Rallijsprints Alūksne

Lotyšsko
15.1. - 16.1.2016
sníh

Raimonds Kisiels

TGS Worldwide
SL2 52E

Arnis Ronis

Raimonds Kisiels
Konečné umístění
Vše 6.
4WD 5.

Rallye Automobile Monte-Carlo

Monako
18.1. - 24.1.2016
asfalt

Teemu Suninen

ORECA Racing

Mikko Markkula

Team ORECA
Konečné umístění
Vše 12.
RC2 5.

Armin Kremer

Baumschlager Rallye & Racing

Pirmin Winklhofer

BRR Baumschlager Rally & Rally Team
Konečné umístění
Vše 10.
WRC 2 2.
RC2 3.

Julien Maurin

2C Compétition

Benjamin Veillas

Julien Maurin
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Hubert Ptaszek

Wevers Sport

Kamil Kozdroń

The Ptock
Konečné umístění
Vše 18.
WRC 2 7.
RC2 11.

Lambros Athanassoulas

Motorsport Italia

Nikolaos Zakcheos

Lascaris Foundation
Konečné umístění
Vše 22.
WRC 2 8.
RC2 12.

Esapekka Lappi

Baumschlager Rallye & Racing

Janne Ferm

Esapekka Lappi
Konečné umístění
Vše 9.
RC2 2.

Matthieu Margaillan

Race Art Technology

Jérôme Degout

Matthieu Margaillan
Konečné umístění
Vše 14.
RC2 7.

Rallijs Sarma

Lotyšsko
23.1. - 24.1.2016
sníh

Raul Jeets

Sports Racing Technologies
AL- 111

Andrus Toom

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 22.
R5 2.

Raimonds Kisiels

TGS Worldwide
SL2 52E

Arnis Ronis

RACE RING
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

New Year Stages Rally

Spojené království
23.1.2016
asfalt

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 2.

Arctic Lapland Rally

Finsko
28.1. - 30.1.2016
sníh

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Mikko Lukka

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 6.

Qatar International Rally

Katar
4.2. - 6.2.2016
šotolina

Nasser Al-Attiyah

Autotek Motorsport
SY6 21E

Matthieu Baumel

Nasser Al-Attiyah
Konečné umístění
Vše 1.
MERC 1.
RC2 1.

Abdulaziz Al-Kuwari

Wallenwein Rallye Sport
S WT 401

Marshall Clarke

Youth and Sports Qatar Rally Team
Konečné umístění
Vše -
MERC -
RC2 -

Corrib Oil Galway International Rally

Irsko
5.2. - 7.2.2016
asfalt

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše -

KNA Rally Finnskog

Norsko
6.2.2016
sníh

Ole Christian Veiby

EVEN Management

Stig Rune Skjærmoen

Printsport
Konečné umístění
Vše -
2 -

Rally Sweden

Švédsko
11.2. - 14.2.2016
šotolina / sníh

Esapekka Lappi

ŠKODA Motorsport
11R 0285

Janne Ferm

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 12.
WRC 2 3.
RC2 4.

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport
11R 0290

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 11.
WRC 2 2.
RC2 3.

Hubert Ptaszek

Wevers Sport
SP1 32E

Maciej Szczepaniak

The Ptock
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Ole Christian Veiby

EVEN Management
A·5660

Stig Rune Skjærmoen

Printsport
Konečné umístění
Vše 16.
WRC 2 6.
RC2 7.

Teemu Suninen

ORECA Racing
SY6 49E

Mikko Markkula

Team ORECA
Konečné umístění
Vše 10.
RC2 2.

Red Kite Stages

Spojené království
21.2.2016
šotolina

David Bogie

David Bogie
SL2 75E

Kevin Rae

David Bogie
Konečné umístění
Vše 1.

Primera fecha de Súper Prime

Paraguay
21.2.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba

Fernando Zuleta

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Fabrizio Zaldivar

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Rally van Haspengouw

Belgie
26.2. - 27.2.2016
asfalt

Freddy Loix

2C Compétition
SY6 40E

Johan Gitsels

Freddy Loix
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
SL2 79E

Gert Broekaert

Vincent Verschueren
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 3.

SM Vaakuna-ralli

Finsko
26.2. - 27.2.2016
sníh

Ole Christian Veiby

EVEN Management

Jonas Andersson

Printsport
Konečné umístění
Vše 2.

Segunda fecha de Súper Prime

Paraguay
29.2.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba

Fernando Zuleta

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Didier Arias

Didier Arias

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Rally Guanajuato Corona

Mexiko
3.3. - 6.3.2016
šotolina

Teemu Suninen

TGS Worldwide
SP 0401

Mikko Markkula

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 9.
WRC 2 1.
RC2 1.

Abdulaziz Al-Kuwari

Frantz Wallenborn
S WT 400

Killian Duffy

Culture & Sport Qatar Rally Team
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Armin Kremer

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 5

Pirmin Winklhofer

BRR Baumschlager Rally & Racing T.
Konečné umístění
Vše 19.
WRC 2 5.
RC2 6.

Nicolás Fuchs

Wevers Sport
SL2 88E

Fernando Mussano

Nicolás Fuchs
Konečné umístění
Vše 14.
WRC 2 4.
RC2 4.

ADAC Saarland-Pfalz Rallye

Německo
4.3. - 5.3.2016
asfalt

Fabian Kreim

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Rallye Serras de Fafe

Portugalsko
4.3. - 5.3.2016
šotolina

Miguel Campos

AR Vidal Racing
SL2 78E

Carlos Magalhães

Miguel Campos
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše 5.
RC2 5.

Paulo Meireles

Pedro Meireles
SL1 96E

Marcos Gonçalves

Paulo Meireles
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Rallye National de la Vienne

Francie
4.3. - 5.3.2016
asfalt

Pierre Roché

Team FJ

Martine Roché

Team FJ - ELF
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Mid-Wales Stages

Spojené království
5.3. - 6.3.2016
šotolina

David Bogie

David Bogie
SL2 75E

Kevin Rae

David Bogie
Konečné umístění
Vše 4.

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 11.

Ronde delle Miniere

Itálie
5.3. - 6.3.2016
asfalt

Ilario Bondioni

DP Autosport
SY6 39E

Elia Ungaro

DP Autosport
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rally Islas Canarias 'El Corte Inglés'

Španělsko
9.3. - 12.3.2016
asfalt

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ladislav Kučera

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 32.
ERC 32.
RC2 17.

János Puskádi

Eurosol Racing Team Hungary
SL2 76E

Barnabás Gódor

Eurosol Racing Team Hungary
Konečné umístění
Vše 8.
ERC 8.
RC2 8.

Hermen Kobus

Kobus Tuning Rallyteam
SP1 38E

Erik de Wild

Hermen Kobus
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Tahko SM-Ralli

Finsko
11.3. - 12.3.2016
sníh

Ole Christian Veiby

EVEN Management

Stig Rune Skjærmoen

Printsport
Konečné umístění
Vše 1.

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Mikko Lukka

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 8.

Rally Apertura de Misiones

Paraguay
11.3. - 13.3.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba

Leonardo Suaya

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Quality Hotel Clonakilty West Cork Rally

Irsko
12.3. - 13.3.2016
asfalt

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše -

Ronde del Grifo

Itálie
12.3. - 13.3.2016
asfalt

Umberto Scandola

ŠKODA Italia Motorsport
SL2 28E

Guido D'Amore

Car Racing
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rally Il Ciocco e Valle del Serchio

Itálie
17.3. - 20.3.2016
asfalt

Umberto Scandola

ŠKODA Italia Motorsport
SP1 33E

Guido D'Amore

Car Racing
Konečné umístění
CIR 4.

Luca Artino

Race Art Technology
TI·201922

Titti Ghilardi

Art-Motorsport
Konečné umístění
CR 1.

Rallye Le Touquet Pas-de-Calais

Francie
17.3. - 19.3.2016
asfalt

Sylvain Michel

2C Compétition

Lara Vanneste

Team 2C YACCO
Konečné umístění
Vše 3.
R5 1.

Rebenland Rallye

Rakousko
18.3. - 19.3.2016
asfalt

Raimund Baumschlager

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Thomas Zeltner

BRR Team
Konečné umístění
Vše 2.

Spa Rally

Belgie
18.3. - 19.3.2016
asfalt

Freddy Loix

2C Compétition
SY6 40E

Johan Gitsels

Duindistel
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Duindistel
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Xavier Bouche

S.A.N. Mazuin
SL2 30E

Kevin Fernandez

Ecurie Bayard
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Midland Moto Stages Rally

Irsko
20.3.2016
asfalt

David Bogie

David Bogie
SL2 75E

Kevin Rae

David Bogie
Konečné umístění
Vše 1.

Kuwait International Rally

Kuvajt
24.3. - 26.3.2016
šotolina

Nasser Al-Attiyah

Autotek Motorsport
SY6 21E

Matthieu Baumel

Nasser Al-Attiyah
Konečné umístění
Vše 1.
MERC 1.
RC2 1.

Tess Rally 45 Pro-X

Rumunsko
25.3. - 27.3.2016
asfalt

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 04 PRT

Tudor Mârza

Dan Gîrtofan
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Rally Trans-Itapúa

Paraguay
1.4. - 3.4.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 208

Leonardo Suaya

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše -
CODASUR -
RC2 -

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar
BXE 776

Fabrizio Chiriani

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše 25.
CODASUR 23.
RC2 9.

Marcos Ligato

Gustavo Saba
BSU 715

Rubén García

Marcos Ligato
Konečné umístění
Vše 2.
CODASUR 2.
RC2 2.

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše 3.
CODASUR 3.
RC2 3.

Eger Rallye

Maďarsko
1.4. - 3.4.2016
asfalt

Norbert Herczig

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Igor Bacigál

Herczig Autósport - ŠKODA Rally Team Hungaria
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Pavel Valoušek

MM Rally Team
KE S 119

Veronika Havelková

ENERGY OIL Motorsport
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Tomáš Kukučka

Sýkora Racing
01R 0335

Radovan Mozner

KL Racing Team
Konečné umístění
Vše 21.
2 13.

Rallye Terre des Causses

Francie
1.4. - 3.4.2016
šotolina

Julien Maurin

2C Compétition

Olivier Ural

Julien Maurin
Konečné umístění
Vše 3.
R5 2.

Matthieu Margaillan

Matthieu Margaillan

Mathilde Margaillan

Matthieu Margaillan
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Ghislain de Mevius

Bernard Munster Autosport

Johan Jalet

Ghislain de Mevius
Konečné umístění
Vše 6.
R5 3.

Rallye Epernay Vins de Champagne

Francie
1.4. - 3.4.2016
asfalt

Jérôme Galpin

Team FJ

Anne Galpin

Jérôme Galpin
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rallye des Ardennes

Belgie
2.4. - 3.4.2016
asfalt

Xavier Bouche

S.A.N. Mazuin
SL2 30E

Kevin Fernandez

Xavier Bouche
Konečné umístění
Vše 1.

Circuit of Kerry Stages Rally

Irsko
3.4.2016
asfalt

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 4.

Rallye Sanremo

Itálie
6.4. - 9.4.2016
asfalt

Umberto Scandola

ŠKODA Italia Motorsport
SP1 33E

Guido D'Amore

Car Racing
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Circuit of Ireland Rally

Spojené království
7.4. - 9.4.2016
asfalt

David Bogie

David Bogie
SL2 75E

Kevin Rae

David Bogie
Konečné umístění
Vše 6.
ERC 6.
RC2 6.

Jaromír Tarabus

Kresta Racing
11R 0288

Daniel Trunkát

T&T Czech National Team
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Raul Jeets

Sports Racing Technologies
AL- 111

Andrus Toom

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 25.
ERC 25.
RC2 19.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ladislav Kučera

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 13.
ERC 13.
RC2 13.

Neil Simpson

Simpsons ŠKODA Motorsport
SY6 46E

Elliott Edmondson

Neil Simpson
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Lavanttal Rallye

Rakousko
8.4. - 9.4.2016
asfalt

Raimund Baumschlager

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Thomas Zeltner

BRR Team
Konečné umístění
Vše 1.

Fabian Kreim

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 5

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 2.

Dmitry Biryukov

TGS Worldwide
SP 0401

Evgeny Kalachev

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 27.

TAC Rally

Belgie
8.4. - 9.4.2016
asfalt

Freddy Loix

2C Compétition
SY6 40E

Johan Gitsels

Duindistel
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Duindistel
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Rallye National de la Fougère

Francie
9.4. - 10.4.2016
asfalt

Jean Galpin

Team FJ

Jérôme Galpin

Team FJ Elf
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

ADAC Cimbern Rallye

Německo
9.4.2016
asfalt

Esben Hegelund

Wevers Sport

Ole Frederiksen

Esben Hegelund
Konečné umístění
Vše 2.

ADAC Hessen Rallye Vogelsberg

Německo
15.4. - 16.4.2016
asfalt

Fabian Kreim

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 5

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Raliul Sibiului

Rumunsko
15.4. - 16.4.2016
asfalt

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 04 PRT

Tudor Mârza

Dan Gîrtofan
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Liburna Terra

Itálie
15.4. - 16.4.2016
šotolina

Luca Hoelbling

ŠKODA Italia Motorsport
SL2 28E

Mauro Grassi

Car Racing
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Moonraker Forestry Rally

Irsko
16.4.2016
šotolina

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 1.

Rally Terra di Argil

Itálie
16.4. - 17.4.2016
asfalt

Tonino Di Cosimo

Motorsport Italia
SL2 90E

Paolo Francescucci

Tonino Di Cosimo
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Somerset Stages Rally

Spojené království
16.4.2016
šotolina

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Jack Morton

Thomas Preston
Konečné umístění
Vše 7.

Tercera fecha de Súper Prime

Paraguay
17.4.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba

Fernando Zuleta

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Fabrizio Zaldivar

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

YPF Rally Argentina

Argentina
21.4. - 24.4.2016
šotolina

Abdulaziz Al-Kuwari

Frantz Wallenborn
S WT 400

Killian Duffy

Culture & Sports Qatar Rally Team
Konečné umístění
Vše 14.
WRC 2 3.
RC2 3.

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Hector Nunes

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Nicolás Fuchs

Wevers Sport
SL2 88E

Fernando Mussano

Nicolás Fuchs
Konečné umístění
Vše 10.
WRC 2 1.
RC2 1.

Rallye Lyon Charbonnières Rhône

Francie
21.4. - 23.4.2016
asfalt

Sylvain Michel

2C Compétition

Lara Vanneste

Team 2C YACCO
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Pierre Roché

Team FJ

Martine Roché

Team FJ - ELF
Konečné umístění
Vše 4.
R5 2.

Rally Masters Show

Rusko
22.4. - 23.4.2016
asfalt

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
GH- 888

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 1.

Rali de Castelo Branco

Portugalsko
23.4. - 24.4.2016
asfalt

Miguel Campos

AR Vidal Racing
SL2 78E

Carlos Magalhães

Miguel Campos
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate ŠKODA
Konečné umístění
Vše 6.
RC2 6.

Defa ralli

Finsko
23.4.2016
šotolina

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Reeta Hämäläinen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 2.

International Rally of Whangarei

Nový Zéland
29.4. - 1.5.2016
šotolina

Gaurav Gill

Race Torque Engineering
1EZC·783

Glenn Macneall

Team MRF
Konečné umístění
Vše 1.
APRC 1.
RC2 1.

Fabian Kreim

Race Torque Engineering
1EZC·784

Frank Christian

Team MRF
Konečné umístění
Vše 2.
APRC 2.
RC2 2.

Rallye Šumava Klatovy

Česká republika
29.4. - 30.4.2016
asfalt

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0342

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport
11R 0307

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Pavel Valoušek

MM Rally Team
KE S 119

Veronika Havelková

ENERGY OIL Motorsport
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0337

František Rajnoha

Klokočka ŠKODA Czech National Team
Konečné umístění
Vše -
2 -

Jan Sýkora

Sýkora Racing
01R 0335

Štěpán Palivec

KL Racing Team
Konečné umístění
Vše 8.
2 6.

Věroslav Cvrček

Rexteam
08R 0068

Michal Ernst

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 16.
2 11.

Matthias Kahle

Kahle Motorsport
K KM 85

Christian Doerr

Matthias Kahle
Konečné umístění
Vše 14.
2 10.

Karel Trojan

Korno Motorsport
01R 0339

Petr Chlup

Korno Motorsport v AČR
Konečné umístění
Vše 18.
2 12.

OPEL Wechselland Rallye

Rakousko
29.4. - 30.4.2016
asfalt

Raimund Baumschlager

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Thomas Zeltner

BRR Baumschlager & Racing Team
Konečné umístění
Vše 2.

Wolfgang Scherleithner

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 5

Gerald Winter

BRR Baumschlager & Racing Team
Konečné umístění
Vše 13.

Rallye de Wallonie

Belgie
29.4. - 1.5.2016
asfalt

Freddy Loix

2C Compétition
SY6 40E

Johan Gitsels

Autostal Duindistel
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Autostal Duindistel
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Xavier Bouche

S.A.N. Mazuin
SL2 30E

Kevin Fernandez

Ecurie Bayard
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

HELL Miskolc Rallye

Maďarsko
29.4. - 30.4.2016
asfalt

Norbert Herczig

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Igor Bacigál

ŠKODA Rally Team Hungaria
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Zoltán Lencse

Eurosol Racing Team Hungary
SP 03-57

Tamás Hofbauer

Trg System
Konečné umístění
Vše 14.
2 9.

Rally Internazionale del Taro

Itálie
29.4. - 1.5.2016
asfalt

Luca Rossetti

DP Autosport
SY6 39E

Eleonora Mori

Promosport Racing
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Denis Colombini

Denis Colombini
SP1 33E

Michele Ferrara

Denis Colombini
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Pirelli Carlisle Rally

Spojené království
30.4. - 1.5.2016
šotolina

David Bogie

David Bogie
SL2 75E

Kevin Rae

CA1 Sport
Konečné umístění
Vše -

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 7.

Neil Simpson

Simpsons ŠKODA Motorsport
SY6 46E

Elliott Edmondson

Neil Simpson
Konečné umístění
Vše 8.

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Jack Morton

CA1 Sport
Konečné umístění
Vše 13.

Jordan Rally

Jordánsko
5.5. - 7.5.2016
šotolina

Nasser Al-Attiyah

Autotek Motorsport
SY6 21E

Matthieu Baumel

Nasser Al-Attiyah
Konečné umístění
Vše 1.
MERC 1.
RC2 1.

Abdulaziz Al-Kuwari

Frantz Wallenborn
S WT 400

Killian Duffy

Culture & Sports Qatar Rally Team
Konečné umístění
Vše 2.
MERC 2.
RC2 2.

Targa Florio

Itálie
5.5. - 8.5.2016
asfalt

Umberto Scandola

ŠKODA Italia Motorsport
SL2 28E

Guido D'Amore

Scuderia Car Racing
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

SEAJETS Acropolis Rally

Řecko
6.5. - 8.5.2016
šotolina

Jaromír Tarabus

Kresta Racing
11R 0288

Daniel Trunkát

T&T Czech National Team
Konečné umístění
Vše 3.
ERC 3.
RC2 3.

Raul Jeets

Sports Racing Technologies
AL- 111

Andrus Toom

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 4.
ERC 4.
RC2 4.

Lambros Athanassoulas

Motorsport Italia
MOSP 1RT

Elias Panagiotounis

Lascaris Foundation Team Greece
Konečné umístění
Vše 2.
ERC 2.
RC2 2.

Ralfs Sirmacis

Sports Racing Technologies
GH- 888

Artūrs Šimins

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 1.
ERC 1.
RC2 1.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ladislav Kučera

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

ADAC Rallye "Rund um die Sulinger Bärenklaue"

Německo
6.5. - 7.5.2016
asfalt

Fabian Kreim

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 5

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Dmitry Biryukov

TGS Worldwide
SP 0401

Evgeny Kalachev

Dmitry Biryukov
Konečné umístění
Vše 11.
RC2 7.

Rally Opatija

Chorvatsko
6.5. - 7.5.2016
asfalt

János Puskádi

Eurosol Racing Team Hungary
SP 03-57

Barnabás Gódor

Eurosol Racing Team Hungary
Konečné umístění
Vše 4.

Rallijs Kurzeme

Lotyšsko
6.5. - 7.5.2016
šotolina

Raimonds Kisiels

TGS Worldwide
IZM-36

Arnis Ronis

RACE RING
Konečné umístění
Vše 3.
R5 1.

Rallye National du Saint-Émilion

Francie
6.5. - 8.5.2016
asfalt

Pierre Roché

Team FJ

Martine Roché

Pierre Roché
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Jérôme Galpin

Team FJ

Anne Galpin

Jérôme Galpin
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rally della Valdinievole

Itálie
7.5. - 8.5.2016
asfalt

Luca Artino

Race Art Technology
TI·201922

Titti Ghilardi

Art Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Tour Of The Sperrins Rally

Spojené království
7.5.2016
šotolina

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše -

Erechim Rally Brasil

Brazílie
13.5. - 15.5.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 208

Leonardo Suaya

Saba Competicion
Konečné umístění
Vše 2.
CODASUR 2.
RC2 2.

Rally Vyškov

Česká republika
13.5. - 14.5.2016
asfalt

Tomáš Kukučka

Sýkora Racing
01R 0335

Peter Vejačka

KL Racing Team
Konečné umístění
Vše 5.

Raliul Aradului KIA

Rumunsko
13.5. - 14.5.2016
šotolina

Rashid Al Ketbi

Eurosol Racing Team Hungary
SP 03-57

Karina Hepperle

Rashid Al-Ketbi
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 04 PRT

Tudor Mârza

Dan Gîrtofan
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Rally 1000 Miglia

Itálie
13.5. - 14.5.2016
asfalt

Efrem Bianco

DP Autosport
SY6 39E

Dino Lamonato

Scuderia Palladio
Konečné umístění
Vše 11.
R5 5.

Vodafone Rally de Portugal

Portugalsko
19.5. - 22.5.2016
šotolina

Hubert Ptaszek

Wevers Sport
SP1 32E

Maciej Szczepaniak

The Ptock
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Teemu Suninen

ORECA Racing
SY6 49E

Mikko Markkula

Team ORECA
Konečné umístění
Vše 45.
WRC 2 16.
RC2 16.

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport
11R 0290

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 9.
WRC 2 1.
RC2 1.

Abdulaziz Al-Kuwari

Wallenwein Rallye Sport
S WT 401

Killian Duffy

Culture & Sport Qatar Rally Team
Konečné umístění
Vše 17.
WRC 2 8.
RC2 8.

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0304

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 19.
WRC 2 10.
RC2 10.

Nicolás Fuchs

Wevers Sport
KI 812 DU

Fernando Mussano

Nicolás Fuchs
Konečné umístění
Vše 10.
WRC 2 2.
RC2 2.

Miguel Campos

AR Vidal Racing
SL2 78E

Carlos Magalhães

Miguel Campos
Konečné umístění
Vše 14.
WRC 2 5.
RC2 5.

Diogo Salvi

Diogo Salvi
21 86SE

Paulo Babo

Diogo Salvi
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Scott Pedder

Autotek Motorsport
KI 807 DU

Dale Moscatt

Scott Pedder
Konečné umístění
Vše 13.
WRC 2 4.
RC2 4.

Ghislain de Mevius

Bernard Munster Autosport
21 94SE

Johan Jalet

Icepol Racing Team
Konečné umístění
Vše 15.
WRC 2 6.
RC2 6.

Julien Maurin

2C Compétition
21 97SE

Olivier Ural

Julien Maurin
Konečné umístění
Vše 22.
WRC 2 13.
RC2 13.

AvD-Sachsen-Rallye

Německo
20.5. - 21.5.2016
asfalt

Fabian Kreim

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 1.

Dmitry Biryukov

TGS Worldwide
SP 0401

Evgeny Kalachev

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 19.
RC2 6.

Sezoensrally

Belgie
20.5. - 21.5.2016
asfalt

Freddy Loix

2C Compétition
SY6 40E

Johan Gitsels

Freddy Loix
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Gert Broekaert

Vincent Verschueren
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

ISEUM Rallye

Maďarsko
20.5. - 22.5.2016
šotolina

Norbert Herczig

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Igor Bacigál

ŠKODA Rally Team Hungaria
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Rallye Antibes Côte d'Azur

Francie
20.5. - 22.5.2016
asfalt

Sylvain Michel

2C Compétition

Jérôme Degout

Team 2C YACCO
Konečné umístění
Vše 3.
R5 1.

Pierre Roché

Team FJ

Martine Roché

Team FJ - ELF
Konečné umístění
Vše 5.
R5 2.

Rally Talsi

Lotyšsko
21.5. - 22.5.2016
šotolina

Martynas Samuitis

Martin Sport
SL2 91E

Ramūnas Šaučikovas

Rimo Martin Sport
Konečné umístění
Vše 13.
R5 2.

Raimonds Kisiels

TGS Worldwide
IZM-36

Arnis Ronis

RACE RING
Konečné umístění
Vše 7.
R5 1.

Anderup El Rally

Dánsko
21.5.2016
asfalt

Esben Hegelund

Wevers Sport

Karsten Isaksen

Esben Hegelund
Konečné umístění
Vše 1.

Rallye Český Krumlov

Česká republika
27.5. - 28.5.2016
asfalt

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0342

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport
11R 0307

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0337

František Rajnoha

Klokočka ŠKODA Czech National Team
Konečné umístění
Vše 5.
2 5.

Karel Trojan

Korno Motorsport
01R 0339

Petr Chlup

Korno Motorsport v AČR
Konečné umístění
Vše 12.
2 8.

Rally Adriatico

Itálie
27.5. - 29.5.2016
šotolina

Umberto Scandola

ŠKODA Italia Motorsport
NM RS 077

Guido D'Amore

Scuderia Car Racing
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Denis Colombini

Denis Colombini
SP1 33E

Flavio Zanella

Denis Colombini
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Alfredo De Dominicis

Motorsport Italia
MOSP 1RT

Matteo Chiarcossi

Dedo
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Luca Hoelbling

ŠKODA Italia Motorsport
SL2 28E

Mauro Grassi

Scuderia Car Racing
Konečné umístění
Vše 12.
R5 7.

Rallye Terre du Diois

Francie
27.5. - 29.5.2016
šotolina

Matthieu Margaillan

Matthieu Margaillan

Mathilde Margaillan

Matthieu Margaillan
Konečné umístění
Vše 5.
R5 3.

Julien Maurin

2C Compétition

Olivier Ural

Julien Maurin
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rally Bulgaria

Bulharsko
27.5. - 29.5.2016
asfalt

Rashid Al Ketbi

Eurosol Racing Team Hungary
SP 03-57

Karina Hepperle

Fujairah Rally Team
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Rajd Gdańsk Castrol Inter Cars

Polsko
28.5. - 29.5.2016
šotolina

Filip Nivette

Motorsport Italia
SL2 90E

Kamil Heller

Filip Nivette
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

ORC Canal Rally

Belgie
28.5. - 29.5.2016
asfalt

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Cindy Cokelaere

Melissa Debackere
Konečné umístění
Vše 2.

Azores Airlines Rallye

Portugalsko
2.6. - 4.6.2016
šotolina

Ralfs Sirmacis

Sports Racing Technologies
GH- 888

Artūrs Šimins

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Raul Jeets

Sports Racing Technologies
AL- 111

Andrus Toom

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ladislav Kučera

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 10.
ERC 10.
RC2 10.

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše 6.
ERC 6.
RC2 6.

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše 11.
ERC 11.
RC2 11.

Rally del Salento

Itálie
3.6. - 4.6.2016
asfalt

Efrem Bianco

DP Autosport
SY6 39E

Dino Lamonato

Scuderia Palladio
Konečné umístění
Vše 8.
R5 2.

ELE Rally

Nizozemsko
3.6. - 4.6.2016
asfalt

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP1 39E

Bjorn Degandt

Albert von Thurn und Taxis
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Bernhard ten Brinke

Wevers Sport
SP1 32E

Davy Thierie

Bernhard ten Brinke
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 1.

Mark van Eldik

Wevers Sport
11R 0315

Hein Verschuuren

Mark van Eldik
Konečné umístění
Vše 5.
RC2 3.

Rally degli Abeti e dell'Abetone

Itálie
4.6. - 5.6.2016
asfalt

Luca Artino

Race Art Technology
TI·201922

Titti Ghilardi

ART Motorsport
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rally Italia Sardegna

Itálie
9.6. - 12.6.2016
šotolina

Armin Kremer

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Pirmin Winklhofer

BRR Baumschlager Rallye & Racing Team
Konečné umístění
Vše 12.
WRC 2 4.
RC2 4.

Teemu Suninen

ORECA Racing
SY6 49E

Mikko Markkula

Team ORECA
Konečné umístění
Vše 8.
WRC 2 1.
RC2 1.

Esapekka Lappi

ŠKODA Motorsport
11R 0285

Janne Ferm

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 21.
WRC 2 9.
RC2 10.

Nicolás Fuchs

Wevers Sport
KI 812 DU

Fernando Mussano

Nicolás Fuchs
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0304

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 10.
WRC 2 2.
RC2 2.

Umberto Scandola

ŠKODA Italia Motorsport
SL2 28E

Guido D'Amore

Š.A. Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Julien Maurin

2C Compétition
21 97SE

Olivier Ural

Julien Maurin
Konečné umístění
Vše 14.
WRC 2 5.
RC2 5.

Danube Delta Rally

Rumunsko
9.6. - 11.6.2016
šotolina

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 04 PRT

Tudor Mârza

Dan Gîrtofan
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Rally de Catamarca

Argentina
10.6. - 12.6.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Leonardo Suaya

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 1.
CODASUR 1.
RC2 1.

Veszprém Rallye

Maďarsko
10.6. - 12.6.2016
šotolina

Norbert Herczig

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Igor Bacigál

Herczig Autósport - ŠKODA Rally Team Hungaria
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Péter Ranga

Topp Cars Rally Team
SL2 89E

Viktor Bán

Topp-Autó 2010 - Topp Cars Rally Team
Konečné umístění
Vše -
2 -

János Puskádi

Eurosol Racing Team Hungary
SP 03-57

Barnabás Gódor

Eurosol Racing Team Hungary
Konečné umístění
Vše 19.
2 13.

Woodstoxx Motul Rally van Wervik

Belgie
10.6. - 11.6.2016
asfalt

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Cindy Cokelaere

Melissa Debackere
Konečné umístění
Vše 3.

Hermen Kobus

Kobus Tuning Rallyteam
SP1 38E

Davy Thierie

Hermen Kobus
Konečné umístění
Vše 2.

Fredericq Delplace

Rexteam
08R 0068

Wouter Polfliet

Fredericq Delplace
Konečné umístění
Vše -

Enset Oy SM-Ralli

Finsko
11.6.2016
šotolina

Ole Christian Veiby

EVEN Management

Stig Rune Skjærmoen

Printsport
Konečné umístění
Vše 1.

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Reeta Hämäläinen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše -

DMACK Carlisle Stages Rally

Spojené království
11.6.2016
šotolina

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 1.

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Jack Morton

Thomas Preston
Konečné umístění
Vše 8.

Rallye Régional du Lochois

Francie
11.6. - 12.6.2016
asfalt

Jean-Luc Roché

Team FJ

Alexandra Robin

Jean-Luc Roché
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Žemaitijos ralis

Litva
16.6. - 18.6.2016
šotolina

Pontus Tidemand

TGS Worldwide
SP 0401

Jonas Andersson

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 1.
4WD 1.

Kalle Rovanperä

TGS Worldwide
SP 0350

Risto Pietiläinen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 2.
4WD 2.

Martynas Samuitis

Martin Sport
SL2 91E

Ramūnas Šaučikovas

RIMO Martin Sport
Konečné umístění
Vše -
4WD -

Rallye du Limousin

Francie
16.6. - 18.6.2016
asfalt

Sylvain Michel

2C Compétition

Lara Vanneste

Team 2C YACCO
Konečné umístění
Vše 3.
R5 1.

Pierre Roché

Team FJ

Martine Roché

Team FJ - ELF
Konečné umístění
Vše 6.
R5 4.

International Rally of Queensland

Austrálie
17.6. - 19.6.2016
šotolina

Gaurav Gill

Race Torque Engineering
1EZC·783

Glenn Macneall

MRF Tyres
Konečné umístění
Vše 1.
APRC 1.
RC2 1.

Fabian Kreim

Race Torque Engineering
1EZC·784

Frank Christian

MRF Tyres
Konečné umístění
Vše 2.
APRC 2.
RC2 2.

AGROTEC PETRONAS Syntium rally Hustopeče

Česká republika
17.6. - 18.6.2016
asfalt

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0342

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Pavel Valoušek

MM Rally Team
KE S 119

Veronika Havelková

ENERGY OIL Motorsport
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0337

František Rajnoha

Klokočka ŠKODA Czech National Team
Konečné umístění
Vše 4.
2 3.

Tomáš Kukučka

Sýkora Racing
01R 0335

Peter Vejačka

KL Racing Team
Konečné umístění
Vše 36.
2 10.

Rally della Marca

Itálie
17.6. - 18.6.2016
asfalt

Efrem Bianco

DP Autosport
SY6 39E

Dino Lamonato

Scuderia Palladio
Konečné umístění
Vše 5.
R5 1.

Walter Lamonato

Motorsport Italia
MOSP 1RT

Rudy Pollet

Rally Team
Konečné umístění
Vše 7.
R5 2.

Diamantis Tzampazis

Tzampazis Racing Team

Christos Kouzionis

TRT Racing Team
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rally de la Madera

Paraguay
17.6. - 18.6.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Leonardo Suaya

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Kenotek Ypres Rally

Belgie
23.6. - 25.6.2016
asfalt

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Vincent Verschueren
Konečné umístění
Vše 5.
ERC 5.
RC2 5.

Jaromír Tarabus

Kresta Racing
11R 0288

Daniel Trunkát

T&T Czech National Team
Konečné umístění
Vše 7.
ERC 7.
RC2 7.

Hermen Kobus

Kobus Tuning Rallyteam
1-PED-236

Erik de Wild

Hermen Kobus
Konečné umístění
Vše 4.
ERC 4.
RC2 4.

Freddy Loix

2C Compétition
SY6 40E

Johan Gitsels

Freddy Loix
Konečné umístění
Vše 1.
ERC 1.
RC2 1.

Ghislain de Mevius

Bernard Munster Autosport
21 94SE

Johan Jalet

Ice Pol Racing Team
Konečné umístění
Vše 66.
ERC 66.
RC2 29.

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Cindy Cokelaere

Autostal Duindistel
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Didier Duquesne

Bernard Munster Autosport
SL2 77E

Diederik Pattyn

Autostal Atlantic
Konečné umístění
Vše 11.
ERC 11.
RC2 11.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ladislav Kučera

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 10.
ERC 10.
RC2 10.

Fredericq Delplace

Rexteam
08R 0068

Wouter Polfliet

Autostal Atlantic
Konečné umístění
Vše 16.
ERC 16.
RC2 14.

ADAC Rallye Stemweder Berg

Německo
24.6. - 25.6.2016
asfalt

Fabian Kreim

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 5

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Mark van Eldik

Wevers Sport
11R 0315

Harmen Scholtalbers

Wevers Sport
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Kristian Poulsen

Wevers Sport
KI 812 DU

Ole Frederiksen

Wevers Sport
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Edwin Schilt

Wevers Sport
SP1 32E

Lisette Bakker

Wevers Sport
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Dmitry Biryukov

TGS Worldwide
SP 0350

Evgeny Kalachev

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 8.
RC2 6.

Rallye Vidreiro Centro de Portugal

Portugalsko
24.6. - 25.6.2016
asfalt

Diogo Salvi

Diogo Salvi
21 86SE

Paulo Babo

Diogo Salvi
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Miguel Campos

AR Vidal Racing
SL2 78E

Carlos Magalhães

Miguel Campos
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše 7.
RC2 7.

Rallye Terre de Langres Haute-Marne

Francie
24.6. - 26.6.2016
šotolina

Julien Maurin

2C Compétition

Olivier Ural

Julien Maurin
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Matthieu Margaillan

Matthieu Margaillan

Mathilde Margaillan

Matthieu Margaillan
Konečné umístění
Vše -
R5 -

RSAC Scottish Rally

Spojené království
24.6. - 25.6.2016
šotolina

David Bogie

David Bogie
SL2 75E

Kevin Rae

CA1 Sport
Konečné umístění
Vše -

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 3.

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Jack Morton

CA1 Sport
Konečné umístění
Vše 19.

Rally Ronde del Ticino

Švýcarsko
24.6. - 25.6.2016
asfalt

Ilario Bondioni

DP Autosport
SY6 39E

Elia Ungaro

DP Autosport
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rajd Warmiński

Polsko
24.6. - 25.6.2016
šotolina

Hubert Ptaszek

Motorsport Italia
SL2 90E

Maciej Szczepaniak

The Ptock
Konečné umístění
Vše 2.

Rallye Régional des Vins de Chinon et du Véron

Francie
24.6. - 25.6.2016
asfalt

Jean-Luc Roché

Team FJ

Christophe Baudry

Jean-Luc Roché
Konečné umístění
Vše 4.
R5 2.

Schneebergland Rallye

Rakousko
25.6.2016
šotolina

Raimund Baumschlager

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Thomas Zeltner

BRR Baumschlager & Racing Team
Konečné umístění
Vše 3.

Peugeot Holbæk Rally Vestsjælland

Dánsko
25.6.2016
asfalt

Esben Hegelund

Wevers Sport

Karsten Isaksen

Esben Hegelund
Konečné umístění
Vše 1.

PZM Rally Poland

Polsko
30.6. - 3.7.2016
šotolina

Nicolás Fuchs

Wevers Sport
SL2 88E

Fernando Mussano

Nicolás Fuchs
Konečné umístění
Vše 20.
WRC 2 8.
RC2 8.

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport
11R 0307

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 19.
WRC 2 7.
RC2 7.

Hubert Ptaszek

Wevers Sport
SP1 32E

Maciej Szczepaniak

The Ptock
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Armin Kremer

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Pirmin Winklhofer

BRR Baumschlager Rallye & Racing Team
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Teemu Suninen

ORECA Racing
SY6 49E

Mikko Markkula

Team ORECA
Konečné umístění
Vše 11.
WRC 2 1.
RC2 1.

Esapekka Lappi

ŠKODA Motorsport
11R 0309

Janne Ferm

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 14.
WRC 2 3.
RC2 3.

Scott Pedder

Autotek Motorsport
KI 807 DU

Dale Moscatt

Scott Pedder
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Julien Maurin

2C Compétition
21 97SE

Olivier Ural

Julien Maurin
Konečné umístění
Vše 45.
WRC 2 15.
RC2 15.

Raliul Moldovei Moinești

Rumunsko
1.7. - 2.7.2016
šotolina

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 04 PRT

Tudor Mârza

Dan Gîrtofan
Konečné umístění
Vše -
2 -

Rallye National de Saint Marcellin

Francie
1.7. - 3.7.2016
asfalt

Ludovic Gal

Team FJ

Olivier Belot

Ludovic Gal
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Fabrice Bect

Team FJ

Arnaud Michal

Fabrice Bect
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye Régional de la Vallée du Prunelli

Francie
1.7. - 2.7.2016
asfalt

Jean-Mathieu Leandri

Race Art Technology

Anthony Gorguilo

Jean-Mathieu Leandri
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rally Bohemia

Česká republika
2.7. - 3.7.2016
asfalt

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0342

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Fabian Kreim

Kresta Racing
01R 0332

Frank Christian

Fabian Kreim
Konečné umístění
Vše 7.
2 6.

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0337

František Rajnoha

Klokočka ŠKODA Czech National Team
Konečné umístění
Vše 4.
2 3.

Karel Trojan

Korno Motorsport
01R 0339

Petr Chlup

Korno Motorsport v AČR
Konečné umístění
Vše 11.
2 7.

Smartpart ALMC Stages Rally

Irsko
3.7.2016
asfalt

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 5.

Rallye Aveyron Rouergue Midi-Pyrénées

Francie
7.7. - 9.7.2016
asfalt

Sylvain Michel

2C Compétition

Jérôme Degout

Team 2C YACCO
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Pierre Roché

Team FJ

Martine Roché

Team FJ - ELF
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Ludovic Gal

Team FJ

Olivier Belot

Team FJ - ELF
Konečné umístění
Vše 5.
R5 4.

San Marino Rally

San Marino
8.7. - 10.7.2016
šotolina

Umberto Scandola

ŠKODA Italia Motorsport
NM RS 077

Guido D'Amore

Car Racing
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Denis Colombini

Denis Colombini
SP1 33E

Michele Ferrara

Denis Colombini
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

Luca Hoelbling

ŠKODA Italia Motorsport
SL2 28E

Mauro Grassi

Car Racing
Konečné umístění
Vše 7.
R5 6.

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
KI 812 DU

Bjorn Degandt

Wevers Sport Rally
Konečné umístění
Vše 12.
R5 9.

Rali do Faial ZOOM TRAP

Portugalsko
8.7. - 9.7.2016
asfalt

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Nicky Grist Stages 100

Spojené království
9.7. - 10.7.2016
asfalt / šotolina

David Bogie

David Bogie
SL2 75E

James O'Reilly

CA1 Sport
Konečné umístění
Vše 4.

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 3.

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Jack Morton

CA1 Sport
Konečné umístění
Vše 10.

S-DMV Thüringen Rallye

Německo
14.7. - 16.7.2016
asfalt

Fabian Kreim

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 5

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Dmitry Biryukov

TGS Worldwide
SP 0350

Evgeny Kalachev

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 15.
RC2 6.

auto24 Rally Estonia

Estonsko
15.7. - 17.7.2016
šotolina

Ralfs Sirmacis

Sports Racing Technologies
GH- 888

Māris Kulšs

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 1.
ERC 1.
RC2 1.

Jaromír Tarabus

Kresta Racing
11R 0288

Daniel Trunkát

T&T Czech National Team
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Raul Jeets

Sports Racing Technologies
AL- 111

Andrus Toom

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 4.
ERC 4.
RC2 4.

Oleksii Tamrazov

Topp Cars Rally Team
SL2 89E

Kuldar Sikk

Oleksii Tamrazov
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

AutoGlym ralli

Finsko
15.7. - 16.7.2016
šotolina

Esapekka Lappi

EVEN Management

Janne Ferm

Printsport
Konečné umístění
Vše 1.

Teemu Suninen

TGS Worldwide

Tapio Suominen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše -

Jukka Metsälä

Jukka Ketomäki

Sari Ohra-aho

Jukka Metsälä
Konečné umístění
Vše 7.

Rally Internazionale del Casentino

Itálie
15.7. - 16.7.2016
asfalt

Luca Rossetti

DP Autosport
SY6 39E

Eleonora Mori

Promo Sport
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Tonino Di Cosimo

Motorsport Italia
SL2 90E

Paolo Francescucci

Tonino Di Cosimo
Konečné umístění
Vše 7.
R5 3.

Diamantis Tzampazis

Tzampazis Racing Team

Christos Kouzionis

Diamantis Tzampazis
Konečné umístění
Vše 53.
R5 9.

Rallye Tatry

Slovensko
22.7. - 23.7.2016
asfalt

Pavel Valoušek

MM Rally Team
KE S 119

Veronika Havelková

ENERGY OIL Motorsport
Konečné umístění
Vše 2.
2 1.

Tomáš Kukučka

Sýkora Racing
01R 0335

Peter Vejačka

KL Racing Team
Konečné umístění
Vše 6.
2 4.

Rallye Weiz

Rakousko
22.7. - 23.7.2016
asfalt

Raimund Baumschlager

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Thomas Zeltner

BRR - Baumschlager Rallye & Racing Team
Konečné umístění
Vše 2.

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP1 39E

Bjorn Degandt

Wevers Sport
Konečné umístění
Vše 7.

Transilvania Rally

Rumunsko
22.7. - 23.7.2016
asfalt

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 04 PRT

Tudor Mârza

Dan Gîrtofan
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Rallye National des Vins de Vouvray

Francie
22.7. - 24.7.2016
asfalt

Jean Galpin

Team FJ

Françoise Galpin

Team FJ - ELF Team FJ
Konečné umístění
Vše 5.
R5 2.

Rally Coppa Città di Lucca

Itálie
23.7. - 24.7.2016
asfalt

Rudy Michelini

DP Autosport
SY6 39E

Michele Perna

SC Movisport
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Neste Rally Finland

Finsko
28.7. - 31.7.2016
šotolina

Teemu Suninen

ORECA Racing

Mikko Markkula

Team ORECA
Konečné umístění
Vše 10.
WRC 2 2.
RC2 2.

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Esapekka Lappi

ŠKODA Motorsport

Janne Ferm

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 8.
WRC 2 1.
RC2 1.

Scott Pedder

Autotek Motorsport

Dale Moscatt

Scott Pedder
Konečné umístění
Vše 17.
WRC 2 8.
RC2 8.

Hubert Ptaszek

Wevers Sport

Maciej Szczepaniak

The Ptock
Konečné umístění
Vše 15.
WRC 2 7.
RC2 7.

Jukka Metsälä

Jukka Ketomäki

Sari Ohra-aho

Jukka Metsälä
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Kari Hytönen

Frantz Wallenborn

Ada Herranen

Kari Hytönen
Konečné umístění
Vše 31.
RC2 15.

EPLcond Rally AGROPA

Česká republika
29.7. - 30.7.2016
asfalt

Jan Sýkora

Sýkora Racing
01R 0335

Štěpán Palivec

KL Racing Team
Konečné umístění
Vše 5.

Tomáš Kostka

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Ladislav Kučera

BRR Baumschlager Rallye & Racing Team
Konečné umístění
Vše 2.

Matthias Kahle

Kahle Motorsport
K KM 85

Christian Doerr

Matthias Kahle
Konečné umístění
Vše 6.

Zdeněk Pokorný

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Jiří Skořepa

Zdeněk Pokorný
Konečné umístění
Vše 18.

Székesfehérvár Rallye

Maďarsko
29.7. - 31.7.2016
asfalt

Norbert Herczig

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 5

Igor Bacigál

Herczig Autósport - ŠKODA Rally Team Hungaria
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Rally del Alto Paraná

Paraguay
29.7. - 31.7.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Pedro Fadul

?

Hans Thiede

Pedro Fadul
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Victor Aguilera

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Rallye Sprint Condruzien

Belgie
31.7.2016
asfalt

Xavier Bouche

S.A.N. Mazuin
SL2 30E

Thibaud Mazuin

Xavier Bouche
Konečné umístění
Vše 1.

Rajd Rzeszowski

Polsko
4.8. - 6.8.2016
asfalt

Raul Jeets

Sports Racing Technologies
AL- 111

Andrus Toom

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 9.
ERC 9.
RC2 9.

János Puskádi

Eurosol Racing Team Hungary
SP 03-57

Barnabás Gódor

Eurosol Racing Team Hungary
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 10.
ERC 10.
RC2 10.

Filip Nivette

Motorsport Italia
SL2 90E

Kamil Heller

Filip Nivette
Konečné umístění
Vše 11.
ERC 11.
RC2 11.

Rali Vinho Madeira

Portugalsko
4.8. - 6.8.2016
asfalt

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše 7.
RC2 7.

Miguel Campos

AR Vidal Racing
SL2 78E

Victor Calado

Miguel Campos
Konečné umístění
Vše 5.
RC2 5.

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše 9.
RC2 8.

China Rally Zhangye

Čína
5.8. - 7.8.2016
šotolina

Gaurav Gill

Race Torque Engineering
1EZC·783

Glenn Macneall

Team MRF
Konečné umístění
Vše 2.
APRC 1.
2 2.

Fabian Kreim

Race Torque Engineering
1EZC·784

Frank Christian

Team MRF
Konečné umístění
Vše 7.
APRC 2.
2 6.

ADAC Cosmo Rallye Wartburg

Německo
5.8. - 7.8.2016
asfalt

Armin Kremer

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Pirmin Winklhofer

BRR - Baumschlager Rallye & Racing
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Abdulaziz Al-Kuwari

Wallenwein Rallye Sport
S WT 401

Killian Duffy

Abdulaziz Al-Kuwari
Konečné umístění
Vše 5.
RC2 5.

XEROX-ralli

Finsko
5.8. - 6.8.2016
šotolina

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Reeta Hämäläinen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 1.

Ronde AC Brescia - Memorial Gianmario Mazzoli

Itálie
6.8. - 7.8.2016
asfalt

Ilario Bondioni

DP Autosport
SY6 39E

Elia Ungaro

Ilario Bondioni
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Tyneside Stages Rally

Spojené království
7.8.2016
asfalt

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Jack Morton

Thomas Preston
Konečné umístění
Vše 4.

Rally Lubeník

Slovensko
12.8. - 13.8.2016
asfalt

Pavel Valoušek

MM Rally Team
KE S 119

Veronika Havelková

ENERGY OIL Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Jan Černý

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Petr Černohorský

Mogul Racing Team
Konečné umístění
Vše 5.
2 4.

Jan Sýkora

Sýkora Racing
01R 0335

Štěpán Palivec

KL Racing
Konečné umístění
Vše -
2 -

Věroslav Cvrček

Rexteam
08R 0068

Petr Novák

L Racing
Konečné umístění
Vše 6.
2 5.

300 Lakes Rally

Litva
12.8. - 13.8.2016
asfalt / šotolina

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP1 39E

Bjorn Degandt

Albert von Thurn und Taxis
Konečné umístění
Vše 13.
4WD 11.

Int. M6 LOG Baranya Kupa

Maďarsko
12.8. - 14.8.2016
asfalt

Péter Ranga

Topp Cars Rally Team
SL2 89E

Botond Csányi

Topp Autó 2010 - Topp-Cars RT
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Rally Acosta Ñú

Paraguay
12.8. - 14.8.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Pedro Fadul

?

Hans Thiede

Pedro Fadul
Konečné umístění
Vše 6.
RC2 6.

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Victor Aguilera

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Jim Walsh Cork Forest Rally

Irsko
14.8.2016
šotolina

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 1.

Rally van Staden

Belgie
14.8. - 15.8.2016
asfalt

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Vincent Verschueren
Konečné umístění
Vše 2.

ADAC Rallye Deutschland

Německo
18.8. - 21.8.2016
asfalt

Armin Kremer

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Pirmin Winklhofer

BRR Baumschlager Rallye & Racing Team
Konečné umístění
Vše 10.
WRC 2 3.
RC2 4.

Esapekka Lappi

ŠKODA Motorsport
11R 0309

Janne Ferm

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 7.
WRC 2 1.
RC2 1.

Massimiliano Rendina

Motorsport Italia
MOSP 1RT

Emanuele Inglesi

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Abdulaziz Al-Kuwari

Wallenwein Rallye Sport
S WT 401

Killian Duffy

Culture & Sport Qatar Rally Team
Konečné umístění
Vše 24.
WRC 2 10.
RC2 11.

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0304

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 9.
WRC 2 2.
RC2 3.

Julien Maurin

2C Compétition
SY6 40E

Olivier Ural

Julien Maurin
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Ghislain de Mevius

Bernard Munster Autosport
21 94SE

Johan Jalet

Ghislain de Mevius
Konečné umístění
Vše 11.
WRC 2 4.
RC2 5.

Fabian Kreim

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 5

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 35.
WRC 2 13.
RC2 17.

Bernhard ten Brinke

Wevers Sport
SP1 32E

Davy Thierie

Wevers Sport
Konečné umístění
Vše 13.
WRC 2 6.
RC2 7.

Kristian Poulsen

Wevers Sport
KI 812 DU

Ole Frederiksen

Wevers Sport
Konečné umístění
Vše 54.
WRC 2 15.
RC2 25.

Mark van Eldik

Wevers Sport
11R 0315

Harmen Scholtalbers

Wevers Sport
Konečné umístění
Vše 25.
WRC 2 11.
RC2 12.

Edwin Schilt

Wevers Sport
SL2 88E

Lisette Bakker

Wevers Sport
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Teemu Suninen

ORECA Racing
SY6 49E

Mikko Markkula

Team ORECA
Konečné umístění
Vše 57.
RC2 27.

Pontus Tidemand

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 4

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport II
Konečné umístění
Vše 8.
RC2 2.

Thomas Wallenwein

Frantz Wallenborn
S WT 400

Benedikt Hofmann

Thomas Wallenwein
Konečné umístění
Vše 43.
RC2 20.

John Mulholland Motors Ulster Rally

Spojené království
19.8. - 20.8.2016
asfalt

David Bogie

David Bogie
SL2 75E

James O'Reilly

David Bogie
Konečné umístění
Vše 4.

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše -

Sydhavsrally

Dánsko
19.8. - 20.8.2016
asfalt

Esben Hegelund

Wevers Sport

Karsten Isaksen

Esben Hegelund
Konečné umístění
Vše 1.

SM Ralli Turku

Finsko
19.8. - 20.8.2016
šotolina

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Reeta Hämäläinen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 7.

Rallye de la Famenne

Belgie
20.8. - 21.8.2016
asfalt

Xavier Bouche

S.A.N. Mazuin
SL2 30E

Kevin Fernandez

Xavier Bouche
Konečné umístění
Vše -

Rally Sudamericano Santa Cruz de la Sierra

Bolívie
26.8. - 28.8.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 1.
CODASUR 1.
RC2 1.

Barum Czech Rally Zlín

Česká republika
26.8. - 28.8.2016
asfalt

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0342

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 1.
ERC 1.
RC2 1.

Jaromír Tarabus

Kresta Racing
11R 0288

Daniel Trunkát

T&T Czech National Team
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Ralfs Sirmacis

Sports Racing Technologies
GH- 888

Artūrs Šimins

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Pavel Valoušek

MM Rally Team
KE S 119

Veronika Havelková

ENERGY OIL Motorsport
Konečné umístění
Vše 4.
ERC 4.
RC2 4.

Hermen Kobus

Kobus Tuning Rallyteam
1-PED-236

Davy Thierie

Hermen Kobus
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Jan Černý

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Petr Černohorský

Mogul Czech National Team
Konečné umístění
Vše 3.
ERC 3.
RC2 3.

Fabian Kreim

Kresta Racing
01R 0332

Frank Christian

Fabian Kreim
Konečné umístění
Vše 5.
ERC 5.
RC2 5.

Tomáš Kostka

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Ladislav Kučera

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše 2.
ERC 2.
RC2 2.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 12.
ERC 12.
RC2 12.

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0337

František Rajnoha

Klokočka ŠKODA Czech National Team
Konečné umístění
Vše 7.
ERC 7.
RC2 7.

Rally del Friuli Venezia Giulia

Itálie
26.8. - 28.8.2016
asfalt

Umberto Scandola

ŠKODA Italia Motorsport
NM RS 077

Guido D'Amore

Scuderia Car Racing
Konečné umístění
CIR -

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP1 39E

Bjorn Degandt

Wevers Sport Rally
Konečné umístění
CIR 6.

Burak Çukurova

Frantz Wallenborn
S WT 400

Vedat Bostancı

Burak Çukurova
Konečné umístění
CR 3.

Rallye Terre de Lozère Sud de France

Francie
26.8. - 28.8.2016
šotolina

Julien Maurin

2C Compétition

Olivier Ural

Julien Maurin
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Tallinna Ralli

Estonsko
26.8. - 27.8.2016
šotolina

Kalle Rovanperä

TGS Worldwide
SP 0401

Risto Pietiläinen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 1.

Raimonds Kisiels

TGS Worldwide
SP 0350

Arnis Ronis

RACE RING
Konečné umístění
Vše 27.

Rallye Cœur de France

Francie
26.8. - 27.8.2016
asfalt

Pierre Roché

Team FJ

Laurent Blateau

Team FJ-Elf
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye-sprint Micky

Belgie
27.8. - 28.8.2016
asfalt

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Arne Dekeyser

Melissa Debackere
Konečné umístění
Vše 2.

Rally Internazionale delle Valli Cuneesi

Itálie
1.9. - 3.9.2016
asfalt

Luca Rossetti

DP Autosport
SY6 39E

Eleonora Mori

Promo Sport
Konečné umístění
Vše 5.
R5 3.

Rallye Mont-Blanc Morzine

Francie
1.9. - 3.9.2016
asfalt

Sylvain Michel

2C Compétition

Jérôme Degout

Team 2C YACCO
Konečné umístění
Vše 10.
R5 7.

Pierre Roché

Team FJ

Julie Faure

Team FJ - ELF
Konečné umístění
Vše 3.
R5 2.

Ludovic Gal

Team FJ

Olivier Belot

Team FJ - ELF
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rally of Lebanon

Libanon
2.9. - 4.9.2016
asfalt

Nasser Al-Attiyah

Autotek Motorsport
SP 03-92

Matthieu Baumel

Nasser Al-Attiyah
Konečné umístění
Vše -
MERC -
RC2 -

Abdo Feghali

Motortune Racing
KI 807 DU

Marc Haddad

Abdo Feghali
Konečné umístění
Vše 2.
MERC 2.
RC2 2.

ConXioN Omloop van Vlaanderen

Belgie
2.9. - 3.9.2016
asfalt

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Autostal Duindistel
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Bernhard ten Brinke

Wevers Sport
SP1 32E

Davy Thierie

Bernhard ten Brinke
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 1.

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Cindy Cokelaere

Autostal Duindistel
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 3.

Promenade Stages Rally

Spojené království
2.9. - 3.9.2016
asfalt

Neil Simpson

Simpsons ŠKODA Motorsport
SY6 46E

Paula Swinscoe

Neil Simpson
Konečné umístění
Vše -

Rallye Régional Velay Auvergne

Francie
2.9. - 3.9.2016
asfalt

Thibault Habouzit

Rally Service Racing

Julien Fonlupt

Thibault Habouzit
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rally di Pico

Itálie
3.9. - 4.9.2016
asfalt

Gianluca D'Alto

Colombi Racing Team
11R 0317

Mirko Liburdi

Casarano Rally Team
Konečné umístění
Vše 3.
R5 1.

Massimiliano Rendina

Motorsport Italia
SL2 90E

Emanuele Inglesi

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše -
R5 -

TuffMac Trailers Lakeland Stages Rally

Spojené království
3.9.2016
šotolina

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 4.

Rally Košice

Slovensko
8.9. - 11.9.2016
asfalt

Pavel Valoušek

MM Rally Team
KE S 119

Veronika Havelková

ENERGY OIL Motorsport
Konečné umístění
Vše -
2 -

Tomáš Kukučka

Sýkora Racing
01R 0335

Peter Vejačka

K&L Racing
Konečné umístění
Vše 9.
2 8.

Věroslav Cvrček

Rexteam
08R 0068

Petr Novák

L Racing
Konečné umístění
Vše 7.
2 6.

Cotnari Rally Iași

Rumunsko
8.9. - 10.9.2016
šotolina

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 04 PRT

Tudor Mârza

Dan Gîrtofan
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Rally Princesa de Asturias - Ciudad de Oviedo

Španělsko
8.9. - 10.9.2016
asfalt

Iván Ares

AR Vidal Racing
P 1570 BCS

José Pintor

Peña Autocross Arteixo
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

ADAC Rallye Niedersachsen

Německo
9.9. - 10.9.2016
asfalt

Fabian Kreim

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Rallye Internazionale San Martino

Itálie
9.9. - 10.9.2016
asfalt

Efrem Bianco

DP Autosport
SY6 39E

Dino Lamonato

Scuderia Palladio
Konečné umístění
Vše 7.
R5 3.

Petrol Rally Nova Gorica

Slovinsko
9.9. - 10.9.2016
asfalt

Claudio De Cecco

ŠKODA Italia Motorsport
SL2 28E

Alberto Barigelli

Claudio De Cecco
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rally Coppa Valtellina

Itálie
10.9. - 11.9.2016
asfalt

Luca Rossetti

Colombi Racing Team
11R 0317

Mirko Franzi

Promo Sport Racing
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye Régional des Jardins de Sologne

Francie
10.9.2016
asfalt

Jean Galpin

Team FJ

Françoise Galpin

Jean Galpin
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Aarova Rallysprint

Belgie
10.9. - 11.9.2016
asfalt

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Gert Broekaert

Vincent Verschueren
Konečné umístění
Vše 1.

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Cindy Cokelaere

Melissa Debackere
Konečné umístění
Vše -

ABC-ralli

Finsko
10.9.2016
šotolina

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Reeta Hämäläinen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše 2.

138.com Rally Isle of Man

Spojené království
15.9. - 17.9.2016
asfalt

David Bogie

David Bogie
SP 04-03

James O'Reilly

David Bogie
Konečné umístění
Vše 7.
RC2 7.

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Carl Williamson

Thomas Preston
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Rally Liepāja

Lotyšsko
16.9. - 18.9.2016
šotolina

Ralfs Sirmacis

Sports Racing Technologies
GH- 888

Artūrs Šimins

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 1.
ERC 1.
RC2 1.

Raul Jeets

Sports Racing Technologies
AL- 111

Andrus Toom

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Raimonds Kisiels

TGS Worldwide
SP 0350

Arnis Ronis

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 5.
ERC 5.
RC2 5.

Kalle Rovanperä

TGS Worldwide
SP 0401

Risto Pietiläinen

TGS Worldwide
Konečné umístění
LRČ-6 13.
LRČ-7 2.

Rali de Mortágua

Portugalsko
16.9. - 17.9.2016
šotolina

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Rallye National de Corté Centre-Corse

Francie
16.9. - 18.9.2016
asfalt

Julien Maurin

2C Compétition

Olivier Ural

Julien Maurin
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Eurol Hellendoorn Rally

Nizozemsko
16.9. - 17.9.2016
asfalt

Bernhard ten Brinke

Wevers Sport
SP1 32E

Davy Thierie

Bernhard ten Brinke
Konečné umístění
Vše 10.
RC2 5.

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP1 39E

Bjorn Degandt

Erik Wevers
Konečné umístění
Vše 6.
RC2 3.

Rajd Nadwiślański

Polsko
16.9. - 18.9.2016
asfalt

Filip Nivette

Motorsport Italia
MOSP 1RT

Kamil Heller

Filip Nivette
Konečné umístění
Vše -
2 -

Rally Il Nido dell'Aquila

Itálie
17.9. - 18.9.2016
šotolina

Luca Hoelbling

ŠKODA Italia Motorsport
SL2 28E

Federico Fiorini

Scuderia Car Racing
Konečné umístění
Vše 6.
R5 3.

Rally dei 5 Comuni

Itálie
17.9. - 18.9.2016
asfalt

Gabriele Passaseo

Colombi Racing Team
11R 0317

Pasquale Fiorito

Salento Motori
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Rally D.E.TH.

Řecko
17.9. - 18.9.2016
asfalt

Sokrates Tsolakidis

Eurosol Racing Team Hungary
SP 03-57

Charis Dimos

Sokrates Tsolakidis
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Diamantis Tzampazis

Tzampazis Racing Team

Giorgos Polizois

Diamantis Tzampazis
Konečné umístění
Vše 7.
R5 2.

Rally Hokkaido

Japonsko
23.9. - 25.9.2016
šotolina

Gaurav Gill

Race Torque Engineering
1EZC·783

Stéphane Prévot

Team MRF
Konečné umístění
Vše 1.
APRC 1.
RC2 1.

Fabian Kreim

Race Torque Engineering
1EZC·784

Frank Christian

Team MRF
Konečné umístění
Vše 2.
APRC 2.
RC2 2.

Škoda Rallye Liezen

Rakousko
23.9. - 24.9.2016
asfalt

Raimund Baumschlager

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 4

Thomas Zeltner

BRR - Baumschlager Rallye & Racing
Konečné umístění
Vše 3.

Christian Mrlik

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Pirmin Winklhofer

BRR - Baumschlager Rallye & Racing
Konečné umístění
Vše -

East Belgian Rally

Belgie
23.9. - 24.9.2016
asfalt

Freddy Loix

2C Compétition
SY6 40E

Johan Gitsels

Duindistel
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 2.

Cédric Cherain

S.A.N. Mazuin
SL2 30E

Renaud Herman

Cédric Cherain
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Rally di Roma Capitale

Itálie
23.9. - 25.9.2016
asfalt

Umberto Scandola

ŠKODA Italia Motorsport
FF 413CM

Guido D'Amore

Car Racing
Konečné umístění
CIR 1.

Tonino Di Cosimo

Motorsport Italia
SL2 90E

Paolo Francescucci

Tonino Di Cosimo
Konečné umístění
CIR 6.

Gianluca D'Alto

Colombi Racing Team
11R 0317

Mirko Liburdi

Casarano Rally Team
Konečné umístění
CR 3.

Stefano Giallatini

Eurosol Racing Team Hungary
SP 03-57

Davide Luciani

Stefano Giallatini
Konečné umístění
CR 6.

Pirelli Ralli

Finsko
23.9. - 24.9.2016
šotolina

Mikko Lehessaari

Hannu's Rally Team

Reeta Hämäläinen

Hannu's Rally Team
Konečné umístění
Vše -

Ville Hatanmaa

TGS Worldwide

Lasse Hirvijärvi

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 9.

Rallye Villa de Llanes

Španělsko
23.9. - 25.9.2016
asfalt

Surhayen Pernía

AR Vidal Racing
P 1570 BCS

Carlos Del Barrio

Escudería Cóbreces
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Penetron Tartu Rally

Estonsko
23.9. - 24.9.2016
šotolina

Janne Vähämiko

TGS Worldwide
SP 0350

Jani Salo

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 5.

Rallye Régional des Noix de Firminy

Francie
23.9. - 24.9.2016
asfalt

Loïc Bisson

Rally Service Racing

Yoann Fildier

Loïc Bisson
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

FTZ Rally Roskilde

Dánsko
24.9.2016
asfalt

Esben Hegelund

Wevers Sport

Karsten Isaksen

Esben Hegelund
Konečné umístění
Vše 1.

Rallye-Sprint du Trèfle

Belgie
24.9. - 25.9.2016
asfalt

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Didier Bostoen

Melissa Debackere
Konečné umístění
Vše 1.

Transchaco Rally

Paraguay
25.9. - 2.10.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 208

Fernando Mendonca

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Pedro Fadul

?

Hans Thiede

Pedro Fadul
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Victor Aguilera

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Humberto Dominguez

Didier Arias
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Che Guevara Energy Drink Tour de Corse

Francie
29.9. - 2.10.2016
asfalt

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 12.
WRC 2 2.
RC2 2.

Julien Maurin

2C Compétition

Gilles Thimonier

Julien Maurin
Konečné umístění
Vše 14.
WRC 2 4.
RC2 4.

Teemu Suninen

ORECA Racing

Mikko Markkula

Team ORECA
Konečné umístění
Vše 15.
RC2 5.

Sylvain Michel

2C Compétition

Jérôme Degout

Equipe de France F.F.S.A.
Konečné umístění
Vše 22.
RC2 7.

Croatia Rally

Chorvatsko
29.9. - 1.10.2016
asfalt

János Puskádi

Eurosol Racing Team Hungary
SP 03-57

Barnabás Gódor

Eurosol Racing Team
Konečné umístění
Vše 7.
R5 4.

SVK Rally Příbram

Česká republika
30.9. - 2.10.2016
asfalt

Jan Černý

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Petr Černohorský

Mogul Racing Team
Konečné umístění
Vše 4.
2 2.

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0337

František Rajnoha

Klokočka ŠKODA Czech National Team
Konečné umístění
Vše 3.
2 1.

Karel Trojan

Korno Motorsport
01R 0339

Petr Chlup

Korno Motorsport v AČR
Konečné umístění
Vše 6.
2 4.

Rally Uppsala

Švédsko
30.9. - 1.10.2016
šotolina

Pontus Tidemand

TGS Worldwide
SP 0401

Jonas Andersson

Pontus Tidemand
Konečné umístění
Vše 1.
4WD 1.

Rally Costa Smeralda

Itálie
30.9. - 1.10.2016
šotolina

Federico Della Casa

3Antenne Sport Racing
SP1 32E

Domenico Pozzi

Federico Della Casa
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rajd Dolnośląski

Polsko
6.10. - 8.10.2016
asfalt

Grzegorz Grzyb

MM Rally Team
KE S 119

Robert Hundla

Grzegorz Grzyb
Konečné umístění
Vše 3.
2 3.

Filip Nivette

Motorsport Italia
MOSP 1RT

Kamil Heller

Filip Nivette
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

CNP ASFALISTIKI Cyprus Rally

Kypr
7.10. - 9.10.2016
asfalt / šotolina

Ralfs Sirmacis

Sports Racing Technologies
GH- 888

Artūrs Šimins

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 3.
ERC 3.
RC2 3.

Marijan Griebel

Motorsport Italia
SL2 90E

Pirmin Winklhofer

Marijan Griebel
Konečné umístění
Vše 2.
ERC 2.
RC2 2.

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
KM- 744

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše -
ERC -
RC2 -

Rallye Světlá

Česká republika
7.10. - 8.10.2016
asfalt

Zdeněk Pokorný

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Martina Kalistová

HELVE Rally Team
Konečné umístění
Vše 2.

Rallye Terre des Cardabelles

Francie
7.10. - 9.10.2016
šotolina

Julien Maurin

2C Compétition

Valentin Sarreaud

Julien Maurin
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Mecsek Rallye

Maďarsko
7.10. - 8.10.2016
asfalt

Péter Ranga

Topp Cars Rally Team
SL2 89E

János Czakó

Topp Autó 2010-Topp-Cars Rallye T.
Konečné umístění
Vše 2.
2 2.

Raliul Perla Harghitei

Rumunsko
7.10. - 8.10.2016
asfalt

Dan Gîrtofan

CS ProRally Team Brașov
BV 04 PRT

Tudor Mârza

Dan Gîrtofan
Konečné umístění
Vše 2.
2 1.

Silveston Saaremaa Rally

Estonsko
7.10. - 8.10.2016
šotolina

Kaspar Koitla

TGS Worldwide
SP 0401

Andres Ots

ALM Motorsport
Konečné umístění
Vše -

Miko Niinemäe

TGS Worldwide
SP 0350

Martin Valter

Cueks Racing
Konečné umístění
Vše 2.

Rally Città di Pistoia

Itálie
8.10. - 9.10.2016
asfalt

Luca Artino

Race Art Technology
TI·201922

Titti Ghilardi

Art Motorsport
Konečné umístění
Vše 3.
R5 1.

Martin Howley Memorial Harvest Stages Rally

Irsko
8.10.2016
asfalt

Joseph McGonigle

Joseph McGonigle
SL2 75E

Ciarán Geaney

Joseph McGonigle
Konečné umístění
Vše 6.

RallyRACC Catalunya-COSTA DAURADA

Španělsko
13.10. - 16.10.2016
asfalt / šotolina

Teemu Suninen

ORECA Racing
SY6 49E

Mikko Markkula

Team ORECA
Konečné umístění
Vše 27.
WRC 2 4.
RC2 6.

Armin Kremer

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Pirmin Winklhofer

BRR Baumschlager Rallye & Racing Team
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport
11R 0329

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 9.
WRC 2 2.
RC2 2.

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0342

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 8.
WRC 2 1.
RC2 1.

Ghislain de Mevius

Bernard Munster Autosport
21 94SE

Johan Jalet

Icepol Racing Team
Konečné umístění
Vše 46.
WRC 2 12.
RC2 16.

Julien Maurin

2C Compétition
SY6 40E

Valentin Sarreaud

Julien Maurin
Konečné umístění
Vše 44.
WRC 2 11.
RC2 15.

Ole Christian Veiby

EVEN Management
A·5788

Stig Rune Skjærmoen

Printsport
Konečné umístění
Vše 28.
WRC 2 5.
RC2 7.

Bernhard ten Brinke

Wevers Sport
SL2 88E

Davy Thierie

Wevers Sport
Konečné umístění
Vše -
WRC 2 -
RC2 -

BONVER - PARTR RALLY Vsetín

Česká republika
14.10. - 15.10.2016
asfalt

Jaroslav Melichárek

Kresta Racing
01R 0332

Erik Melichárek

Melico Racing
Konečné umístění
Vše 3.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 5.

Ondřej Bisaha

MM Rally Team
KE S 119

Jiří Hovorka

KM Racing Slovakia
Konečné umístění
Vše 2.

Martin Březík

Kresta Racing
11R 0288

Marek Omelka

Martin Březík
Konečné umístění
Vše -

Rally Due Valli

Itálie
14.10. - 16.10.2016
asfalt

Umberto Scandola

ŠKODA Italia Motorsport
FF 413CM

Guido D'Amore

Scuderia Car Racing
Konečné umístění
Vše 4.
R5 4.

Luca Hoelbling

ŠKODA Italia Motorsport
SL2 28E

Mauro Grassi

Scuderia Car Racing
Konečné umístění
Vše 6.
R5 6.

Finale de la Coupe de France des Rallyes

Francie
14.10. - 16.10.2016
asfalt

Thibault Habouzit

Rally Service Racing

Sandra Fargier

Thibault Habouzit
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Yves Pezzutti

Alésia Méca Sport

Céline Mercier

Yves Pezzutti
Konečné umístění
Vše 11.
R5 5.

Rallye Casino Espinho

Portugalsko
15.10. - 16.10.2016
asfalt

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Rally Porta del Gargano

Itálie
15.10. - 16.10.2016
asfalt

Gianluca D'Alto

Colombi Racing Team
11R 0317

Mirko Liburdi

Casarano Rally Team
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Lyons of Limerick Forest Rally

Irsko
16.10.2016
šotolina

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 2.

Rallye International du Valais

Švýcarsko
20.10. - 22.10.2016
asfalt

Jan Černý

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Petr Černohorský

Mogul Czech National Team
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Jérémie Toedtli

Race Art Technology
TI·201922

Alexandre Chioso

Ecurie des Trois Chevrons
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

ADAC 3-Städte-Rallye

Německo
21.10. - 22.10.2016
asfalt

Fabian Kreim

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 4

Frank Christian

ŠKODA AUTO Deutschland
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Dominik Dinkel

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Christina Kohl

Brose Motorsport
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Jiří Tošovský

Kresta Racing
11R 0288

Tomáš Plachý

Jiří Tošovský
Konečné umístění
Vše 20.
RC2 9.

Thomas Wallenwein

Frantz Wallenborn
S WT 400

Marcus Poschner

race:pro motorsport
Konečné umístění
Vše 11.
RC2 8.

Danboring Rally Denmark

Dánsko
21.10. - 22.10.2016
asfalt

Esben Hegelund

Wevers Sport

Karsten Isaksen

Hegelund Motorsport
Konečné umístění
Vše -

Rallye Alpes d'Azur Saint Laurent

Francie
21.10. - 23.10.2016
asfalt

Julien-Alexandre Courchet

Rally Service Racing

Lara Letourneau

Julien-Alexandre Courchet
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye National des Monts Dôme

Francie
21.10. - 22.10.2016
asfalt

Pascal Trojani

2C Compétition

Jean-Noël Vesperini

Pascal Trojani
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallijs Latvija

Lotyšsko
22.10. - 23.10.2016
asfalt / šotolina

Kalle Rovanperä

TGS Worldwide
SP 0350

Risto Pietiläinen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
AL- 111

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 8.
R5 2.

Trofeo Maremma

Itálie
22.10. - 23.10.2016
asfalt

Leopoldo Maestrini

Colombi Racing Team
11R 0317

Andrea Vincenti

DPD Group
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Regional Bajo Chaco

Paraguay
23.10.2016
šotolina

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Dayinsure Wales Rally GB

Spojené království
27.10. - 30.10.2016
šotolina

Teemu Suninen

ORECA Racing
SY6 49E

Mikko Markkula

Team ORECA
Konečné umístění
Vše 14.
WRC 2 3.
RC2 3.

Esapekka Lappi

ŠKODA Motorsport
11R 0309

Janne Ferm

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 11.
WRC 2 1.
RC2 1.

Nicolás Fuchs

Wevers Sport
SP 04-27

Fernando Mussano

Nicolás Fuchs
Konečné umístění
Vše 21.
WRC 2 7.
RC2 8.

Pontus Tidemand

ŠKODA Motorsport
11R 0290

Jonas Andersson

ŠKODA Motorsport II
Konečné umístění
Vše 13.
WRC 2 2.
RC2 2.

Jan Kopecký

ŠKODA Motorsport
11R 0304

Pavel Dresler

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 16.
WRC 2 4.
RC2 4.

Ole Christian Veiby

EVEN Management
A·5788

Stig Rune Skjærmoen

Printsport
Konečné umístění
Vše 19.
WRC 2 6.
RC2 6.

David Bogie

David Bogie
SP 04-03

Kevin Rae

Wevers Sport
Konečné umístění
Vše 23.
WRC 2 9.
RC2 10.

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Carl Williamson

Thomas Preston
Konečné umístění
Nat. 17.

Internationale ADMV-Lausitz-Rallye

Německo
27.10. - 29.10.2016
šotolina

Matthias Kahle

Kahle Motorsport
K KM 85

Christian Doerr

Rallye - Das Magazin
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport
SP 04-41

Sandra Bufe

Albert von Thurn und Taxis
Konečné umístění
Vše 9.
RC2 8.

Malaysian Rally

Malajsie
28.10. - 30.10.2016
šotolina

Gaurav Gill

Race Torque Engineering
1EZC·783

Glenn Macneall

Team MRF
Konečné umístění
Vše 1.
APRC 1.
RC2 1.

Fabian Kreim

Race Torque Engineering
1EZC·784

Frank Christian

Team MRF
Konečné umístění
Vše 5.
APRC 3.
RC2 4.

Rally del Guairá

Paraguay
28.10. - 30.10.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mendonca

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Victor Aguilera

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Rallye National de la Noix de Grenoble

Francie
28.10. - 29.10.2016
asfalt

Fabrice Bect

Team FJ

Arnaud Michal

Fabrice Bect
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

The Most RALLY

Česká republika
29.10.2016
asfalt

Martin Hudec

Korno Motorsport
01R 0339

Petr Picka

Martin Hudec
Konečné umístění
Vše 1.
2 1.

Zdeněk Pokorný

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Jiří Skořepa

Zdeněk Pokorný
Konečné umístění
Vše 3.
2 2.

Rally della Val d'Orcia

Itálie
29.10. - 30.10.2016
šotolina

Luca Hoelbling

ŠKODA Italia Motorsport
SL2 28E

Mauro Grassi

Car Racing
Konečné umístění
Vše 3.
R5 1.

Tullio Versace

ŠKODA Italia Motorsport
FF 413CM

Paolo Cargnelutti

Winners Rally Team
Konečné umístění
Vše 11.
R5 5.

Rally della Lanterna

Itálie
29.10. - 30.10.2016
asfalt

Marco Depau

Colombi Racing Team
11R 0317

Gianfranco Malinarich

Porto Cervo Racing Team
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rallye Régional de Sarrians

Francie
29.10. - 30.10.2016
asfalt

Julien-Alexandre Courchet

Rally Service Racing

Lara Letourneau

Julien-Alexandre Courchet
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Rajd Arłamów

Polsko
3.11. - 5.11.2016
asfalt

Massimiliano Rendina

Motorsport Italia
MOSP 1RT

Emanuele Inglesi

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše 17.
2 1.

Rallye du Condroz-Huy

Belgie
4.11. - 6.11.2016
asfalt

Cédric Cherain

S.A.N. Mazuin
SL2 30E

Renaud Herman

Cédric Cherain
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Ghislain de Mevius

Bernard Munster Autosport
21 94SE

Johan Jalet

Icepol Racing Team
Konečné umístění
Vše 90.
RC2 13.

Xavier Bouche

Bernard Munster Autosport
SL2 77E

Anthony Grégoire

Ecurie Bayard
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Vincent Verschueren
Konečné umístění
Vše 3.
RC2 3.

Rallye d'Automne

Francie
4.11. - 6.11.2016
asfalt

Jérôme Galpin

Team FJ

Anne Galpin

Team F.J. Elf
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Rallye National de Normandie

Francie
4.11. - 6.11.2016
asfalt

Mickaël Reydellet

Rally Service Racing

Thomas Chauffray

Mickaël Reydellet
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Ronde Gomitolo di Lana

Itálie
5.11. - 6.11.2016
asfalt

Ilario Bondioni

DP Autosport
SY6 39E

Elia Ungaro

DP Autosport
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Ronde Città del Palladio

Itálie
5.11. - 6.11.2016
asfalt

Efrem Bianco

3Antenne Sport Racing
SP1 32E

Dino Lamonato

Scuderia Palladio
Konečné umístění
Vše 3.
R5 1.

Glens of Antrim Forestry Rally

Spojené království
5.11.2016
šotolina

Desi Henry

Desi Henry Motorsport
SL2 36E

Liam Moynihan

Desi Henry
Konečné umístění
Vše 1.

KESKOMOBIL Auto Show

Slovensko
11.11. - 12.11.2016
asfalt

Martin Koči

Rexteam
08R 0068

Lukáš Kostka

L Racing
Konečné umístění
Vše 6.
2 4.

Grzegorz Grzyb

MM Rally Team
KE S 119

Jakub Wróbel

Rufa Sport
Konečné umístění
Vše 2.
2 1.

Tomáš Kukučka

Sýkora Racing
01R 0335

Peter Vejačka

K&L Racing Rally Team
Konečné umístění
Vše 15.
2 9.

Igor Bacigál

Eurosol Racing Team Hungary
SP 03-57

Kajcsa Zsolt

Herczig Autósport
Konečné umístění
Vše 43.
2 12.

Rallye de Porticcio - Mare è Machja

Francie
11.11. - 12.11.2016
asfalt

Antoine Casabianca

Rally Service Racing

Nicolas Saulnier

Antoine Casabianca
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rallye National Terre de Vaucluse

Francie
11.11. - 13.11.2016
šotolina

Gérard Brianti

Bernard Munster Autosport
21 94SE

Frédéric Delorme

Gérard Brianti
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rallye Casinos do Algarve

Portugalsko
12.11. - 13.11.2016
asfalt

Pedro Meireles

Pedro Meireles
SL2 92E

Mário Castro

Pedro Meireles
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Miguel Barbosa

Miguel Barbosa
18·QX·31

Miguel Ramalho

BP Ultimate ŠKODA Team
Konečné umístění
Vše 4.
RC2 4.

Pavia Rally Circuit

Itálie
12.11. - 13.11.2016
asfalt

Marco Colombi

Colombi Racing Team
FF 140TR

Angelica Rivoir

Colombi Racing Team
Konečné umístění
Vše 3.
R5 1.

Rally van Zuid-Limburg

Belgie
12.11. - 13.11.2016
asfalt

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Lara Vanneste

Melissa Debackere
Konečné umístění
Vše 5.

Rallye Régional Cœur des Bastides

Francie
12.11. - 13.11.2016
asfalt

Christian de Boussac

Christian de Boussac Rallye Experience

Anne de Boussac

Christian de Boussac
Konečné umístění
Vše 38.
R5 1.

Kennards Hire Rally Australia

Austrálie
17.11. - 20.11.2016
šotolina

Esapekka Lappi

ŠKODA Motorsport
11R 0285

Janne Ferm

ŠKODA Motorsport
Konečné umístění
Vše 8.
WRC 2 1.
RC2 1.

Khalid Al-Suwaidi

Toksport WRT
SY6 21E

Marshall Clarke

Culture & Sport Qatar Rally Team
Konečné umístění
Vše 22.
WRC 2 4.
RC2 6.

Nicolás Fuchs

Wevers Sport
SP 04-27

Fernando Mussano

Nicolás Fuchs
Konečné umístění
Vše 11.
WRC 2 2.
RC2 2.

Rallye Waldviertel

Rakousko
17.11. - 19.11.2016
asfalt / šotolina

Nikolay Gryazin

Sports Racing Technologies
AL- 111

Yaroslav Fedorov

Sports Racing Technologies
Konečné umístění
Vše 21.

Jan Černý

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Petr Černohorský

MOGUL Czech National Team
Konečné umístění
Vše 3.

Raimund Baumschlager

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 3

Thomas Zeltner

BRR - Baumschlager Rallye & Racing Team
Konečné umístění
Vše 1.

Christian Mrlik

Baumschlager Rallye & Racing
KI BRR 1

Jasmin Noll

Bezirksblätter Racing Team
Konečné umístění
Vše 2.

Special Rally Circuit by Vedovati Corse

Itálie
19.11. - 20.11.2016
asfalt

Luca Rossetti

DP Autosport
SY6 39E

Giacomo Fanetti

DP Autosport
Konečné umístění
Vše 2.
R5 1.

Francesco Rizzello

Colombi Racing Team
FF 140TR

Monica Cicognini

Salentomotori
Konečné umístění
Vše 11.
R5 3.

Rally Balcone delle Marche

Itálie
19.11. - 20.11.2016
šotolina

Tullio Versace

ŠKODA Italia Motorsport
SL2 28E

Paolo Cargnelutti

WRT-Winners Rally Team
Konečné umístění
Vše 6.
R5 5.

Massimiliano Rendina

Motorsport Italia
MOSP 1RT

Emanuele Inglesi

Motorsport Italia
Konečné umístění
Vše 4.
R5 3.

Rallye National de l'Indre

Francie
19.11.2016
asfalt

Pierre Roché

Team FJ

Martine Roché

Team FJ
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Rallye Régional Mistral

Francie
19.11. - 20.11.2016
asfalt

Mathieu Arzeno

Rally Service Racing

Stéphane Peyronel

Mathieu Arzeno
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Robert Consani

3Antenne Sport Racing

Valentin Salmon

Robert Consani
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rally del Atlántico

Uruguay
24.11. - 27.11.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 1.
CODASUR 1.
RC2 1.

Didier Arias

Didier Arias
YAS 708

Hector Nunes

Didier Arias
Konečné umístění
Vše 2.
CODASUR 2.
RC2 2.

Rallye du Var

Francie
24.11. - 27.11.2016
asfalt

Sylvain Michel

2C Compétition

Jérôme Degout

Sylvain Michel
Konečné umístění
Vše 3.
R5 3.

Pierre Roché

Team FJ

Martine Roché

Pierre Roché
Konečné umístění
Vše 5.
R5 5.

Ludovic Gal

Team FJ

Olivier Belot

Ludovic Gal
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Matthieu Margaillan

Matthieu Margaillan

Mathilde Margaillan

Matthieu Margaillan
Konečné umístění
Vše 7.
R5 7.

Albert von Thurn und Taxis

Wevers Sport

Bjorn Degandt

Albert von Thurn und Taxis
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Tuscan Rewind

Itálie
25.11. - 27.11.2016
šotolina

Alessandro Taddei

ŠKODA Italia Motorsport
FF 413CM

Andrea Gaspari

Car Racing
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Vanio Pasquali

ŠKODA Italia Motorsport
SL2 28E

Franco Allegrini

Car Racing
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Rally della Ciociaria

Itálie
26.11. - 27.11.2016
asfalt

Emanuele Giannetti

Colombi Racing Team
FF 140TR

Dany Moro

Emanuele Giannetti
Konečné umístění
Vše 2.
R5 2.

Zes Uren van Kortrijk

Belgie
26.11. - 27.11.2016
asfalt

Melissa Debackere

Autosport Debackere
11R 0319

Cindy Cokelaere

Melissa Debackere
Konečné umístění
Vše 4.

Vincent Verschueren

GoDrive Racing
1-NKT-007

Véronique Hostens

Vincent Verschueren
Konečné umístění
Vše 1.

Grizedale Stages Rally

Spojené království
26.11.2016
šotolina

Thomas Preston

Thomas Preston
21 92SE

Carl Williamson

Thomas Preston
Konečné umístění
Vše 37.

Rally Show Santa Domenica

Chorvatsko
26.11. - 27.11.2016
šotolina

Péter Ranga

Topp Cars Rally Team
SL2 89E

Tamás Szőke

Péter Ranga
Konečné umístění
Vše 2.

Rally Lamias

Řecko
26.11. - 27.11.2016
asfalt

Diamantis Tzampazis

Tzampazis Racing Team

Giorgos Polizois

Diamantis Tzampazis
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Monster Energy Monza Rally Show

Itálie
2.12. - 4.12.2016
asfalt

Francesco Rizzello

Colombi Racing Team
FF 140TR

Monica Cicognini

Salento Motori
Konečné umístění
Vše 19.
R5 5.

Kalle Rovanperä

TGS Worldwide
SP 0350

Risto Pietiläinen

TGS Worldwide
Konečné umístění
Vše 17.
R5 4.

Luca Rossetti

DP Autosport
SY6 39E

Mirko Franzi

Promo Sport Racing
Konečné umístění
Vše 13.
R5 2.

Coffee Day India Rally

Indie
3.12. - 5.12.2016
šotolina

Gaurav Gill

Race Torque Engineering
1EZC·783

Glenn Macneall

Team MRF
Konečné umístění
Vše 1.
APRC 1.
RC2 1.

Fabian Kreim

Race Torque Engineering
1EZC·784

Frank Christian

Team MRF
Konečné umístění
Vše 5.
APRC 4.
RC2 5.

TipCars Pražský Rallysprint

Česká republika
3.12.2016
asfalt

Vojtěch Štajf

Racing 21
01R 0337

Karel Janeček

Klokočka ŠKODA Czech National Team
Konečné umístění
Vše 3.

Pavel Valoušek

MM Rally Team
KE S 119

Robert Foltán

ENERGY OIL Motorsport
Konečné umístění
Vše 4.

Matthias Kahle

Kahle Motorsport
K KM 85

Jens Herkommer

Matthias Kahle
Konečné umístění
Vše 9.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 8.

Tomáš Kukučka

Sýkora Racing
01R 0335

Peter Vejačka

KL Racing
Konečné umístění
Vše 14.

Martin Hudec

Korno Motorsport
01R 0339

Andrea Hudcová

Martin Hudec
Konečné umístění
Vše 10.

Zdeněk Pokorný

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Sandra Pokorná

Zdeněk Pokorný
Konečné umístění
Vše 22.

Mikulás Rallye

Maďarsko
3.12. - 4.12.2016
šotolina

Péter Ranga

Topp Cars Rally Team
SL2 89E

Tamás Szőke

Topp-Cars Rallye Team
Konečné umístění
Vše 1.

Zoltán Lencse

Eurosol Racing Team Hungary
SP 03-57

Csaba Szedő

TRG System
Konečné umístění
Vše 6.

Tibor Érdi

Korda Racing
SP 04-20

György Papp

Érdi Team
Konečné umístění
Vše 14.

Rallye Régional de Pont l'Evêque

Francie
3.12. - 4.12.2016
asfalt

Pierre Ragues

?

Julien Pesenti

Pierre Ragues
Konečné umístění
Vše 1.
R5 1.

Sexta fecha de Súper Prime

Paraguay
3.12.2016
asfalt

Miguel Zaldivar

Miguel Zaldivar

Fabrizio Zaldivar

Miguel Zaldivar
Konečné umístění
Vše 2.
RC2 2.

Blas Zapag

Blas Zapag

Stefan Baumann

Blas Zapag
Konečné umístění
Vše 5.
RC2 4.

Rallycircuit Côte d'Azur

Francie
9.12. - 11.12.2016
asfalt

Anthony Beltoise

2C Compétition

Jean-Pierre Gagick

Anthony Beltoise
Konečné umístění
Vše 9.
R5 5.

Mikuláš Rally All-in Antiradary.net

Česká republika
10.12.2016
asfalt

Jaromír Tarabus

Kresta Racing
11R 0288

Daniel Trunkát

T&T Czech National Team
Konečné umístění
Vše 7.
2 6.

Jan Černý

Černý Racing / Zdeněk Pokorný
01R 0352

Petr Černohorský

Mogul Racing Team
Konečné umístění
Vše 2.
2 1.

Martin Koči

Rexteam
08R 0068

Lukáš Kostka

Stylex Slovak National team
Konečné umístění
Vše 6.
2 5.

Antonín Tlusťák

Tlusťák Racing
14R 0304

Ivo Vybíral

Tlusťák Racing
Konečné umístění
Vše 4.
2 3.

Prealpi Master Show

Itálie
10.12. - 11.12.2016
šotolina

Tullio Versace

ŠKODA Italia Motorsport
SL2 28E

Paolo Cargnelutti

WRT-Winners Rally Team
Konečné umístění
Vše 11.
R5 4.

Adriano Lovisetto

ŠKODA Italia Motorsport
FF 413CM

Cinzia Bernardini

Monselice Corse
Konečné umístění
Vše 21.
R5 7.

Matteo Bergamo

3Antenne Sport Racing
SP1 32E

Giorgio Simioni

Sport & Comunicazione
Konečné umístění
Vše 29.
R5 8.

Luigino Bassetto

Colombi Racing Team
FF 140TR

Denis Bertoldi

Scuderia Motor Group
Konečné umístění
Vše 75.
R5 12.

Rajd Barbórka

Polsko
10.12.2016
asfalt

Filip Nivette

Kresta Racing
01R 0332

Kamil Heller

Filip Nivette
Konečné umístění
Vše 3.

Marcin Gagacki

Oponeo Motorsport
CB 086GC

Marcin Bilski

Marcin Gagacki
Konečné umístění
Vše 15.

Szymon Ruta

Sýkora Racing
01R 0335

Sebastian Rozwadowski

Sebastian Rozwadowski
Konečné umístění
Vše 22.

Łukasz Kabaciński

Korno Motorsport
01R 0339

Joanna Madej

Łukasz Kabaciński
Konečné umístění
Vše 13.

Rally de la República

Paraguay
10.12. - 11.12.2016
šotolina

Gustavo Saba

Gustavo Saba
BSU 715

Fernando Mussano

Gustavo Saba
Konečné umístění
Vše 1.
RC2 1.

Blas Zapag

Blas Zapag

Enrique Fratta

Blas Zapag
Konečné umístění
Vše -
RC2 -

Rally Il Ciocchetto

Itálie
17.12. - 18.12.2016
asfalt

Massimiliano Rendina

Motorsport Italia
MOSP 1RT

Emanuele Inglesi

Massimiliano Rendina
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Rally Ronde Città dei Mille

Itálie
17.12. - 18.12.2016
asfalt

Rizziero Zigliani

Colombi Racing Team
FF 140TR

Ludwig Zigliani

Rizziero Zigliani
Konečné umístění
Vše 15.
R5 4.

Pietro Gotti

DP Autosport
SY6 39E

Mirko Grigis

Pietro Gotti
Konečné umístění
Vše 12.
R5 3.

Ronde di Sperlonga

Itálie
17.12. - 18.12.2016
asfalt

Matteo Allegretti

Motorsport Italia
SL2 90E

Paolo Francescucci

Matteo Allegretti
Konečné umístění
Vše 5.
R5 3.

Rallye National Hivernal du Dévoluy

Francie
17.12. - 18.12.2016
asfalt

Matthieu Margaillan

Matthieu Margaillan

Mathilde Margaillan

Matthieu Margaillan
Konečné umístění
Vše -
R5 -

Szilveszter Rallye

Maďarsko
28.12. - 29.12.2016
asfalt

Ferenc Vincze

Korda Racing
SP 04-20

Péter Kuti

Ferenc Vincze
Konečné umístění
Vše 1.

Zoltán Lencse

Eurosol Racing Team Hungary
SP 03-57

Tamás Hofbauer

Zoltán Lencse
Konečné umístění
Vše 7.

MJM Group Turkey Run Rally

Spojené království
30.12.2016
asfalt

Joseph McGonigle

Joseph McGonigle
SL2 75E

Ciarán Geaney

Joseph McGonigle
Konečné umístění
Vše 2.