ADAC Knaus Tabbert 3 Städte Rallye

Německo
17.10. - 19.10.2019
asfalt

Fabian Kreim

ŠKODA AUTO Deutschland
DA X 3232

Tobias Braun

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše-
RC2-

Dominik Dinkel

Eurosol Racing Team Hungary
SP 08-58

Christina Fürst

Brose Motorsport
evo
Konečné umístění
Vše-
RC2-

Philip Geipel

Kahle Motorsport
K KM 47

Katrin Becker-Brugger

ADAC Sachsen e.V.
evo
Konečné umístění
Vše4.
RC24.

Kristóf Klausz

Korda Racing
SP 06-92

Botond Csányi

Ritmus ASE
Konečné umístění
Vše-
RC2-

Rallye International du Valais

Švýcarsko
17.10. - 19.10.2019
asfalt

Ivan Ballinari

Roger Tuning
?

Giusva Pagani

Lugano Racing Team
Konečné umístění
Vše-
RC2-

Michael Burri

Roger Tuning
?

Anderson Levratti

Dmax Swiss
Konečné umístění
Vše3.
RC23.

Steve Fernandes

Steve Fernandes
?

Olivier Beck

ACL
Konečné umístění
Vše9.
RC29.

Olivier Burri

Olivier Burri
?

Fabrice Gordon

Olivier Burri
Konečné umístění
Vše1.
RC21.

Pieter Tsjoen

Pieter Tsjoen Racing
?

Eddy Chevaillier

Pieter Tsjoen
evo
Konečné umístění
Vše-
RC2-

Joachim Wagemans

?
?

François Geerlandt

Autostal Atlantic
Konečné umístění
Vše6.
RC26.

Timothy Van Parijs

?
?

Eddy Snaet

Timothy Van Parijs
Konečné umístění
Vše7.
RC27.

Mike Coppens

Metior Sport
?

Renaud Jamoul

Lugano Racing Team
Konečné umístění
Vše2.
RC22.

Stefan Göttig

Stefan Göttig
?

Natalie Solbach-Schmidt

KMCK e. V. im ADAC
Konečné umístění
Vše13.
RC212.

Federico Della Casa

3Antenne Sport Racing
?

Domenico Pozzi

Federico Della Casa
Konečné umístění
Vše5.
RC25.

Christophe Hurni

?
?

Jérôme Degout

Ecurie des 3 Chevrons
Konečné umístění
Vše26.
RC215.

Rally Košice

Slovensko
18.10. - 20.10.2019
asfalt

Martin Koči

Keane Motorsport
01R 0474

Radovan Mozner

ŠKODA Slovakia Motorsport
Konečné umístění
Vše1.
21.

Grzegorz Grzyb

Topp Cars Rally Team
SP 08-84

Jakub Wróbel

Rufa-Sport
evo
Konečné umístění
Vše2.
22.

Roman Odložilík

Roman Odložilík
01R 0477

Martin Tureček

SK DER Rally Team
Konečné umístění
Vše3.
23.

Igor Drotár

XIQIO Racing
KE S 143

Imrich Ferencz

Drotár Autošport R
Konečné umístění
Vše6.
26.

Michal Žiak

Michal Žiak
BR S 044

Marek Podobník

Michal Žiak
Konečné umístění
Vše9.
28.

Herbst Rallye

Rakousko
18.10. - 19.10.2019
asfalt

Dániel Fischer

Dániel Fischer
SP 07-72

Zoltán Buna

Dániel Fischer
Konečné umístění
Vše-
2-

Phillip Kreisel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Daniel Foissner

BRR
Konečné umístění
Vše6.
22.

Pico Play Auto Açoreana Rali

Portugalsko
18.10. - 19.10.2019
asfalt

Luís Rego

The Racing Factory
S 9342 BCC

Jorge Henriques

Team Além Mar
evo
Konečné umístění
Vše1.
RC21.

TESS Rally

Rumunsko
18.10. - 19.10.2019
šotolina

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 02 PRT

Tudor Mârza

Dan Gîrtofan
Konečné umístění
Vše3.
RC23.

Sebastian Barbu

Xmotors
A·6259

Bogdan Iancu

Sebastian Barbu
Konečné umístění
Vše2.
RC22.

Enis Arif

Academia Titi Aur
B 111 ATA

Carmen Poenaru

Enis Arif
Konečné umístění
Vše14.
RC25.

Rally de La Unión - Río Bueno

Chile
18.10. - 20.10.2019
šotolina

Emilio Fernández

Susaron Rally Team
?

Axel Coronado

Emilio Fernández
Konečné umístění
Vše8.
R58.

Alejandro Cancio

Conveyor Belt Technology
?

Santiago García

Alejandro Cancio
Konečné umístění
Vše3.
R53.

Alex Heilbrunn

?
?

Diego Cagnotti

Alex Heilbrunn
Konečné umístění
Vše13.
R511.

Jorge Martínez

Conveyor Belt Technology
?

Alberto Álvarez

Jorge Martínez
Konečné umístění
Vše1.
R51.

Cristobal Vidaurre

Conveyor Belt Technology
?

Rubén García

Cristobal Vidaurre
Konečné umístění
Vše5.
R55.

Finale de la Coupe de France des Rallyes

Francie
18.10. - 20.10.2019
asfalt

Anthony Puppo

?

Laurie Galera

Anthony Puppo
evo
Konečné umístění
Vše-
R5-

David Salanon

David Salanon

Laurent Magat

David Salanon
Konečné umístění
Vše2.
R52.

Patrick Rouillard

Patrick Rouillard

Cédric Gamboni

Patrick Rouillard
Konečné umístění
Vše7.
R57.

Nicolas Schifano

?

Marine Delon

Nicolas Schifano
Konečné umístění
Vše14.
R514.

Pierre-Yves Esparcieux

?

Kévin Duc

Pierre-Yves Esparcieux
Konečné umístění
Vše13.
R513.

Kévin Bochatay

?

Thibault Glasson-Blanchet

Kévin Bochatay
Konečné umístění
Vše5.
R55.

Giani Barret

?

Jérémy Hoarau

Giani Barret
Konečné umístění
Vše26.
R517.

Yves Pezzutti

Yves Pezzutti

Michel Di Lullo

Yves Pezzutti
Konečné umístění
Vše31.
R518.

Stéphane Ciaramitaro

?

Jean-Marc Ducousso

Stéphane Ciaramitaro
Konečné umístění
Vše21.
R516.

Paul-André Mariani

Rally Service Racing

Thibaut Stella

Paul-André Mariani
evo
Konečné umístění
Vše8.
R58.

Rallye Ciudad de Granada

Španělsko
18.10. - 19.10.2019
šotolina

Xavier Pons

Calm Competició
?

Rodrigo Sanjuan

ACSM Rallye Team
Konečné umístění
Vše2.
R51.

Javier Pardo

Rallycar
?

Adrián Pérez

Escudería Ourense
Konečné umístění
Vše3.
R52.

Eduard Pons

Baporo Motorsport
?

Alberto Chamorro

Baporo Motorsport
Konečné umístění
Vše-
R5-

Alexander Villanueva

Calm Competició
?

José Pintor

Alexander Villanueva
Konečné umístění
Vše4.
R53.

Josep Basols

Josep Basols
?

Xavier Amigo

Moto Club Igualada
Konečné umístění
Vše-
R5-

Hemicuda Rally

Belgie
19.10. - 20.10.2019
asfalt

Philip Eggermont

SXM Competition
SK 2223

Nicolas Tjoen

Philip Eggermont
Konečné umístění
Vše25.

Handy Rentals Hamilton Rally of Waitomo

Nový Zéland
19.10.2019
šotolina

Raana Horan

Raana Horan
1EZC·783

Michael Connor

Raana Horan
Konečné umístění
Vše1.

Kingsley Jones

Kingsley Jones
1GNA·766

Waverley Jones

Kingsley Jones
Konečné umístění
Vše2.

CONRAD Twente Rally

Nizozemsko
19.10. - 20.10.2019
asfalt

Kevin van Deijne

Kevin van Deijne
SP 07-41

Hein Verschuuren

Kevin van Deijne
Konečné umístění
Vše2.
RC22.

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Marlon Krieger

Melissa Debackere
Konečné umístění
Vše1.
RC21.

Rally del Piemonte

Itálie
19.10. - 20.10.2019
asfalt

Simone Giordano

Miele Racing
SP 0360

Bruno Banaudi

Alma Racing
Konečné umístění
Vše2.
R52.

Luca Arione

Balbosca
11R 0391

Roberto Aresca

Alma Racing
Konečné umístění
Vše3.
R53.

Fabrizio Bianchi

By Bianchi rally team
FV 930FH

Alessandro Mattioda

Turismotor's
Konečné umístění
Vše1.
R51.

Gianluca Tavelli

Specialcar
1-PED-236

Nicolò Cottellero

Due Gi Sport
Konečné umístění
Vše4.
R54.

Trofeo Maremma

Itálie
19.10. - 20.10.2019
asfalt

Matteo Ricaldone

Pool Racing
SL2 53E

Fabio Ceschino

Winners Rally Team
Konečné umístění
Vše6.
R55.

Roberto Tucci

MM Motorsport
11R 0408

Giampietro Micalizzi

Jolly Racing Team
Konečné umístění
Vše2.
R52.

Alessio Santini

SPORTEC engineering
SL2 54E

Susanna Mazzetti

Scuderia Etruria
Konečné umístění
Vše3.
R53.

Claudio Arzà

Rally Experience
A·6132

Massimo Moriconi

BB Competitiion
Konečné umístění
Vše-
R5-

Nicola Fiore

MS Munaretto
FF 413CM

Alessandro Tondini

Eventi Sport Racing
Konečné umístění
Vše7.
R56.

Yokohama Mesterskabs Finalen

Dánsko
19.10.2019
asfalt

Ib Kragh

Ib Kragh

Ditte Kammersgaard

Ib Kragh
Konečné umístění
Vše1.

Kyläseppäralli

Finsko
19.10.2019
šotolina

Juuso Metsälä

Jukka Ketomäki

Matti Kangas

Co-Engineering
Konečné umístění
Vše-

Teuvo Niskala

Teuvo Niskala

Janne Eronen

RTE-MOTORSPORT
Konečné umístění
Vše38.

MJE Wheel Repair Specialist Tyrone Stages Rally

Spojené království
19.10.2019
asfalt

Derek McGarrity

?
AW TS 159

Paddy Robinson

Derek McGarrity
Konečné umístění
Vše1.