Requier
Konečné umístění
Vše -
R5 -

RallyRACC Catalunya-COSTA DAURADA

Španělsko
5.10. - 8.10.2017
asfalt / šotolina

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0331

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport II
Konečné umístění
Vše 9.
WRC 2 2.
RC2 2.

Benito Guerra

Motorsport Italia
SL2 90E

Daniel Cué

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše 12.
WRC 2 3.
RC2 5.

Juuso Nordgren

ŠKODA Motorsport
11R 0323

Tapio Suominen

ŠKODA Motorsport II
Konečné umístění
Vše 13.
WRC 2 4.
RC2 6.

Orhan Avcıoğlu

Toksport WRT
SP 04-47

Burçin Korkmaz

Toksport WRT
Konečné umístění
Vše 21.
WRC 2 8.
RC2 11.

Ole Christian Veiby

Printsport
A·6061

Stig Rune Skjærmoen

Printsport
Konečné umístění
Vše 10.
RC2 3.

Jérémie Toedtli

Easy Rally
BV 04 PRT

Antoine Paque

Jérémie Toedtli
Konečné umístění
Vše 22.
RC2 12.

Rally Liepāja

Lotyšsko
6.10. - 8.10.2017
šotolina

Bruno Magalhães

ARC Sport
39·TH·48

Hugo Magalhães

Bruno Magalhães
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 1.
ERC 1.
RC2 1.

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP 04-41

Bjorn Degandt

Albert von Thurn und Taxis
Konečné umístění
Vše 5.
ERC 5.
RC2 5.

Rakan Al-Rashed

TGS Worldwide
IZM-35

Jarkko Kalliolepo

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 14.
ERC 14.
RC2 9.

SVK Rally Příbram

Česká republika
6.10. - 8.10.2017
asfalt

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0380

Markéta Skácelová

Klokočka ŠKODA Czech National Team
Konečné umístění
Vše 3.
2 2.

Karel Trojan

Korno Motorsport
01R 0339

Petr Chlup

J-M Motors
Konečné umístění
Vše 5.
2 4.

Zdeněk Pokorný

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Richard Lasevič

Zdeněk Pokorný
Konečné umístění
Vše 10.
2 6.

Raliul Sibiului UniCredit Leasing

Rumunsko
6.10. - 7.10.2017
asfalt

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 02 PRT

Tudor Mârza

Dan Gîrtofan
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Rally Show Orava

Slovensko
6.10. - 7.10.2017
asfalt

Jaromír Tomaštík

Tlusťák Racing
14R 0304

Róbert Baran

Jaromír Tomaštík
Konečné umístění
Vše 1.

Rally Città di Pistoia

Itálie
7.10. - 8.10.2017
asfalt

Luca Artino

Race Art Technology
TI·201922

Andrea Gabelloni

Art Motorsport
Konečné umístění
Vše 5.
R5 3.

Gabriele Tognozzi

Colombi Racing Team
FF 140TR

Francesco Pinelli

Jolly Club
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Rikspokalen

Švédsko
7.10.2017
šotolina

Mattias Jirvelius

Mattias Jirvelius
YFO335

Stefan Gustafsson

Mattias Jirvelius
Konečné umístění
Vše 1.
4WD 1.

Fredrik Alsdal

Fredrik Alsdal

Robert Blomberg

Fredrik Alsdal
Konečné umístění
Vše 32.
4WD 10.

GOBALDARU Felsőnyárád-Sajókaza Rallye Sprint

Maďarsko
7.10. - 8.10.2017
asfalt

József Trencsényi

Extrém Sport Team
01R 0369

Gábor Verba

Extrém Sport Team
Konečné umístění
Vše 1.

PENTA Rally a HERTZ Kupáért

Maďarsko
7.10. - 8.10.2017
asfalt

Zoltán Lencse

Korda Racing
SP 04-77

Annamária Kovács

Zoltán Lencse
Konečné umístění
Vše 1.

Shandon Spa & Hotel Harvest Stages Rally

Irsko
7.10.2017
asfalt

Joseph McGonigle

Joseph McGonigle
SL2 75E

Ciarán Geaney

Joseph McGonigle
Konečné umístění
Vše 2.

Rallye du Cabardès

Francie
7.10. - 8.10.2017
asfalt

Kévin Constanty

Olivier Constanty

Pauline Bardoux

Kévin Constanty
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye Régional des Bauges

Francie
7.10. - 8.10.2017
asfalt

Michel Giraldo

Roger Tuning

Méryl Giraldo

Michel Giraldo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Ludovic Bogey

P.A. Racing

Sissy Reignir

Ludovic Bogey
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rallye National du Montbrisonnais

Francie
7.10. - 8.10.2017
asfalt

David Salanon

Paul Gauthier / David Salanon

Jérôme Cave

David Salanon
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Mathieu Arzeno

Rally Service Racing

Romain Roche

Mathieu Arzeno
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Damien Gouttefangeas

Rally Service Racing

Geoffrey Combe

Damien Gouttefangeas
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Michel Bagard

3D Autos

Julien Labatut

Michel Bagard
Konečné umístění
Vše 32.
R5 4.

Rallye Régional du Pays Vençois

Francie
7.10.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Jean-Charles Descamps

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Finale de la Coupe de France des Rallyes

Francie
12.10. - 15.10.2017
asfalt

Anthony Puppo

Anthony Puppo

Fabrice Gordon

Anthony Puppo
Konečné umístění
Vše 6.
R5 6.

Mathieu Arzeno

Rally Service Racing

Romain Roche

Mathieu Arzeno
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Julien-Alexandre Courchet

Rally Service Racing

Romain Pagnon

Julien-Alexandre Courchet
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Jean-Mathieu Leandri

Team FJ

Anthony Gorguilo

Team FJ
Konečné umístění
Vše 7.
R5 7.

Thibault Habouzit

3D Autos

Sandra Fargier

Thibault Habouzit
Konečné umístění
Vše 8.
R5 8.

Paul-Antoine Santoni

Race Art Technology

Fabrice De Bartolo

Paul-Antoine Santoni
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Bonver - Partr rally Vsetín

Česká republika
13.10. - 14.10.2017
asfalt

Jaromír Tarabus

MM Rally Team
KE S 125

Daniel Trunkát

Jaromír Tarabus
Konečné umístění
Vše 2.

Grzegorz Grzyb

MM Rally Team
KE S 119

Bogusław Browiński

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše 1.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše -

Patrik Rujbr

Patrik Rujbr
01R 0376

Veronika Římalová

TNT Počernice
Konečné umístění
Vše 6.

Zdeněk Pokorný

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Richard Lasevič

Zdeněk Pokorný
Konečné umístění
Vše 16.

Aquaprofit Mecsek Rallye

Maďarsko
13.10. - 15.10.2017
asfalt

Norbert Herczig

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 4

Igor Bacigál

ŠKODA Rally Team Hungaria
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Ferenc Vincze

Attila Bazsó
SP 03-57

Attila Bazsó

Š-Motorsport
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Péter Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-79

Tamás Szőke

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše 4.
2 4.

Dávid Botka

Botka Rally Team
SP 05-38

Márk Mesterházi

Botka Rally Team
Konečné umístění
Vše 5.
2 5.

László Ranga

Topp Cars Rally Team
SP 04-20

Imre Tóth

Ranga Rally Team
Konečné umístění
Vše 8.
2 8.

József Trencsényi

Extrém Sport Team
01R 0369

Gábor Verba

Extrém Sport Team
Konečné umístění
Vše 9.
2 9.

Sándor Ollé

Sándor Ollé
SP 0 113

Zsolt Tóth

TMC Rallysport
Konečné umístění
Vše -
2 -

Róbert Bútor

Róbert Bútor
SP 05-35

Róbert Tagai

Dynamic Rally Team
Konečné umístění
Vše 6.
2 6.

Rally Due Valli

Itálie
13.10. - 15.10.2017
asfalt

Umberto Scandola

S.A. Motorsport Italia
SL2 28E

Guido D'Amore

Scuderia Car Racing
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Luca Rossetti

P.A. Racing
11R 0362

Matteo Chiarcossi

P.A. Racing
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Tiziano Gecchele

DP Autosport
SY6 39E

Mauro Peruzzi

Scuderia Palladio
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Leopoldo Maestrini

P.A. Racing
SL2 53E

Daniele Michi

Maremma Corse 2.0
Konečné umístění
Vše 8.
R5 7.

Silveston Saaremaa Rally

Estonsko
13.10. - 14.10.2017
šotolina

Siim Plangi

ALM Motorsport Management
SP 0360

Urmas Roosimaa

ALKO1000 Motorsport
Konečné umístění
Vše 26.

Raul Jeets

Sports Racing Technologies
GH- 888

Andrus Toom

Team Tehase Auto
Konečné umístění
Vše 3.

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 2.

Tomi Tukiainen

Promotorsport

Mikko Pohjanharju

Printsport
Konečné umístění
Vše 4.

Janne Vähämiko

TGS Worldwide
SP 0401

Jani Salo

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše -

Kjell Sandberg

Kjell Sandberg
SP 04-27

Göran Lönnmark

Sar-Tech Motorsport
Konečné umístění
Vše -

Rakan Al-Rashed

TGS Worldwide

Jarkko Kalliolepo

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 17.

Pasi Lyytikäinen

TGS Worldwide
SP 0350

Mika Rantasalo

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 22.

Pico Play/Autoaçoreana Rali

Portugalsko
13.10. - 14.10.2017
asfalt

Tiago Azevedo

AR Vidal Racing
1234 JYM

Mário Castro

Tiago Azevedo
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Rajd Śląska

Polsko
13.10. - 15.10.2017
asfalt

Dominykas Butvilas

Proracing
JMK 477

Kamil Heller

Auto Partner Rally Team
Konečné umístění
Vše 4.
2 2.

Historic Rally of Greece

Řecko
14.10. - 15.10.2017
asfalt

Sokrates Tsolakidis

Eurosol Racing Team Hungary
SP 05-29

Haris Dimos

Sokrates Tsolakidis
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

JMC Rallye Hautes Fagnes

Belgie
14.10. - 15.10.2017
asfalt

Ghislain de Mevius

Ghislain de Mevius
1-SEY-955

Johan Jalet

Ghislain de Mevius
Konečné umístění
Vše 1.

Guillaume Dilley

Bernard Munster Autosport
1-RTF-937

André Leyh

Guillaume Dilley
Konečné umístění
Vše 3.

LapUA Ralli

Finsko
14.10.2017
šotolina

Jukka Ketomäki

Jukka Ketomäki

Kai Risberg

Jukka Ketomäki
Konečné umístění
Vše 1.

Trofeo Aci Como

Itálie
19.10. - 21.10.2017
asfalt

Paulo Nobre

Colombi Racing Team
FF 140TR

Gabriel Morales

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše 34.
R5 5.

Ivan Tenca

3Antenne Sport Racing
TI·201948

Moira Lucca

VS Corse
Konečné umístění
Naz. 1.

ADAC 3-Städte-Rallye

Německo
20.10. - 21.10.2017
asfalt

Fabian Kreim

ŠKODA AUTO Deutschland
DA X 3232

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Dominik Dinkel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Christina Kohl

Brose Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Sepp Wiegand

Bernard Munster Autosport
1-RTF-937

Anne Katharina Stein

MC Grünhain e. V. im ADMV
Konečné umístění
Vše 5.
R5 5.

Krisztián Hideg

Korda Racing
SP 04-77

István Kerék

AK DELTA SPORT
Konečné umístění
Vše 7.
R5 6.

Thomas Wallenwein

Wallenwein Rallye Sport
S WT 401

Jennifer Lerch

ADAC Niedersachsen/Sachsen
Konečné umístění
Vše 14.
R5 7.

Rallye Santander Cantabria

Španělsko
20.10. - 21.10.2017
asfalt

Pedro Burgo

Pedro Burgo
S 0304 BCB

Marcos Burgo

ACSM Rallye Team
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rally Košice

Slovensko
20.10. - 22.10.2017
asfalt

Martin Koči

Keane Motorsport
CJ 15 WRC

Filip Schovánek

Styllex Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Grzegorz Grzyb

MM Rally Team
KE S 119

Jakub Wróbel

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Igor Drotár

MM Rally Team
KE S 125

Tomáš Plachý

Drotár Autošport
Konečné umístění
Vše 4.
2 4.

Marmaris Rally Turkey

Turecko
20.10. - 22.10.2017
šotolina

Orhan Avcıoğlu

Toksport WRT
SP 04-47

Burçin Korkmaz

Toksport WRT
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Burak Çukurova

Topp Cars Rally Team
SP 04-79

Vedat Bostancı

BC Vision Motorsport
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Uğur Soylu

Toksport WRT
SY6 21E

Aras Dinçer

Toksport WRT
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Mustafa Bulutoğluları

Toksport WRT
SL1 96E

Nebil Öneral

Toksport WRT
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Erkan Güral

Topp Cars Rally Team
SP 04-20

Burak Koçoğlu

BC Vision Motorsport
Konečné umístění
Vše 7.
RC2 6.

Rallye National des Monts Dôme

Francie
20.10. - 21.10.2017
asfalt

Pascal Trojani

2C Compétition

Jean-Noël Vesperini

Pascal Trojani
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Jean-Marie Cuoq

2C Compétition

Valérie Cuoq

Jean-Marie Cuoq
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Nicolas Hernandez

Gilles Hernandez

Manon Verger

Nicolas Hernandez
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

Stéphane Andre

Rally Service Racing

Stéphane Peyronel

Stéphane Andre
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Gomes Pembe Zambia International Rally

Zambie
21.10. - 22.10.2017
šotolina

Manvir Baryan

Manvir Baryan
KCK 222F

Drew Sturrock

Multiple Racing Team
Konečné umístění
Vše 1.
ARC 1.
RC2 1.

Trofeo Maremma

Itálie
21.10. - 22.10.2017
asfalt

Rudy Michelini

P.A. Racing
11R 0364

Michele Perna

Movisport
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Leopoldo Maestrini

P.A. Racing
SL2 53E

Daniele Michi

Maremmacorse 2.0
Konečné umístění
Vše 4.
R5 3.

Egisto Vanni

P.A. Racing
11R 0362

Gianni Lartini

Egisto Vanni
Konečné umístění
Vše 3.
R5 2.

Marco Cavalieri

Metior Sport
NM MS 276

Massimo Bazzani

Promoservice Team
Konečné umístění
Vše 10.
R5 6.

Peurunkaralli

Finsko
21.10.2017
šotolina

Teemu Asunmaa

Hannu's Rally Team

Ville Mannisenmäki

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 1.

Jukka Metsälä

Jukka Ketomäk